Опрос - "Название для благотворительной организации"

0
Название для благотворительной оргнизации: Голосуйте за наиболее понравившийся вариант
"Небайдужі"
(3/11.11% голосов)
"Доброта.ua"
(6/22.22% голосов)
"З любов"ю"
(7/25.93% голосов)
"Милосердя"
(11/40.74% голосов)
Горожане
Блиц-мать
tabula, и мне было очень приятно всех увидеть и познакомиться с незнакомыми!
Горожане
+ 266
Великий Гуру
Вчера наконец-то добралась до прошлонедельной прессы и была приятно удивлена статьёй в "Теоеграфе" о волонтёрской группе "Дети Кременчуга".
Поздравляю всех, - о нас уже пишут!!!

Волонтери організації «Діти Кременчука» шукають однодумців Вокруг нас 28.05.2009 17:56:05

Виявляється, у Кременчуці вже два роки діє альтернативна волонтерська «самоорганізація». ЇЇ умовна назва – «Діти Кременчука». Небайдужі люди, які об’єдналися у цю групу, піклуються (хто як може) про дітей-сиріт, онкохворих.
Вони не пов’язані ні з політикою, ні з владою – вони просто допомагають людям
На цьому тижні волонтери організували екскурсію до зоопарку для сиріт з Будинку дитиниПід час круглого столу на тему волонтерства в місті, що відбувся 21 травня у виконкомі, організацію представили симпатичні дівчата Марина та Віра. Спочатку про досвід добрих справ говорили представники офіційних інстанцій: Центру соціальних служб для молоді, терцентрів для людей похилого віку та інші. А потім слово надали і «неформалам» – «Дітям Кременчука». До речі, в місті на цей час немає жодної офіційно зареєстрованої волонтерської організації. Віце-мер Василь Хоменко висловив сподівання, що «Діти Кременчука» пройдуть цей шлях першими. Проте волонтери «з мас» (їх зараз близько 20-ти) побоюються усіляких папірців та звітів. Вони проводять благодійні акції для дітей просто тому, що їм небайдуже.
– Прийшов час, коли я більше не змогла нічого не робити – почала діяти, і мені стало легше, – розповідає про свій шлях до волонтерства Тетяна, яка, власне, й започаткувала цю справу. – Завдяки цьому я зустрічаю багато чудових людей нашого міста. Багато хто готовий допомагати, просто люди не знають, як і кому – їм потрібно лише вчасно підказати. І саме дружні плечі однодумців не дали мені в якийсь момент злякатися: у хвилини розпачу, коли мені здавалося, що це нікому не потрібно, завжди траплялася рука допомоги.
Гроші на акції волонтери-«аматори» збирають по друзях та знайомих. Спочатку допомогли канцтоварами вихованцям інтернату імені Макаренка, потім був збір грошей для онкохворих дітей, ремонт у палаті для дітей, від яких відмовилися батьки… Список добрих справ можна продовжувати. Наприклад, Віра веде студію танців у інтернаті імені Макаренка. Абсолютно безплатно. Музичний центр для занять їй купив однодумець – за власні гроші.

Приєднуйся!
«Діти Кременчука» чекають на однодумців. Контактний телефон: 8-068-922-04-71 – Віра.
Центр соціальних служб для молоді (при міськвиконкомі) запрошує до школи волонтерів. Контактний телефон: 3-21-50

www.kremenchug.uaТатьяна Донченко
прочитали: 78 || комментариев: 0
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
Блиц-мать
Тетяна - это, наверное, наша Табула.
Может быть, еще кто, кроме Руды прочитает.
Порадовало.
Горожане
+ 266
Великий Гуру
Там и фотка есть, но она сюда не прошла. Такую фотку выложила Peppi в теме
"Путешествие в зоопарк детей из Дома Ребенка". Это первый снимок, он групповой.
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 509
Аксакал

ruda98 писал:Вчера наконец-то добралась до прошлонедельной прессы и была приятно удивлена статьёй в "Теоеграфе" о волонтёрской группе "Дети Кременчуга".
Поздравляю всех, - о нас уже пишут!!!



Хорошая статья, без "соплей" и по делу!
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 62
Почетный
старейшина
Спасибо, так хорошо написано, без "перегибов". Спасибо, за то, что написали и на форуме разместили - я никак до прессы добраться не могла. Ну, что ж, будем продолжать!? ;)
Горожане
+ 85
Заслуженный
пенсионер
Спасибо Вам всем, что вы есть и творите добрые дела! Браво!
У настоящей любви нет срока годности:-)
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте