«ROSHEN збирає друзів!»

0
Горожане
+ 509
Аксакал
Кипр, а может быть, стОит попробовать? Писатель ведь обещает до полудня понедельника все узнать. И если удастся сэкономить энную сумму на автобусе - это же хорошо было б!! Есть столько дыр, которые нужно затыкать!
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Табір "Горизонт" це по моєму Запсілля. 35 кілометрів від міста максимум. Якщо у вас є час , в понеділок я побачу Кургаєва - начальника транспортного відділу міськвиконкому, перезвоню власнику цих авто і в 12-00 вам Машенька розповість чим все скінчилося, і якщо - попытка - не пытка - до вівторка час є. Якби сказали, узнав би телефони цього перевізника сьогодні. Але дивіться самі, як вам бути - як вам краще так і робіть
Горожане
+ 509
Аксакал
писатель, Вы, пожалуйста узнайте..Чем больше вариантов, из которых можно выбрать - тем удачнее выбор!!:-) Думаю, что девочки согласятся со мной.
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 28
Почетный
гражданин
Sarabi, вы могди бы меня подстраховать - надо письмо отвезти на техуглерода?... я сегодня созвонилась с директором, он обещал проплатить сразу же как получит письмо... Не знаю, как переживет мое руководство поездку на молодежный.

писатель писал:І щодо супроводження ДАЇ - вочевидь на них надо написати листа
типова форма - начальнику міського управління ДАЇ, організація така то просить вас зробити те і те. Число і підпис


Да нету у нас организации!!! Не можем мы писать письмо...
Молодой девушке требуется некоторое время, чтобы найти мужчину на всю жизнь. Это не мешает ей тем временем выходить замуж. (с) Колетт, фр. писательница
Горожане
+ 131
Великий Гуру
Мне главное, чтоб 30 июня был автобус. Вот и все.
Горожане
Блиц-мать
Mashenka, конечно, могу! Сейчас сброшу Вам в личку свой телефон.
Горожане
+ 28
Почетный
гражданин
Sarabi, окей, жду
Молодой девушке требуется некоторое время, чтобы найти мужчину на всю жизнь. Это не мешает ей тем временем выходить замуж. (с) Колетт, фр. писательница
Горожане
+ 131
Великий Гуру

Mashenka писал:Sarabi, вы могди бы меня подстраховать - надо письмо отвезти на техуглерода?


Так и я могу отвезти. А потом что?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Давайте так - у понеділок на 8-00 в транспортному відділі міськвиконкому, у його начальника Володимира Кургаєва я шукаю того, хто може вивезти дітей - телефони. Йдеться про Кременчуцький район, там є автобуси "Богдан" на яких написано "Шкільний". Ним возять дітей в школу - автобус з маячками. Раз в школу, значить дозвіл на перевезення дітей точно є. До 12 я номер телефона цього власника скажу. По моєму, я його і знаю, але не впевнений. Якщо нічого не вийде - може автобуси з району зникли, то Mashenka скажу, якщо вийде теж скажу і все до 12-00.
Тепер щодо ДАЇ - лист може написати Олександр Кириченко - директор інтернату, якщо він в місті. Якщо ні, то може начальник міського управління ДАЇ ще у відпустку не пішов. Тоді будемо просити. Може пощастить - не увесь же час на ДАЇ нападать. Колись можна і попросити. Думаю з цим буде простіше.
Горожане
+ 131
Великий Гуру

писатель писал:там є автобуси "Богдан"


А в Богдан влезет 25-30 человек?
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте