Детские прививки

0
Far
Горожане
+ 66
Заслуженный
пенсионер
На публічне обговорення виноситься проекту наказу "Про затвердження календаря профілактичних щеплень в Україні".

Цитата:Про затвердження календаря профілактичних щеплень в Україні

Відповідно до статті 27 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", статей 1, 12 та 13 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009 – 2015 роки", з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення України та попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Календар профілактичних щеплень в Україні (додається).

1.2. Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень (додається).

1.3. Перелік медичних протипоказань до проведення профілактичних щеплень (додається).

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, на залізничному, повітряному та водному транспорті забезпечити неухильне проведення на підпорядкованих адміністративних територіях профілактичних щеплень.

3. Визнати такими, що втратили чинність підпункти 1.1.-1.3. наказу МОЗ України від 16 вересня 2011 № 595 "Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11.10.2011 за № 1159/19897.

4. Управлінню громадського здоров'я, Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Цей наказ набирає чинності з 1 січня 2015 року.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Р. Салютіна.

Міністр О. Мусій


Новий календар:
http://www.moz.gov.ua/docfiles/dod_proect_01042014.pdf

— Я знаю ВСЁ! — сказала Википедия.
— Во мне всё можно найти! — похвастался Google.
— Я самый главный в мире! — заявил Internet.
— Ну, ну… — тихо ответило электричество.
Горожане
+ 131
Великий Гуру
Еще более корявый, чем предыдущий. Новую прививку впендюрили, а пояснення, что с ней делать, как всегда забыли.
Горожане
0
Гастарбайтер
Подскажите пожалуйста, где можно купить вакцину на сегодняшний день? Где хоть спрашивать? Мы только начинаем прививаться. В поликлинике отсутствует.
Горожане
+ 131
Великий Гуру
17:29, 29.04.2014 №874
+ 1
Мы всегда брали в аптеке Медуница, иногда в наличии, иногда под заказ, но лучше заранее договориться. Обязательно должен быть рецепт от врача и сумка холодильник (в аптеке дают на прокат или в поликлинике в прививочном кабинете). При покупке вакцины надо сохранить чек и сразу ехать прививаться, хранить дома вакцину нельзя.
Еще можно спросить в Аптеке ветеранов (в центре), аптеке Роддома и редко и под заказ аптека ЧП Рубан (на Г.Сталинграда на остановке аптека 24).
Горожане
+ 51
Заслуженный
пенсионер
20:28, 29.04.2014 №875
+ 1

Natalia Sivachenko (29.04.2014, 08:33) писал:где можно купить вакцину на сегодняшний день? Где хоть спрашивать?


Аптека роддома. Там и контейнер для перевозки дадут.
All we need is love(c)
Горожане
+ 47
Почетный
старейшина
20:48, 29.04.2014 №876
+ 1
Я покупала в аптеке аптечного склада, в аптеке "Доброго дня" -предварительно звонила и заказывала. Контейнера если нет, можно самому сделать -из ж/б банки колы, сейчас не жарко и можно быстро до поликлиники доехать. Не забудьте про рецепт -сейчас без него не дают.
I will survive
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
я покупала в аптечном складе- на Пролетарской (у них можно и заказать)+ рецепт от педиатра+сумка холодильник со льдом
Каждое мгновение жизни - чудо!
Горожане
+ 3
Местный
девочки, а вы не делаете прививки от ветрянке маме/папе малышей? я вот задумалась, что сама я ветрянкой не болела, а ребенок мой из сада в любой момент может принести. а ведь взрослые ее тяжело переносят...
Горожане
0
Проездом
Я не дозволяю, щоб моїй дитині робили прищеплення! Не хочу ризикувати!
Горожане
0
Проездом
Про прививки советую почитать: Вакцинация населения
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте