ЗОШ 14 закриють

0
Far
Горожане
+ 66
Заслуженный
пенсионер
Так, погодите, не про тот ли центр идет речь, который Бабаев говорил, что будет в здании Житлорембудсервиса, ну а работников, сократят и переведут в горисполком?!
Так почему же теперь решили в школе делать?
— Я знаю ВСЁ! — сказала Википедия.
— Во мне всё можно найти! — похвастался Google.
— Я самый главный в мире! — заявил Internet.
— Ну, ну… — тихо ответило электричество.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Откуда это? Приведите источник этой информации.


Там проектні дані на рік будівництва навчальних закладів. Для ЗОШ №19 - де я вчився - в класі було 40-45 дітей. Дві зміни. Друга починалася в 13-00 чи в 14-00. Воно звісно нічого, але якось не того
Горожане
+ 65
Почетный
старейшина

Kanarsky (25.11.2012, 20:55) писал:Потому как есть для этого все основания. Школа загружена на 54% или около того.


50% чиновников занимаются посещением бессмысленных протокольных мероприятий , перекладыванием бумажек и написанием отчетов о количестве переложенных бумажек. И что?
Как низко смотреть на всех свысока!
Leonid S. Sukhorukov
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Там Сергію ще одна штука є. Цікава і вибухова між іншим - просто не завжди варто вірити офіційній інформації. А в цьому випадку точно вірити не можна жодному слову
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

Kanarsky (25.11.2012, 21:07) писал:Приведите источник этой информации.


Источник один - ОБС!
Других там не держат!
Копипастер с диктофона - не журналист! Ни конкретных цифр, ни анализа, ни мыслей...
- Пустозвонство!
Горожане
+ 509
Аксакал
Iva, держите себя в руках..
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
01:22, 26.11.2012
Іва - чого ви нервуєте ? Приходите на прес-конференцію де Неїленко ці цифри читає і запитуєте: Звідки у вас ці дані, скажіть будь ласка ? А вам відповідають - це паспортні дані шкіл які введено в експлуатацію. Дані на час здачі об"єкту.
Далі включаємо пам"ять і починаємо згадувати - коли і яку школу будували і які були тоді норми наповненості учнями.
І всі відповіді - чого б я ото нервував. Нервувати не від цього потрібно - кажу там ще одна фігня є в тій інформації. Читайте і зрозумієте, де і що не так. Читайте краще

Цитата:в той час як загальна проектна потужність таких закладів


Іва - для кого це написано ? Для вас же написано - "проектна потужність." Не скажете, коли проект школи №20 розробляли, а №26, а №19 ? Отож, чого бігти поперед батька невідомо куди
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

писатель (25.11.2012, 23:21) писал:Далі включаємо пам"ять і починаємо згадувати - коли і яку школу будували і які були тоді норми наповненості учнями.


Две смены и по 40-к человек в классе - это по вашей памяти или по паспорту объекта?
Или может от того, что в те жуткие времена, просто не хватало школ, и вынуждены были набирать по 40-к человек в класс?
А, что в школах было по 4-ре первых класса и по 38-40 учеников в каждом я и без вас знаю!
А, вот нынче, едва, на один набирается.
Горожане
+ 65
Почетный
старейшина

Iva (26.11.2012, 08:31) писал:А, вот нынче, едва, на один набирается.


Неправда!
Как низко смотреть на всех свысока!
Leonid S. Sukhorukov
Горожане
+ 49
Почетный
гражданин

Iva (26.11.2012, 08:31) писал:А, вот нынче, едва, на один набирается


в нашей 3 класса, по 30 человек.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте