Лінгвоцид української мови

0
Горожане
+ 4
Почетный
гражданин

shadow (19.04.2013, 23:15) писал:
На немецком шоль?



Ленин ботал по русиш не?
Даже если вы тысячу раз признаете нас виновными, вечный суд истории оправдает нас и со смехом выбросит вердикт вашего суда.
Горожане
+ 298
Великий Гуру
ulysses
18:31, 22.04.2013

адвокат Ульянов (18.04.2013, 22:02) писал:Немає ніякої русифікації, нє?

Не. Кременчук є російськомовним віддавна. З моменту створення Новороссійської губернії. А до цього це було невелике містечко і якби не ця подія так би і залишилось захудалим містечком.

Шульц (18.04.2013, 23:01) писал:Мову вивчив ще у дідсадку, а розмовляю на інтернаціональній бо тут одні інтернаціоналісти і сидять.

Багатьом україномовним форумчанам це не заважає.

адвокат Ульянов (18.04.2013, 23:01) писал:Основна проблема в тому, що біля керма держави стоять люті українофоби, а лише на голому ентузіазмі, без державної політики, яка б піднімала престиж української мови та культури - далеко не заїдеш....

А якщо державна підтримка буде у вигляді заборони російськой мови - то буде не дуже добре для країни. Приклад президентва Ющенка перед очима. Без приниження російськомовних та частковой заборони російської мови реванш ПР та її стабільна підтримка значною кількостю виборців були би неможлива.

orlexy (19.04.2013, 08:35) писал:Зато шедевр этого всего - показать украинский фильм, с украинскими субтитрами!

А украинские фильмы есть?

адвокат Ульянов (19.04.2013, 18:21) писал:Цей підор стукач, домігся фактичної заборони української мови на території України, а ви муділо пишете, що ця гніда є старше та освіченіша за Шевченка та дуже багато користі приніс на ниві освіти та культури України???

И это администратор
И это тот кто должен следить чтобы не переходили на личности?
Да уж. Не ожидал от Вас такого безобразного поведения.
А ещё говорят что это русскоязычные - быдло.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 298
Великий Гуру

адвокат Ульянов (22.04.2013, 17:33) писал:А якщо у формі податкових пільг для україномовного культурного продукту?

На це я згоден. Потрібно науково вивчити реальний попит на україномовну продукцію та на цій базі зробити пільги у обсязі достатньому для отримання такого ж прибутку, як у виробників російськомовної продукції на території України. При цьому щоб запобігти використанню таких пільг для мінімізації оподаткування потрібно щоб ці виробники займалися виключно виготовленням україномовного продукту, а не займались також російськомовною. Або якимось іншими видами бізнесу.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация