Деньги в детский садик и школу

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
По школам в принципі писали за 5 гімназію. Бо скрізь батьки здають кошти в комерційний банк на рахунок, а там тільки на руки. Щодо дитячих садків, то говорив я з однією з завідуючих і каже вона мені - я не знаю, хто скільки здавав. Кошти ходять через банк, квітанцій у мене немає. Добре кажу - а як ви тоді знаєте - заплатила людина взагалі чи ні ? І ось тут відповідь поки не пролунала
Горожане
+ 49
Почетный
гражданин

писатель (05.11.2011, 19:18) писал:Кошти ходять через банк, квітанцій у мене немає.


Я отдавала из рук в руки, вариант банка не предлагали. Заявление написала, хочу, мол, внести посильный вклад в таком-то размере и усьо
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
22:11, 05.11.2011
Тему внесків підняв не випадково - в газеті про це написала кореспондент - походила по дитячим садкам - поговорила з завідуючими і написала що, де і скільки . Саму ж тему підняли після того як приходить молода пара - хлопець з дівчиною і кажуть - ну йома йо. Здали окремо внесків 300 гривень в дитячий садок, купили ковер в групу. А його, ковер, украли , тепер кажуть кошти з нас збирають ще раз. Але ладно - це така справа. Втім все одно проблема є - раніше внесків у дошкільні садки не платили - лише оплата в розмірі 50 відсотків від перебуваня дитини. Решту доплачує бюджет
Горожане
+ 85
Заслуженный
пенсионер
Кошмар Ирода
22:48, 05.11.2011

писатель (05.11.2011, 19:18) писал:Щодо дитячих садків, то говорив я з однією з завідуючих і каже вона мені - я не знаю, хто скільки здавав. Кошти ходять через банк, квітанцій у мене немає. Добре кажу - а як ви тоді знаєте - заплатила людина взагалі чи ні ? І ось тут відповідь поки не пролунала


Ничего не понятно, а что банковскую выписку о поступлении на Р/С перестали давать? В ней как раз видно, кто когда и сколько перечислил в фонд сада, а также можно увидеть и расход.
Забивают Вам голову, одним словом.
В 1-ой школе ваще еще самого счета нет, с прошлого года мусолят эту тему, тошнит меня лично, а фонд есть, да и взносы увеличили с 15 грн. прошлого года до 25 грн., обоснования увеличения взноса нет на бумаге, устная форма, родителей не устраивает, многие, кому пофиг куда их их кровные ушли - платят.
Да, тема остро-живо-трепещущая, но вопросов больше, чем ответов, наш класс хочет видеть прих. ордер или квитанцию об уплате взносов ежемесячно, а поскольку нет этого, то на нет и суда нет.
У настоящей любви нет срока годности:-)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
23:10, 05.11.2011

Цитата:Забивают Вам голову, одним словом.


У них робота така. У мене - лапшу з вух, яку вішають, знімать, бо тяжко голові. Тож і питання задавав - якщо у вас гроші йдуть ( внески батьків) через банк, а квітанцій в садку немає, то як тоді завідуюча знає - чи заплатили Сидоров та Петренко ...? А може вони не платили взагалі - але з понеділка кореспондент продовжить свої розкопки

Але все таки претензії були - чому один садок бере 4 сотні за прийом дитини, а той що через дорогу 500 ? Отут і я нічого не зрозумів
Горожане
+ 85
Заслуженный
пенсионер

писатель (05.11.2011, 20:54) писал:У них робота така. У мене - лапшу з вух, яку вішають, знімать, бо тяжко голові. Тож і питання задавав - якщо у вас гроші йдуть ( внески батьків) через банк, а квітанцій в садку немає, то як тоді завідуюча знає - чи заплатили Сидоров та Петренко ...? А може вони не платили взагалі - але з понеділка кореспондент продовжить свої розкопки


Дубль 2:

Кошмар Ирода (05.11.2011, 20:47) писал:а что банковскую выписку о поступлении на Р/С перестали давать? В ней как раз видно, кто когда и сколько перечислил в фонд сада, а также можно увидеть и расход.


Очевидные вещи на пальцах нужно объяснять.
По-шагово: когда родитель идет платить за садик, он 1-ую квитанцию оплачивает за питание сколько деть дней кушал,
2-ую квиту платит в фонд сада, в обоих случаях видно, кто именно, когда и сколько заплатил и за какой период,
и тогда администрация детсада знает точную итоговую сумму за месяц по фонду , а также сумму недоплат.
То, что они не озвучивают данные, говорит о том, что есть что скрывать.
А раскопки нужно вести в другом месте.
Очевидно многие педагоги стали совмещать свою основную деятельность с коммерческой.
У настоящей любви нет срока годности:-)
Горожане
+ 108
Почетный
старейшина
Mavka
23:47, 05.11.2011
а вот подскажите.. я в этом вопросе новичек.. только так сказать столкнулась... поступили мы в сад заплатили 400 грн.. потом летом родители скидывались и утепляли комнату - просят 360грн.. ну это уж ладно, работу выполненную я вижу.. потом с нас взяли 200 грн на конц товары... это на весь год... и кроме попросили заплатить за октябрь наперед 110грн.. за целый месяц мы ходили 5 дней.. нужно ли делать перерасчет? и сколько за месяц платят в садиках вообще?

досмотрела что тема совсем другая... необходимо переносить рассуждение в соседнюю ветку
Каждый видит, каким ты кажешься, мало кто чувствует, каков ты есть...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ось на це запитання спробуємо відповісти за тиждень. Бо сьогодні на багато речей відповідь є, і все це надруковано , а цього і немає
Горожане
+ 14
Почетный
гражданин
pro100
00:06, 06.11.2011

Mavka (05.11.2011, 21:51) писал:а вот подскажите.. я в этом вопросе новичек.. только так сказать столкнулась... поступили мы в сад заплатили 400 грн.. потом летом родители скидывались и утепляли комнату - просят 360грн.. ну это уж ладно, работу выполненную я вижу.. потом с нас взяли 200 грн на конц товары... это на весь год... и кроме попросили заплатить за октябрь наперед 110грн.. за целый месяц мы ходили 5 дней.. нужно ли делать перерасчет? и сколько за месяц платят в садиках вообще?

досмотрела что тема совсем другая... необходимо переносить рассуждение в соседнюю ветку


Так и есть вы заплатили 400 грн,за то что вас так сказать приняли в сад,а всё остальное как и все дети группы.
Наперёд взяли 110 грн,а потом в следующем месяце заплатите меньше.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
00:33, 06.11.2011
В смисле - взяли як і зі всіх інших? А чому тоді беруть за дитину в інших садках по 500 гривень? А що таке платити батьківську плату наперед? Чи відповідає це вимогам закону і яка це стаття закону ?
Можна якось більш детальніше. А хто визначає, що плата йде наперед, а не за надані послуги ?
Я радий , що до цієї справи підключилися фахівці, які навіть знають що наступного місяця батьківський внесок в цьому конкретному випадку зменшать. Чесно - добре коли спеціалісти нашої освіти та мерії одразу відповідають. Але товариство шановне я так і не зрозумів - що це за стягування плати наперед ?
Чому ми не платимо наперед за екс-витрати? Не платимо за місяць наперед за проїзд, електроенергію, газ, тепло та воду? І чому в такому випадку нам не платять наперед заробітну плату ? Але чому в оплаті за дітей , яка є справою як розповідає керівник міськво Геннадій Москалик добровільною, матері та батьки платять на місяць наперед ? Шо за діла ?
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте