Одномандатний мажоритарний виборчий округ №4

0
Горожане
+ 11
Местный
[quote=Старший сержант запаса]Нажаль, пост Brabus є правдою і ми з такою черствістю стикаємося майже кожного дня: в маршрутках, на роботі, в магазинах та ринках і в рідних оселях.[/quote]
Знаю, что правда. Понять и принять тяжело только.
Откуда это ? Врожденное? Или воспитаны так ?
В наше время верить нельзя никому, иногда даже самому себе...Мне можно :)
Горожане
+ 3
Гастарбайтер

woland писал:Сколько в Кременчуге всего округов?

Если будет по одной теме на каждый - хочу хоть примерно прикинуть масштабы бедствия.




5 баллов. На лету - поддерживаю!!! Беру машинку: 31 партия на 30 округов, да еще + Автозавод +Крюков = ТОЧНО БЕДСТВИЕ. Мама Миа... Отец всех "форумных" ВРЕМЕН И НАРОДОВ Канарский - не перенесет...
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Кампанія досягла свого апогею: сьогодні обійшов округ - відчувається тільки присутність пана О.І.Максака. Що буде далі - подивимося 31 жовтня.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
U2
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
а вы делали социальный паспорт округа?или у вас там одни бабушки?
Горожане
+ 180
Великий Гуру

U2 писал:а вы делали социальный паспорт округа?или у вас там одни бабушки?


Округ досить складний: дві дільниці - це приватний сектор (Хорольська (з усіма тупиками), Бетонна та інші вулочки в районі ЗЖБВ-2 та 1-ї лікарні. Район коло СПТУ-5 - це парафія пана Максака. Там же розташовано Раду ветеранів, яка підтримує, самі розумієте кого. Окремо соціальний паспорт округу я не робив, але якщо вірити соціологічним опитуванням, саме пенсіонери оберуть новий склад місцевих рад. Цікаво, що на окрузі взагалі не відчувається присутність кандидатів від "Свободи", соціалістів та комуністів.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
0
Проездом
Уважаемый Старший сержант запаса, я лично знаю Максака Олега Ивановича и я уверен в его профессионализме. Он лучший юрист в городе, т.к. не зря работает руководителем юридической группы на выше Вами названного почетного гражданина города.
Он не просто помог нескольким бабушкам в Вашем округе в момент предвыборной агитации, он был у истоков программы помощи пенсионерам Кременчуга и именно юридическая служба, которая есть у "Рідного міста", помогла на протяжении последний нескольких лет получить доплаты к пенсии около 3000 пенсионерам.

Я долго наблюдал за Вашими постами на этом форуме, и даже не ожидал что Вы начнете осуждать тех, о которых Вы и представления не имеете.
Будьте пожалуйста честными в предвыборной гонке.
Горожане
+ 180
Великий Гуру

jcage писал:Будьте пожалуйста честными в предвыборной гонке.


Я нікого не засуджую і не намагаюся поставити під сумнів будь- чиї професійні якості. Олег Іванович хороший юрист, і його батько хороша людина, він був депутатом на нашому окрузі. Я нічого поганого сказати про них не можу і ніколи не скажу. Але є Закон про вибори, в якому чітко визначено, як треба вести передвиборчу агітацію і за які кошти, що є підкупом виборців, а що ні. "Рідне місто" ж по всім округам веде свою агітацію так, що певні дії явно виходять за межі дозволеного.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру
[quote=адвокат Ульянов]"Рідне місто" дійсно пішло в рознос. Сьогодні на моєму окрузі відкрито ставили зроблені та пофарбовані лавочки.[/quote]
А листівки пенсіонерам роздають у формі бюлетня, в якому перераховані всі кандидати дрібним шрифтом, а потрібний жирним, а навпроти нього "галочка"?

Добавлено спустя 8 минут 19 секунд:

[quote=адвокат Ульянов]"Рідне місто" дійсно пішло в рознос. Сьогодні на моєму окрузі відкрито ставили зроблені та пофарбовані лавочки.[/quote]
Що цікаво: після того як лавочки встановлено і пофарбовано, слідом йдуть люди які збирають підписи виборців, начебто це вони попросили їм все це зробити. У Вас на окрузі таке саме?
адвокат Ульянов,
Якщо "Рідне місто" скрізь так "сокирно" робить агітацію, чи можливе зняття всієї партії з виборчих перегонів?
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
0
Проездом
:) не рекомендую даже пытаться делать попытки жалоб в сторону "Рідного міста" по этим поводам. На сколько я знаю сегодня в ТВК рассматривалось 2 жалобы против кандидатов от "Рідного міста" и обе с провалом почти единогласно были отклонены членами ТВК.

А если Вы начнете жаловаться на все партии что практикуют ремонт и установку качель, урн, лавочек, а особенно покраску в сереневый цвет всего и вся, то Вас просто порвут юристы пана Бабаева.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
[quote=адвокат Ульянов]можна спробувати подати кілька заяв від партійних осередків[/quote]
Я сам здивований, що заяви до МВК не надходили, тобто або вони безперспективні, або кандидати самі ведуть кампанію не зовсім чесно, або їх задовільняє роль технічних кандидатів.

Добавлено спустя 8 минут 13 секунд:

[quote=jcage]:) не рекомендую даже пытаться делать попытки жалоб в сторону "Рідного міста" по этим поводам.[/quote]
Ну, пан Ульянов сам юрист, я думаю, що йому можна буде довести свою правоту.[quote=jcage]сколько я знаю сегодня в ТВК рассматривалось 2 жалобы против кандидатов от "Рідного міста" [/quote]
"А судьи кто?" (с) В ТВК сидять люди, які так чи інакше мають відношення до цього "Рідного міста" або до інших партійних структур, які контролює Почесний громадянин Кременчука.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация