Установка бойлера

0
Горожане
+ 51
Заслуженный
пенсионер

Pak (28.04.2014, 15:27) писал:на 50 литров чаще идет 1кВт.


У меня 2 кВт на 50 литров. Больше двух киловатт редко видел даже на 80 литров.

Pak (28.04.2014, 15:27) писал:до 50 градусов греет около 2-2,5 часа.


Ооочень долго. И почему только до 50 градусов? Я выставляю на максимум(по паспорту 75 грд.).
All we need is love(c)
Горожане
+ 4
Местный
makey_s
17:33, 28.04.2014

Pak (28.04.2014, 15:27) писал:на 50 литров чаще идет 1кВт

- мій батя 10 років назад купляв бойлер на 50 літрів з теном на 2 кВт. Донедавно прийшлось замінити по причині протікання самої бочки. Так як в старому бойлері за весь термін експлуатації зібралось пів відра накипу я порадив купити новий з сухим теном, але практика показала шо з сухим теном гріє гірше, і води гарячої через це витрачається більше.
А на максимум не радять ставити навіть самі продавці, так як контраст гаряча/холодна псує кераміку бака - вона від перепаду температур лопається і бак гніє
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

ViewPoint (28.04.2014, 16:28) писал:У меня 2 кВт на 50 литров.

Не хватило когда-то ума, купил проточный нагреватель, повесил, подключил, а он на 5 кВт, *ука. Так и висит, новьё
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Pak
Горожане
+ 7
Местный

ViewPoint (28.04.2014, 16:28) писал:Ооочень долго. И почему только до 50 градусов? Я выставляю на максимум(по паспорту 75 грд.).

Так вот почему Вам 50 литров хватает))). У меня 1,5кВт, 80 л. и по паспорту максимум 65 гр.

makey_s (28.04.2014, 16:32) писал:А на максимум не радять ставити навіть самі продавці, так як контраст гаряча/холодна псує кераміку бака - вона від перепаду температур лопається і бак гніє

Имеено по этой причине стараюсь найти компромисс. Еще заметил, что при максимальной температуре, корпус становится теплым. Подумал, что будет дополнительно тепло рассеиватся.

makey_s (28.04.2014, 16:32) писал:Так як в старому бойлері за весь термін експлуатації зібралось пів відра накипу я порадив купити новий з сухим теном, але практика показала шо з сухим теном гріє гірше, і води гарячої через це витрачається більше.

Я присматривался к можели с таким ТЭНом, он был на 500 грн дороже моего. И ТЭН к нему стоил 240грн против 80 грн за обычный. Прикинул, что дешевле нагреватели менять каждые 2 года.
Горожане
-1
Старожил
orlexy
19:45, 28.04.2014
Где у нас продают качественный крепеж? Интересует фирменный пластиковый дюбель для кирпича. Фишер или сормат например.
Горожане
+ 51
Заслуженный
пенсионер
ViewPoint
20:26, 28.04.2014

makey_s (28.04.2014, 16:32) писал: Так як в старому бойлері за весь термін експлуатації зібралось пів відра накипу я порадив купити новий з сухим теном


С сухим тэном накипь точно так же образуется.
Вот посмотрите на бойлер Gorenje GBFU(с сухими тэнами).



makey_s (28.04.2014, 16:32) писал: з сухим теном гріє гірше, і води гарячої через це витрачається більше.


С сухим тэном греет дольше. Если вода нагрета до определённой температуры, то какая разница, чем она нагрета? Вывод у вас неправильный.

makey_s (28.04.2014, 16:32) писал:на максимум не радять ставити навіть самі продавці, так як контраст гаряча/холодна псує кераміку бака - вона від перепаду температур лопається і бак гніє


Такой бред могут нести только продавцы Комфи, наверное.
На Вашем месте я бы больше боялся легионеллы.

Pak (28.04.2014, 17:29) писал:ТЭН к нему стоил 240грн


Где вы такие цены находите? На мой бойлер(как на картинке выше) тэн стоит около 100 гривен.
All we need is love(c)
Горожане
+ 4
Местный

Marshall (26.04.2014, 09:58) писал:У кого цена-качество лучше, кто в курсе?

дуже не радять ставити бойлери з баком з нержавійки. Кажуть шо через блуждаючі токи бак стає як сито. Та в принципі і не так багато таких бойлерів і вони дорогі. 5 років назад в приватний будинок для води зі скважии я придбав в Сфері вертикальний Атлантік більше метра висотри і пів метра діаметром з сухим теном. Шо в ньому не сподобалось - максимальну температуру не видає - відключає автоматика десь при 65-70 градусах. Намагався вирішити цю проблему, звонив до офіційного сервіс - центру (біля кондитерки "Атлант"). Пояснив шо тільки купив, поставив, включив і ось така біда... Менеджер каже - добре, будем замовляти запчастину. Через 2 тижні звоню - шо мол і як, чо не звоните??? А вони - ну ви ж самі ставили бойлер, а в гарантії пишеться шо гарантія лише при встановленні сервісним центром... Короче кинули мене можна сказати по гарантії... Хєр в їх магазин ще прийду....

ViewPoint (28.04.2014, 19:25) писал:Такой бред могут нести только продавцы Комфи

- в Світловодську по обї"здній на хуторах біля м"ясокомбінату, якщо не помиляюсь "Домовой"

ViewPoint (28.04.2014, 19:25) писал:Вывод у вас неправильный.

- я писав про враження експлуатації. Я НЕзнаю на якій висоті стоїть тен і терморегулятор в бойлерах з сухим теном, може вони розміщені вище ніж традиційний тен, хз, але в експлуатації горячої воли дає меньше

Pak (28.04.2014, 17:29) писал:Еще заметил, что при максимальной температуре, корпус становится теплым. Подумал, что будет дополнительно тепло рассеиватся.

- а скільки там того утеплювача??... звісно буде грітись. Доречі, безкоштовна порада - виключайте від мережі бойлер після нагрівання і включайте після повної витрати води - автоматика любить циклічно включатись, шо боляче ударить по гаманцю

Pak (28.04.2014, 17:29) писал:Я присматривался к можели с таким ТЭНом

- а я на тени ніколи і не дививсь... принаймі гарантія на електрику в цих бойлерах 5 років, і поки що проблем не було.
А взагалі, шановні, пора вчитись економити воду. Німці на пальцях рахують кожне змиття туалету, а ми ванни ледь не що дня приймаємо. Для мене попервах 50 літрів на одного не вистачало, а зараз - на трьох - чотирьох вистачає

Marshall (26.04.2014, 09:58) писал:У кого цена-качество лучше, кто в курсе?

дуже не радять ставити бойлери з баком з нержавійки. Кажуть шо через блуждаючі токи бак стає як сито. Та в принципі і не так багато таких бойлерів і вони дорогі. 5 років назад в приватний будинок для води зі скважии я придбав в Сфері вертикальний Атлантік більше метра висотри і пів метра діаметром з сухим теном. Шо в ньому не сподобалось - максимальну температуру не видає - відключає автоматика десь при 65-70 градусах. Намагався вирішити цю проблему, звонив до офіційного сервіс - центру (біля кондитерки "Атлант"). Пояснив шо тільки купив, поставив, включив і ось така біда... Менеджер каже - добре, будем замовляти запчастину. Через 2 тижні звоню - шо мол і як, чо не звоните??? А вони - ну ви ж самі ставили бойлер, а в гарантії пишеться шо гарантія лише при встановленні сервісним центром... Короче кинули мене можна сказати по гарантії... Хєр в їх магазин ще прийду....

ViewPoint (28.04.2014, 19:25) писал:Такой бред могут нести только продавцы Комфи

- в Світловодську по обї"здній на хуторах біля м"ясокомбінату, якщо не помиляюсь "Домовой"

ViewPoint (28.04.2014, 19:25) писал:Вывод у вас неправильный.

- я писав про враження експлуатації. Я НЕзнаю на якій висоті стоїть тен і терморегулятор в бойлерах з сухим теном, може вони розміщені вище ніж традиційний тен, хз, але в експлуатації горячої воли дає меньше

Pak (28.04.2014, 17:29) писал:Еще заметил, что при максимальной температуре, корпус становится теплым. Подумал, что будет дополнительно тепло рассеиватся.

- а скільки там того утеплювача??... звісно буде грітись. Доречі, безкоштовна порада - виключайте від мережі бойлер після нагрівання і включайте після повної витрати води - автоматика любить циклічно включатись, шо боляче ударить по гаманцю

Pak (28.04.2014, 17:29) писал:Я присматривался к можели с таким ТЭНом

- а я на тени ніколи і не дививсь... принаймі гарантія на електрику в цих бойлерах 5 років, і поки що проблем не було.
А взагалі, шановні, пора вчитись економити воду. Німці на пальцях рахують кожне змиття туалету, а ми ванни ледь не що дня приймаємо. Для мене попервах 50 літрів на одного не вистачало, а зараз - на трьох - чотирьох вистачає
Горожане
+ 51
Заслуженный
пенсионер

makey_s (29.04.2014, 08:46) писал:Я НЕзнаю на якій висоті стоїть тен і терморегулятор в бойлерах з сухим теном, може вони розміщені вище ніж традиційний тен, хз, але в експлуатації горячої воли дає меньше


Сухой тэн не при чём.

makey_s (29.04.2014, 08:46) писал:виключайте від мережі бойлер після нагрівання і включайте після повної витрати води - автоматика любить циклічно включатись, шо боляче ударить по гаманцю


Непонятный совет. В любом случае бойлер сделает одну и ту же работу, а, следственно, счётчик накрутит одни и те же квт*ч.
All we need is love(c)
Far
Горожане
+ 66
Заслуженный
пенсионер

makey_s (29.04.2014, 08:46) писал:безкоштовна порада - виключайте від мережі бойлер після нагрівання і включайте після повної витрати води


это плохо. Так делали раньше. Очень не выгодно. Потому как, при включении идет очень долгий процесс нагревания вода, следственно:

ViewPoint (29.04.2014, 10:17) писал:счётчик накрутит одни и те же квт*ч.


Сейчас у нас на постоянном включении. Если я израсходовала воду, только для мытья несколько тарелочек, то расход меньше, то и нагрев будет не длителен.
— Я знаю ВСЁ! — сказала Википедия.
— Во мне всё можно найти! — похвастался Google.
— Я самый главный в мире! — заявил Internet.
— Ну, ну… — тихо ответило электричество.
Горожане
+ 51
Заслуженный
пенсионер

Far (29.04.2014, 10:24) писал:Если я израсходовала воду, только для мытья несколько тарелочек


Он имел в виду полное расходование горячей воды.
All we need is love(c)
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте