ЗОШ 14 закриють

0
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Александр, уходим от темы...
Не надеюсь на искренний ответ, но всё же спрошу: Если бы не было сейчас проблемы различных "земельных вопросов" у владельца вашего издания, был бы такой информационный шум с организацией кукловодного балагана под исполкомом? Или эта "проблема" ограничилась бы парой статей в каждом издании (как всегда)?!
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
22:03, 25.11.2012
Сваритися не варто - це точно, але чесно - було б теж саме. Причина дій наших - не скандал з Посейдоном. У директора "Візиту" для такого юристи є.
Нас інше цікавить більше. Ви ж знаєте нас журналістів. Знаєте, що ми шукаємо і що нам потрібно. Скорочення школи, діти, учні, вчителі - оце головна тема. Тема пляжа теж важлива, але не в листопаді. Це кажу як редактор газети, який визначає, що буде на першій сторінці і що на другій
Друже Сергію - можливо ми просто живемо в різних умовах. Я частіше бачу одних людей, ви інших. Тому і така різниця у сприйнятті.

Цитата:был бы такой информационный шум


За будь яких умов було б теж саме. Школа, соціальна сфера, бібліотеки, лікарні, клуби дитячі в мікрорайонах... - це те, де буде не просто шум, а значно більше. Все залежить від актуальності питання і не більше. Хоча може це і несправедливо. Несправедливо, бо інколи є теми, які дуже важливі лише для однієї людини, але ми не завжди розуміємо наскільки це для неї важливо.
І поясню чому - газета, немає різниці яка: "Програма плюс", "Телеграф" чи "Коло" в Полтаві , чи "Пирятинський Вісник" в Пирятині працюють на читача і для читача. Це визначальне і головне. Звідси і всі кроки як мої, так і моїх колег

Цитата:Ось ти 5 років тому та чотири мовчав, а сьогодні виступаєш.
І наступне я відповів на це. Правильно, мовчав і дивився.

Здесь я не буду ничего подытоживать, а читатель пусть сделает выводы сам.


Скажу, коли я мовчати перестав. Одного разу, дуже давно, чиновник Кременчуцький виклав мені історію як він затримав зловмисника. Тоді ше практикувався - писав для "Урядового кур"єру". Я все це в газету виклав і ось зустрічають мене і питають - ти як нормальний чи вже ні? Та ні, кажу, - нормальний. А як нормальний, запитують, то чого ти пишеш про події трирічної давнини ?
От з того моменту і почав ділити все на десять, а тепер ділю все на двадцять - тобто - не мовчав, чесно кажу. І про дитячі садки теж не мовчав
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Kanarsky
22:15, 25.11.2012

писатель (25.11.2012, 19:52) писал:Сваритися не варто


Никто и не ставит такой цели.

писатель (25.11.2012, 19:52) писал:За будь яких умов було б теж саме.


Я лично сильно в этом сомневаюсь. И сомнения мои основываются исключительно на фактах прошлых лет.

писатель (25.11.2012, 19:52) писал:Школа, соціальна сфера, бібліотеки, лікарні, клуби дитячі в мікрорайонах...


Повторюсь, сколько всего закрыли за все годы?! Где вы были всё это время? Где были скоморохи, балалайки со Шнуром под горисполкомом?

писатель (25.11.2012, 19:52) писал:працюють на читача і для читача. Це визначальне і головне.


Патетика.
Все работают на и в интересах владельца.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 65
Почетный
старейшина

Kanarsky (25.11.2012, 19:33) писал:Александр, уходим от темы...


Да нет. Это Вы как раз уводите от темы. Даже если Вы и правы, что этот шум кому-то нужен для решения своих вопроов, суть дела это не меняет. Школу закрывать нельзя!
Как низко смотреть на всех свысока!
Leonid S. Sukhorukov
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Інтереси власника в цій справі залежать від читача. Чим більше газету купують, тим більше тираж. Чим більший тираж, тим більше реклами. Газета - це бізнес проект. І телеканал теж до речі - бізнес проект. Потрібен тут читач і глядач і чим більше, тим хорошо.
Якби ні - по по тому ж 1+1 нам би завжди показували групу "Приват", але показують більше шоу та фільми та новини. (Приклад).

Цитата:За будь яких умов було б теж саме.

Я лично сильно в этом сомневаюсь. И сомнения мои основываются исключительно на фактах прошлых лет.


У нас всіх є очі. А ще є підвищене почуття справедливості - робота така. І коли ми чуємо що гроші потрібно економить, але насправді все роблять навпаки, то звісно хто мовчатиме ? Ніхто

Цитата: Повторюсь, сколько всего закрыли за все годы?! Где вы были всё это время?


Цю тему що все закрили піднімав не звчорашнього дня. Закрили багато і останнє про що ми виступали всі - продаж дитячого садку ДАУБу чи як їх там - Вовка Коваленко приміщення продає ( дитячого садка). Але це дитячий садок і там цей інститут був і раніше. Але школа, де була тільки школа - для чого її закривать ?
Забаненные
+ 27
Местный
Не пойму, что Вы спорите?
Столкнулись две группы бизнесменов и делят бабки, землю, сферы влияния...
Мне как обычному жителю Кременчуга не видно что такого сногшибательного сделал Бабаев для города и не вижу чем мне близок мне Мельник теряющий свои сферы влияния.
У меня два предложения:
1. В связи с окончанием срока аренды- верните согласно договора все как было до стройки.
2. Не трогайте cуки школы.Дети наше будущее. Есть приказ президента сделать центр - делайте сократив свой гнилой горисполком.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель (25.11.2012, 20:22) писал:Але школа, де була тільки школа - для чого її закривать ?


Как говорится: что в лоб, что по лбу.

Потому как есть для этого все основания. Школа загружена на 54% или около того.
Если завтра в каждой будет 50-процентная загрузка, всё равно нужно будет пыжиться, но терпеть, забирая деньги у других школ?

Вам же все цифры приводили пару дней назад в горисполкоме, чтобы вы донесли эту информацию до людей:

Цитата:Профессиональную финансовую оценку необходимости оптимизации школы дала профильный заместитель мэра Татьяна Неиленко. Она отметила, что на сегодня в школах Кременчуга учится 18600 учеников, в то время как общая проектная мощность таких заведений является большей на 11107 школьников. В этом году на одного кременчугского школьника было выделено 7,5 тыс. гривен. В эту сумму входит оплата труда педагогов и обслуживающего персонала учреждений, коммунальные платежи и т.д. Но в связи с тем, что школы не наполнены стопроцентно в соответствии с их проектными мощностями, этот расчёт не выполняется, и чтобы содержать школы нужно распределять средства так, чтобы все учебные заведения независимо от того, учится там 100 учеников или тысяча, имели нормальные коммунальные услуги, были обеспечены необходимым количество педагогов и т.д. Вот и приходится у больших школ отбирать средства в пользу малых, чтобы не нарушать нормального учебного процесса, а недостачу каким-то образом дофинансировать — и за счёт городского бюджета, и за счёт родительских взносов.


Но у вас же другие интересы в этом деле! Нах оно вам надо - рассказывать людям правду и доказывать целесообразность таких решений.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Забаненные
+ 27
Местный

Kanarsky (25.11.2012, 20:55) писал:Потому как есть для этого все основания. Школа загружена на 54% или около того.
Если завтра в каждой будет 50-процентная загрузка, всё равно нужно будет пыжиться, но терпеть, забирая деньги у других школ?


Да, пыжиться по полной! Закрывать школы - шаг назад! Продайте троллейбусы, здания исполкомов,мусор перестаньте вывозить, сделайте платный проезд через мост, но образование не трогайте.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ще кажу - економію починаємо з себе. Потім батькам дітей кажемо - все шановні батьки. МИ зробили все що можна. Тепер прийшли до вас.
А так - спочатку нову машину віце-мера продаємо , гроші в бюджет повертаємо. Далі премію у Вовки Коваленко забираємо і в бюджет повертаємо. Потім кажемо - все більше траву по 12 разів за три місяці не косимо на бульварі Пушкіна ...
Економить потрібно - але приклад мають показати чиновники - як вони це роблять? А потім все інше. І мене тут нічого не візьме - це моя точка зору, яка не міняється. Бо довіри в мене до цих хлопців - нуль цілих і нуль десятих

І про потужність шкіл - Сергію, то вони пожартували. То потужність всіх шкіл в дві зміни з наповненістю по 40 чоловік в кожному класі. Ділить теж все на десять. Мало чого нам на вуха вішають ?
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель (25.11.2012, 21:05) писал:То потужність всіх шкіл в дві зміни з наповненістю по 40 чоловік в кожному класі.


Откуда это? Приведите источник этой информации.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте