Вибори 2012

0
Горожане
+ 38
Почетный
старейшина
18:31, 18.12.2012 №1711
0

писатель (18.12.2012, 16:25) писал:Друга - невинуватая я бо він сам до мене прийшов



А вы ожидали правды? Что то в стиле "да клал я на вас холопов с высокой колокольни"? Обычная "техничная отмазка", я бы тоже самое написал бы, если бы меня на лжи споймали.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
19:00, 18.12.2012 №1712
0
писатель
19:05, 18.12.2012
Не, я таки поставлю в газеті все це. Також власне привітання йому додам з приводу тушканства. Кременчук має знати своїх "героїв" - що вони кажуть, що вони роблять і чим все пояснюють.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
19:22, 18.12.2012 №1713
0
Надоша №2. Что в общем-то было понятно изначально. Ну, это видимо его единственная каденция.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 38
Почетный
старейшина
19:30, 18.12.2012 №1714
0
Kanarsky даже если бы он голосовал бы за решения оппозиции, для города это было бы ни тепло, ни холодно. Это не тот человек, который будет пытаться для города выбить какое-то финансирование, помочь с тендерами т. п..

Ему просто нудна страховка для бизнеса, и, видимо, ПР дали лучше гарантии, чем ОО, только и всего.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
19:47, 18.12.2012 №1715
0
Не знаю як ви, але коли кажуть "помочь з тендерами", щось у мене одразу виникають нехороші думки.
Незнаю я - це звісно тема трошки не така. Але ось що я думаю. Вибити щось для Кременчука в принципі можна. Он Шаповалов нам стару ялинку хоче привезти з Києва, минулорічну. Але наскільки це вирішує проблеми. Маю на увазі не одну цю ялину.
Не думаю я що можна вирішити проблеми одного міста, поки вся Україна сидітиме в болоті.
Горожане
+ 38
Почетный
старейшина
19:56, 18.12.2012 №1716
0
killerbean
19:56, 18.12.2012

писатель (18.12.2012, 17:47) писал:Не знаю як ви, але коли кажуть "помочь з тендерами", щось у мене одразу виникають нехороші думки.


Вы прекрасно знаете, что в Украине который гор бюджет принимается с дефицитом. Средства есть, но их однозначно на всех не хватит. Так вот я считаю, что депутат от города N должен помогать этому городу получать средства из гос. бюждета, иначе его конкуренты из городов M и K сделают это за него для своих городов.
Или я не прав? Что по вашему должен делать "депутат от Кременчуга"? Ёлку ставить? ПфФФФФ, КОМУ ЭТО НАФИГ НАДО?

писатель (18.12.2012, 17:47) писал:Не думаю я що можна вирішити проблеми одного міста, поки вся Україна сидітиме в болоті.


Можно, было бы желание. Конечно не все, но многие проблемы воплне можно было бы решить.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
22:57, 18.12.2012 №1717
0
писатель
22:59, 18.12.2012
Не зрозумів я дещо з викладеного вами - у нас хіба созмаганння на тему: хто собі більше субсидій виб"є? Так нам в цій справі Донецьку область та Єнакієво ніколи не обійти - туди більше всього субсидій йде.
Тільки питання є - і що, зміни може від цього якісь є? Може безробіття там менше стало, чи зріс рівень життя?
Я теж прихильник ваших думок. От для чого Козельщині або Семенівці чи Глобиному субсидії? Облізуть і без них, бо нам теж гроші потрібні. От тільки питання - для чого вони нам потрібні ці гроші? На відкати ? Ось кременчуцька міська рада на своїй сесії наступного вівторка бюджет міста збільшить на сто млн.грн. Це субсидії прийшли, тому і збільшать. Але ні до мене , ні до вас ці субсидії не дійдуть, бо вони призначені енергетичним компаніям як компенсація в різниці тарифів. В принципі, я знаю де ці субсидії врешті решт випливуть - там острів є такий, Кіпр називається. От туди субсидії і підуть.
Питання в цій справі головне є - систему потрібно змінювати і податків і відповідальності за хабарництво і за решту іншо. Бо завжди ми будемо у Семенівці кошти забирать, а потім будемо думати - йо, куди ж це гроші наші пропали.
Нардеп саме для цього придуманий - не субсидії виривать, хто б там не був , бо ні Луганськ, ні Донецьк він не обійде. Але слід систему змінювати з її офшорами, непрозорими витратами і та всім іншим

Які проблеми вирішити - міст збудувати? Так його ніколи не збудують, бо все одно гроші покрадуть. ГЕС укріпити - так це і без нас робиться на гранти ЄБРР

Але чесно цікаві мені думки товариства в цій справі : зокрема і справді що є головним у роботі народного депутата? Рівень нашого життя, реформи в економіці, субсидії, які заберемо у Решетилівки чи Кобеляк?
Не для газети цікаві, для такого і сам напишу, але для того, аби знати, що думають з цього приводу найбільш просунуті кременчужани - користувачі Інтернету
Горожане
+ 74
Великий Гуру
12:44, 19.12.2012 №1718
0
І будуть у товариства думки з цього приводу? Чи ніхто не знає нічого в цій справі ?
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
12:55, 19.12.2012 №1719
0

писатель (19.12.2012, 10:44) писал:І будуть у товариства думки з цього приводу?


А кому оно надо? НГ на носу, сдались кому эти Шаповаловы-Надоши-etc...
Через 5 лет приходите в тему
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
13:36, 19.12.2012 №1720
0
Воно то звісно так, але через три тижні Новорічні свята завершаться і буде проза життя
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация