Вибори 2012

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
А чем все завершиться ?

Цитата:А в финансовом секторе Украины - дырка на дырке.


Оце правильна відповідь. Тільки не фінансовий сектор України, а наші сімейні бюджети

Вобщем розвели нас з кандидатами і партіями як кошенят. Це буває
Горожане
+ 2
Залетный
писатель, да в чём проблемы? все из присутствующих остались при своих мнениях. кто уже обманул ваши ожидания?
Горожане
+ 3
Гастарбайтер
писатель, может хоть Вы ответите, почему у Тарана компания вышла такой беззубой?
Выли не только собаки, но даже лошади.
А.П. Чехов.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Трошки наперед дивимося і трошки далі бачимо. Не буде змін.
А що таке беззуба компанія . Надо було гупать Надошу по голові , Шаповалова ?

Таран сказав мені - не будемо уподоблятися. Не робимо ніяких провокацій . Це виключено. Бо насправді проблеми всі вирішуються в Києві - зарплати, пенсії, закони

Тобто потрібні такі і такі закони. Якщо їх втілити це дастиь можливість тут витрати скоротити, там зменшити. Потрібно скасувати пенсійну реформу - бо у нас люди до нового пенсійного терміну не доживають. Помирають раніше

Потрібна програма питна вода, бо і ми до пенсії теж не доживемо - помремо від раку через перевищення хлорорганічних залишків вже у нашій воді. Там багато чого потрібно

Він все таки розумний мужик - сказав мені - воно партія Кременчук, тільки Кременчук це в першу чергу люди та їхнє життя, а все інше потім. Мої погляди теж такі . Все таки люди мають бути в центрі уваги . Ми за це платимо податки. А далі вже все інше

Яка має бути кампанія зубаста - розповідати чому проти, чи що потрібно нам всім? Я прихильник другого і головне - його не куплять і він не продається
Горожане
+ 3
Гастарбайтер
В теории всё правильно, но контраста с вышеперечисленными кандидатами не получилось. Получилась блеклая невзрачная компания, которой явно не хватало эмоциональности, дозированной агрессии, остался незадействованным целый набор белых методов. Я, конечно, понимаю что Вы не руководили штабом и возможно вопросы не совсем по адрессу.
Выли не только собаки, но даже лошади.
А.П. Чехов.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Врешті решт я і сам йому казав - але надто він вже людина чи то порядна чи то інтелігента. Це без перебільшень - чесно.

Там ще проблема була - перед ним мерія - його колишній соратник по фракції закрив всі двері - в школах лікарнях...
Але все позаду і точно я знаю, що нічого у нас не зміниться. В понеділок прокинемося і все по новій - в газету - якість води, приватизація малосемейок, яка у нас завмерла і тд і тп.

Немає іншого виходу ніж знову стукать і знову розповідать

Да і не останній фактор - це гроші. Він письменник, але не мільйонер. На сьогодняшній виступ на Візиті йому гроші позичив - бо не вистачало
Горожане
+ 2
Залетный

писатель (26.10.2012, 23:01) писал: Він письменник, але не мільйонер


По декларации у него доход — 428 842 грн, у семьи — 152 552 грн.
И на счету: 118 350 грн.
Полумиллионер?
Горожане
+ 51
Заслуженный
пенсионер
lyha, этих денег не хватит, чтобы противостоять монстрам. Об этом писатель говорит.
All we need is love(c)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ну тисяч сто я думаю він заплатив точно.
Горожане
+ 3
Гастарбайтер
"Да і не останній фактор - це гроші. Він письменник, але не мільйонер. На сьогодняшній виступ на Візиті йому гроші позичив - бо не вистачало" Зато я знаю, насолько нерационально они расходовались вначале кампании. Не было чёткого финансового плана?!
Выли не только собаки, но даже лошади.
А.П. Чехов.
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация