Статистика цен на недвижимость

0
Горожане
+ 1
Если есть у кого возможность — закиньте, пожалуйста,
сюда последнюю статистику по стоимости метра квадратного из "Приватки".
Интересуют: 2-х и 3-х комнатные, районы: Центр, Раковка, Крюков.
Заранее очень благодарен.
Горожане
+ 11
Старожил
В приватке от сегодняшнего числа статистики не нашел.
Горожане
+ 10
Почетный
гражданин
У середньому квадратний метр вторинного житла у Кременчуці коштує $1100. Квадратний метр офісних приміщень – удвічі-втричі більше. Пропозиції офісної нерухомості залежно від частини міста дуже різняться за вартістю. У центрі офісні площі дуже дорогі, до того ж і вибирати тут ні з чого.

На ринку нерухомості нашого міста, як і в цілому в Україні, спостерігається надзвичайне пожвавлення. За інформацією аналітичного відділу «Центру нерухомості «Гарант», у Кременчуці з початку року ціни на житлову нерухомість на вторинному ринку виросли в середньому на 16-22%. Директор Центру нерухомості Оксана Фісенко пов’язує цю тенденцію з певною панікою кременчужан перед інфляцією – люди намагаються максимально ефективно вкласти свої заощадження.
– Тож, не дивно, що на підвищення попиту продавці квартир негайно відреагували значним підвищенням цін. І оскільки попит не знижується, ціни продовжують рости, – пояснює Оксана Фісенко. – Традиційно найбільшою популярністю користуються 1-2- кімнатні квартири. Саме на них ціни стрибнули найвище. Проте дефіцит квартир примусив потенційних покупців бути менш вередливими у виборі місця розташування будинку.
За словами пані Фісенко, на сьогодні квартири в районі Молодіжного, Раківки, Крюкова ростуть у ціні так само стрімко, як і в центральній частині міста. Найскромнішу квартиру в Кременчуці можна купити за $27 тисяч, тоді як ще рік тому вона коштувала $16-17 тисяч.
Директор ТОВ «Міське бюро нерухомості», член Асоціації ріелторів України Олена Куроп’ятник також зазначає, що квартири у віддалених від центру міста районах (наприклад, на Молодіжному) користуються попитом і не дуже різняться в ціні:
– Раніше на околицях міста вартість квартир значно різнилася від вартості квартир у нагірній частині та центрі. Зараз ця різниця складає $1-3 тисячі, а раніше вона сягала 10-ти тисяч. Найдешевшу квартиру сьогодні можна придбати на околиці Молодіжного – за «Авророю» чи на дальній Раківці.
За даними ріелторських агенцій, наразі по Кременчуку середня ціна 1 квадратного метра вторинного житла складає $ 1100.
Щодо офісних приміщень, то у центрі міста вони взагалі в дефіциті. Особливо це стосується приміщень площею у 70-150 квадратів.
– Ціна залежить від місця розташування такого об’єкта, – стверджує пані Куроп’ятник. – У центрі міста ціна квадратного метра коливається від $2 до 4 тисяч. Однак практика показує, що завжди знайдеться клієнт, зацікавлений у придбанні офісу як у центрі міста, так і на околицях. Також деякі підприємці, купивши квартиру під офіс, переводять житло із житлового в нежитловий фонд. На таку процедуру йде в середньому півроку - рік.

Информация недельной давности. "Ъ".
"Как отличить христиан от неверных?" "Режьте всех, бог отличит своих"
Горожане
+ 10
Почетный
гражданин
А ось і нова інформація щодо цін:

Объем продаж квартир упал на ...
"Как отличить христиан от неверных?" "Режьте всех, бог отличит своих"
Горожане
+ 36
Почетный
старейшина
gruzchik, скажу по секрету, нет никакой статистики, с каждой "Приваткой" цены падают, эт я про жильё и потому, эта статистика нестабильна и относительна. Доллар вверх - метры вниз. Каждая неделя по недвижке с сюрпризом.
"То, что люди говорят обо мне, никак не характеризует меня. Но очень хорошо характеризует их."
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

Язычник писал:В декабре уровень продаж на рынке недвижимости Украины, по информации Национальной ассоциации риелторов, понизился на 88% по сравнению с ноябрем.
Такая стоимость является самой низкой с февраля 2004 года.


Чушь какая-то написана, вы не находите?

Был перед НГ в Киеве, специально смотрел цены на недвижимость, увы, халявы не нашёл.

Вы уже забыли как обещали доллар по 3,5, чтобы народ быстрее баксы скидывал? Очень похожая ситуация складывается и с недвижимостью.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 36
Почетный
старейшина
Kanarsky, а что для Вас халявная цена в Киеве?
"То, что люди говорят обо мне, никак не характеризует меня. Но очень хорошо характеризует их."
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Морская,
От темы не отходим! Как только найду - я скажу.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 36
Почетный
старейшина
так а я по теме, про недвижку. Вот реально можно взять в Киеве однуху по 30 000, а если человеку ещё и срочно, то и за 25.
"То, что люди говорят обо мне, никак не характеризует меня. Но очень хорошо характеризует их."
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Морская,
ггг
Где? Район? Хрущобу?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте