У Кременчуці викрито брутальний наклеп проти керівництва міської "Свободи"

0
Горожане
+ 329
Великий Гуру

cvoboda писал: как наплевать на выборы и вообще всю политическую борьбу


Вы себя слышите? Это поэтому все бабло направлено на то, на что вообще наплевать?

cvoboda писал:в последнее время наши управлялы многое сделали для стирания национальных признаков.


Как то -всеобщая украинизация или объявление геноцида с завлением в Стокгольме о признании мировым сообществом... Или Вы про какие признаки? Оселедець типа?
Это невозможно - сказала Причина .Это безрассудно - заметил Опыт .Это бесполезно - отрезала Гордость ." Попробуй ... " - шепнула Мечта ...
Горожане
+ 180
Великий Гуру

писатель писал:Ультраправі зустріли ультралівих


Пане Олександре якщо Вам потрібні ультраліві - то це Вітренко, ну може ще місцевий осередок КПРС. Наша сила - це лівий центр. В наших лавах є приватні підприємці, викладачі, юристи, люди творчих професій. Ми проти націоналізацій та реприватизацій, ми проти зневажання національної культури чи пригнічення національних меншин. Ми за рівноправ'я конфесій. Я розумію, що у Вас ліві асоціюються з комуністами, але це не завжди так. Ми проти командно-адміністративної системи, ми не живемо вчорашнім днем (сталінізм, репресії та інш.), ми дивимося в майбутнє і готові до співпраці з усіма, хто хоче справді будувати міцну незалежну України.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Щось у нас така свобода як "Наші" в Росії. Нічого не цікавить, окрім грошей. А старший сержант каже - "ультранаціональна партія". Яка ультранаціональна Господи ?
Щас я нік створю - напишу "внук Сталіна" і що ?

Добавлено спустя 7 минут 41 секунду:

Цитата:Я розумію, що у Вас ліві асоціюються з комуністами,


Та воно то так, але трохи не так - ну який лівий к прикладу депутат міськради Сергій Порчирян, який є одночасно власником торгового центру "Мега" на вулиці Леніна та представником фракції КПУ в міськраді ?
Отак само який є лівий той же Юрій Гриценко, довірена особа Володимира Матицина ? А він же теж в фракції КПУ.
Так що комуністи в Кременчуці для мене асоціюються сьогодні з великим бізнесом. Причому дуже великим
Горожане
+ 180
Великий Гуру

писатель писал:Та воно то так, але трохи не так - ну який лівий к прикладу депутат міськради Сергій Порчирян, який є одночасно власником торгового центру "Мега" на вулиці Леніна та представником фракції КПУ в міськраді ?


Тепер зрозуміло. Але можу Вас запевнити: в нашій партії немає ні людей Матицина, ні людей Бабаєва. В нашій партії нові обличчя і ми хотіли б, щоб до нас приходили люди, не заплямовані корупцією чи іншими брудними справами, люди, які не будуть торгувати землею, знищувати паркові насадження та дитячі майданчики. Ми відкриті до діалогу з пресою: я особисто буду брати участь в проекті "Вибори - 2010", який проводитеме "Вісник Кременчука", приходьте.

cvoboda писал:голова Кременчуцької міської організації ВО "Свобода" Григорій Кобець.


Чи не той це Григорій Кобець, який свого часу був підполковником в 6-му відділі? Якась дивна тенденція: колишній очільнник місцевої "Свободи" пан Галата служив в СБУ, тепер УБОЗ...
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
U2
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
ой, а я пропустил тему про увеличение рейтинга...и сколько сейчас "Свобода" набирает в Кременчуге?
и, кстати, офицеры в руководстве организации- это разве плохо?
U2
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
Кременчуцька "Свобода" висунула кандидатів в депутати і претендента на посаду міського голови
27 вересня 2010 року Кременчуцька міська організація ВО "Свобода" провела конференцію, на якій було висунуто кандидатів в депутати до органів місцевого самоврядування.

За результатами конференції до першої п’ятірки кандидатів в депутати до Кременчуцької міської ради увійшли:

1. Віктор Бугайчук

2. Григорій Кобець

3. Олексій Бондур

4. Олександр Крижановський

5. Сергій Смольник

До п’ятірки кандидатів в депутати до Автозаводської районної ради міста Кременчука увійшли:

1. Олег Савченко

2. Володимир Коноваленко

3. Ігор Кіянцев

4. Володимир Загорянський

5. Дмитро Курилько

До п’ятірки кандидатів в депутати до Крюківської районної ради міста Кременчука увійшли:

1. Сергій Кучеренко

2. Таїсія Олада

3. Костянтин Тололо

4. Олег Гура

5. Володимир Артемчук

За посаду міського голови Кременчука від "Свободи" боротиметься голова наглядової ради ТОВ "АВМ Ампер" Віктор Бугайчук.

http://www.poltava.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/016834/
Забаненные
Почетный
старейшина

cvoboda писал:Сумнівів немає: Олена Корецька є маріонеткою в руках наших політичних опонентів, які ніяк не можуть змиритись зі зростанням рейтингів "Свободи" в Кременчуці.


И что? Кому вы нахрен нужны? Что Свобода, что Олена, что конкуренты. Тоже мне событие...

cvoboda писал:На жаль, ця виборча компанія відзначається недобросовісною боротьбою з боку інших учасників перегонів.


Проклятые ДОЛГовцы обложили?

cvoboda писал:Але їхні наклепи не здатні зупинити поступ "Свободи"


Вы все перепутали. Про победоносную поступь - это слова ДОЛГа, а не Свободы
"Я смотрел в эти лица и не мог им простить
Того, что у них нет тебя и они могут жить..."
В последнее время мне кажется, что эти строки про мозг. (с) bash
U2
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
ой, да и вообще, как говорил классик : "боже вас сохрани - не читайте до обеда советских газет!" :)

ну, а список ничего такой у "Свободы" . В 5рке на город женщины правда нет, а так всё ок!
Горожане
+ 23
Почетный
гражданин
Раз уж "свободовцы" сами вынесли себя на общее внимание, вставлю и свои 5 копеек.
Это весьма активные ребята, принимают деятельное участие в самых разных событиях.


[video=http://media.tv-soyuz.ru/video/news/2010/01/11012010/zahvat_cerkvi.flv]



Если они так с храмом Божьим, как же они будут обходиться со всеми несогласными, не дай Боже им хоть чуток власти!
P.S. телеканал живёт исключительно на пожертвования верующих, ни каких "генеральных" спонсоров нет.
U2
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
хм...ну видео хорошее, главное якобы "любительская съёмка" :)

только какое отношение это имеет к Кременчугу и кандидатам в депутаты от местной "Свободы"...я думаю, что лучше обсуждать конкретных людей...вот по первой 5рке в горсовет есть у кого то вопросы?
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация