Детские прививки

0
Горожане
0
Проездом
Родители Малышей :gerl_tender:! Кто делал прививки АКДС вакциной "Инфанрикс"? Поделитесь опытом где покупали, как в поликлинике договаривались, какая была реакция?
Горожане
+ 5
Гражданин
Мы относимся к первой поликлиники на Советской, наша медсестра сразу предупредила, чтоб покупали вакцину сами. Не могу сказать точно чье производство, мы покупали на аптечном складе, по-моему стоила она около 2 грн. Все три прививки тьфу-тьфу-тьфу нормально прошли.
Горожане
0
Проездом
olga
А Вы сразу приходили на прием с вакциной или сначала на прией к врачу? А анализы сдавали предварительно?
Горожане
0
Командировочный
Мы тоже на учете в первой пол. Прививки тоже покупали на аптечном складе, но не забудьте чек показать медсестре, должно пройти не более 10 мин. и правильно перевезите вакцину, лучше в сумке холодильнике - для блага вашего же ребенка. На прививки ехала с мужем - если доктор давал добро, муж ехал в аптеку, а я ждала. Анализы обязательно сдайте. Перенесли все три прививки отлично, даже не капризичали. Правда все прививки я отложила до года, когда ребенок хоть чуток окрепнет - я не пожалела.
Хочешь рассмешить Бога - расскажи Ему о своих планах.
Горожане
0
Проездом
Спасибо за информю, а не помните как вакцина называлась?а кто у вас участковый врач? мы тоже к первой пол-ке относимся
Горожане
0
Проездом

Цитата:Написано: stihiya
Мы тоже на учете в первой пол. Прививки тоже покупали на аптечном складе, но не забудьте чек показать медсестре, должно пройти не более 10 мин. и правильно перевезите вакцину, лучше в сумке холодильнике - для блага вашего же ребенка. На прививки ехала с мужем - если доктор давал добро, муж ехал в аптеку, а я ждала. Анализы обязательно сдайте. Перенесли все три прививки отлично, даже не капризичали. Правда все прививки я отложила до года, когда ребенок хоть чуток окрепнет - я не пожалела.



Спасибо за информ-ю :good: , а не помните как вакцина называлась?а кто у вас участковый врач :nea: ? мы тоже к первой пол-ке относимся
Горожане
+ 5
Гражданин
Мы делали прививки как положено (чесно уже не помню точно, по-моему 3,4,5 месяцев). Сначала ехали в аптечный склад, покупали вакцину, я заранее замораживала в холодильнике лед, складывала его в бокс, а вакцину ложила в мешочек на всякий случай. Медсестра в манипуляционой к нам не пристовала по поводу чека, но всегда спрашивала, правильно ли транспортировали. Наш врач Поплюйко И.П., а медсестричка Пинчук С.Г. Они же нам посоветовали не делать вместе привики АКДС, полиомелит и НИБ. Мы делали сначала АКДС +полиомилит, а потом уже НИБ.
GT
Горожане
+ 5
Залетный
Подскажите пожалуйста, имеет ли право делать прививки, доктор, который занимается часной практикой?
Черкните мне письмецо на peresylkapro@mail.ru
Горожане
+ 131
Великий Гуру
" Профілактичні щеплення здійснюються в кабінетах щеплень при лікувально-профілактичних закладах (далі - ЛПЗ), медичних кабінетах дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, медпунктах підприємств та кабінетах щеплень суб’єктів підприємницької діяльності, які мають ліцензію на медичну практику відповідно до підпункту 26 статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (із змінами), а також, у разі показів, у стаціонарних умовах. "
"Профілактичні щеплення проводяться медичними працівниками, які володіють правилами організації і техніки проведення щеплень, а також заходами надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій і ускладнень.
Відповідальним за організацію і проведення профілактичних
щеплень є керівник лікувально-профілактичного закладу та особи, які здійснюють медичну практику як суб’єкти підприємницької діяльності та мають ліцензію на медичну практику відповідно до підпункту 26 статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (із змінами). Порядок проведення профілактичних щеплень визначається наказом керівника лікувально-профілактичного закладу з чітким визначенням відповідальних осіб і функціональних обов’язків медичних працівників, які беруть участь у їх проведенні. Обсяги профілактичних щеплень узгоджуються з територіальними санітарно-епідеміологічними станціями (далі - СЕС) у травні та листопаді кожного року.
Профілактичні щеплення повинні проводитися при дотриманні санітарно-протиепідемічних правил і норм. Обладнання кабінету, де проводяться профілактичні щеплення, повинне включати: холодильник або термоконтейнер (якщо вакцина зберігається в іншому приміщенні, для тимчасових пунктів щеплення), шафу для інструментарію і медикаментів, бікси зі стерильним матеріалом, повивальний столик і медичну кушетку, столи для підготовки препаратів до застосування, стіл (шафа) для збереження документації, ємність із дезінфекційним розчином.
Категорично забороняється проведення профілактичних щеплень у перев'язувальних, маніпуляційних кабінетах. "
Взято тут
Получается, что может, главное чтоб условия позволяли (в смысле - на дому точно нельзя!), должен быть специальный кабинет.
GT
Горожане
+ 5
Залетный
Речь идет о привитии малыша до года, может кто конкретно подскажет, где это можно зделать? Кроме поликлиник!
Черкните мне письмецо на peresylkapro@mail.ru
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте