Одномандатний мажоритарний виборчий округ №4

0
U2
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
заявления от партий дадут возможность в последствии добиться проведения повторных выборов по не которым участкам..причем, насколько я знаю, по тем участкам, где команда действующего мера и\или почетного гражданина выборы провалит, они будут именно это и делать..тут ещё дело в том, что "шкандаль" утроить можно ,но вот избиратели то о нем уже не услышат-газеты местные уже напечатаны...у "Свободы" на этом участке молодой парень,так что отсутствие активности ясно...Стасюк надеется по спискам пройти..тоже как бы все ясно..фактически, у Максака,учитывая их методы работы, нет альтернативы...тут вопрос в том, кому из партий выгодно делать совместное заявление?кто не красил лавочки?..думаю, политсила господина Ульянова тоже готова подписать подобное заявление?..в таком деле важен резонанс и прецедент...если по одному округу признают подкуп, пойдет цепная реакция... снова таки, если не получится снять, то можно "наделать шуму"...и наедятся, что "Визит" это покажет...ну так ..что скажете?
Горожане
+ 180
Великий Гуру

U2 писал:Стасюк надеется по спискам пройти..тоже как бы все ясно


Стасюк 12-й в списку "Батьківщини", так що пройти йому до ради за списком майже нереально.
На закуску декілька замальовок про борців за народне щастя з партії "Рідне місто" ознайомився я з агітаційною листівкою пана Максака, де розповідається про те, як він приймав участь в міській програмі по ремонту дитячих майданчиків, захищав центральний пляж, про "Георгієвьку стрічку" і багато чого іншого. Сьогодні в почтову скриньку моєї тещі (округ № 22) вкинули листівку кандидата в депутати Автозаводської ради від "Рідного міста" Тетяни Бондюк

Розгортаю сторінку, а там:

все те, що робив для міста адвокат пан Максак, виявляється, робила й товарний оператор ТД "Укртатнафта". При чому, зверніть увагу, про шановну Тетяну Вікторівну, чомусь, розповідається в чоловічому роді. Я так розумію, що політтехнологи пана Матицина розробили загальний макет агітки, в якому перераховані справи, які можуть вплинути на підсвідомість виборців (пане Слісенко, ау!) а потім, навіть не зважаючи на стать кандидата розповсюджують серед електорату.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Дякую всім, хто проголосував за мене. Якщо у пана писателя є повна картина по дільницям №№ 12, 13, 14 та 15 буду дуже вдячним за її розміщення в даній темі.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Немає у мене картини, та це мені і не цікаво. Я знаю, що ваш Стасюк в депутати не пройшов, але не факт, що ним він не стане за списком. Так шо журналістам від перевірки на профпригодність не втекти. Або навпаки - депутату Стасюку не втекти від нашої перевірки на щось інше

Добавлено спустя 4 минуты 14 секунд:

Про своє ставлення до процесу обміну шила на мило вже писав
Горожане
+ 180
Великий Гуру

писатель писал:Я знаю, що ваш Стасюк в депутати не пройшов, але не факт


А чому це він мій?

писатель писал:Немає у мене картини, та це мені і не цікаво.


Ну немає, так немає. Можливо, хтось інший володіє інформацією по мажоритарним округам?
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 11
Старожил
Старший сержант запаса,
а вы какое место заняли? И сколько человек за вас проголосовало?
Горожане
+ 85
Заслуженный
пенсионер
Старший сержант запаса,
В общем я честно не помню, но поставила галочку за СЛС в какие-то советы, увидела ваши ФИО, ну думаю за хорошего человека не жалко свой голос отдать.
У настоящей любви нет срока годности:-)
Горожане
+ 180
Великий Гуру
[quote=Brabus]а вы какое место заняли? И сколько человек за вас проголосовало?[/quote]
Нажаль, повної інформації з 4-х дільниць мого округу в мене немає. Тому я і звернувся до писателя, сподіваючись, що в нього є інформація з МВК. Коли отримаю, обов'язково тут напишу.[quote=Кошмар Ирода]В общем я честно не помню, но поставила галочку за СЛС в какие-то советы, увидела ваши ФИО, ну думаю за хорошего человека не жалко свой голос отдать.[/quote]
Дякую. Це Ви проголосували за список СЛС до міської ради. Нажаль, більшість мешканців нашого міста підтримала "брендові" партії (ПР, Батьківщина і т.п.), не читаючи склад кандидатів.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
Заслуженный
пенсионер
[quote=Старший сержант запаса]Нажаль, більшість мешканців нашого міста підтримала "брендові" партії (ПР, Батьківщина і т.п.)[/quote]
Так что СЛС не прошла в горсовет?
Я как бы тоже по тем спискам проголосовала за СЛС. Не то, чтобы я от нее в восторге, но Вы и ваш эколог местный мне нра
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 180
Великий Гуру

АДА писал:Ваше мнение как и за счет чего можно увеличить свою поддержку избирателями. Или: в следующий раз что делать, что бы о Вас знало большее количество избирателей и поддержало????Этот же вопрос адресую другим форумовским кандидатам, как побывавшим в "жерновах" выборов.


Досить розгорнуту відповідь на це питання дав адвокат Ульянов. Спробую і я дати відповідь, яка базується на власному досвіді.
1. Виборці особливо не переймаються де мешкає кандидат в депутати: на окрузі чи в іншій частині міста (або навіть країни). Сусідом вас вважають, хіба що мешканці будинку. Для решти це не має особливого значення.
2. Програма, з якою кандидат йде на вибори не цікавить майже нікого. Головне, щоб під час кампанії він фарбував, будував, роздавав, оформлював та таке інше. Голосують не за програму чи особистість на перспективу (4 чи 5 років депутатства) - голосують за можливість отримати якусь вигоду під час кампанії.
3. Всі наведені в пункті 4 "відносно чесні" способи підкупу виборців, плюс обдзвін перед виборами та під час виборів, застосування адмінресурсу та таке інше добре працюють, а вирогідність того, що кандидат буде нести за них відповідальність практично дорівнює нулю.
4. Виборці надають перевагу кандидатам від "брендових" партій, розкручених на державному рівні (ПР, Батьківщина).
5.Певна частина виборців вважає, що люди йдуть в депутати для того, щоб стати біля "кормушки" і тому голосують за багатих кандидатів, вважаючи що вони не будуть багато красти.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация