Скорочення шкіл у Кременчуці

0
Забаненные
-3
Почетный
гражданин

писатель (07.04.2013, 12:00) писал: Ці хлопці за рік стають мільйонерами. За два роки ~ вони свої капітали збільшують вдвічі.



в нашей стране есть по другому где-то ... в депутаты именно за этим и идут
Горожане
+ 1
Местный
1r0xra
18:22, 07.04.2013

писатель (04.03.2013, 12:24) писал:Сьогодні нагородження освітян відбулося у міськвиконкомі. Заява мера з цього приводу - попереду оптимізація, або закриття двох міських шкіл. Причина - економія коштів. Економити будуть також на апараті управління виконкому, але лише з 2014 року.
( На два райони сьогодні витрачають 40 млн. грн) Аргумент щодо закриття шкіл - у місті поменшало учнів. 15 років тому при двохзмінній роботі шкіл дітей було 40 тисяч. Сьогодні - 18 тисяч.
Звідси і рішення мерії - оптимізація шкіл, за якою не постраждають директори та вчителі.
Цікаві мені аргументи громади з цього приводу. Чи справді ми повинні починати економію зі шкіл, чи можемо ми економити на цій справі? Точки зору - цікаві мені для газети - що думають з цього приводу кременчужани?



В сентябре 2012 года в первых классах детей по 25-30 человек. Норма до 25 человек. И власть говорит о отсутствии учеников???? Сегодня родители не могут оформить своих детей в садики, потому-что нет мест. Завтра эт дети прийдут в школу. Только вопрос: В КАКУЮ???? О будущем наша украинская власть, как всегда, не думает.
Муж подарил путевку на курорт "ДЕКРЕТ" - такая обширная программа... даже спать некогда....
Горожане
+ 16
Гражданин
Не поддерживаю закрытие 13 школы, однако, почему-то никто не пишет о том, что к концу года появится новая школа-сад в квартале 278
Хотя мое мнение- глупо было делать сад, совмещенный с младшей школой. Построили бы по-человечески-школу и сад.
Горожане
+ 1
Местный

Loriel (07.04.2013, 17:33) писал:Не поддерживаю закрытие 13 школы, однако, почему-то никто не пишет о том, что к концу года появится новая школа-сад в квартале 278
Хотя мое мнение- глупо было делать сад, совмещенный с младшей школой. Построили бы по-человечески-школу и сад.



Муж подарил путевку на курорт "ДЕКРЕТ" - такая обширная программа... даже спать некогда....
Горожане
+ 74
Великий Гуру
а точно появиться? хіба уряд виділив кошти ?

а не скажете скільки мільйонів на ту школу вже витратили? не впевнений , що школу цю в кварталі 278 добудують. да і відстань має значення в цьому випадку для дітей ~ це інший район міста
Горожане
+ 16
Гражданин
Появится.
Да, это другой район
Но в центре школ достаточно много и у родителей есть возможно просто перевести детей в другую школу в ста метрах от предыдущей, а в этом районе, который постороен более двадцати лет назад,до сих пор нет ни школы, ни садика
Смысл моего предыдущего поста был в том, чтобы объективно оценивать ситуацию. Не только считать те, которые буду закрыты,но и те, которые будут открыты в самом ближайшем будующем.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
22:32, 07.04.2013
Скажіть будь ласка, коли було виділено кошти на добудову школи і скільки? Якби ви жили в районі вулиці 1905 року то відправляли б свою дитину у школу в кварталі 278? Як можно рахувати те чого ще немає? Да і ця школа якщо її добудують, поєднана з дитячим садком і діти там вчитимуться до 5 класу. А нині мова про чистий перерозподіл приміщень в центрі міста

Я ж не дарма запитую, коли було виділено кошти і скільки ? Бо на добудову цього комплексу школа-дитячий садок , будівництво триває вже 8 років, потрібно ще приблизно 8 млн.грн., якщо не більше.
То один висновок - непотрібно плутати одне з іншим, або грішне з праведним. Воно цього не варте.
Горожане
+ 16
Гражданин
Еще раз, пожалуйста, внимательно перечитайте мой предыдущий пост)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
23:03, 07.04.2013
Прочитав - скажу що ситуацію оцінюю об"єктивно. Не ми школи будували і не нам їх закривать. Якщо хочеться зекономити, то окрім шкіл інші справи є. Їх багато - це об"єктивна оцінка ситуації. Дуже об"єктивна до того ж. Хочеться економії - заради Бога . Тоді припиняємо робити з міста Хіросиму - припиняємо підрізання дерев на Першотравневій, припиняємо виплачувати премії в 150 %, припиняємо створювати нові підрозділи в мерії, Там багато чого є такого - об"єктивного

Припиняємо мільйони викидать на вітер, тоді і грошей платників податків на утримання закладів освіти вистачатиме. Така об"єктивна оцінка ситуації

Я розумію, що у начальства міського проблеми. У одного дача згоріла, інший ніяк не може собі збудувати другий котедж. Але ми тут при чому і при чому діти ? Там же далі проблеми йдуть - є вчителі зі школи №13, у них же не буде годин. Їм їх ніхто не дасть. Ми зекономимо на них кошти і що ?

Да і про школу у кварталі 278 . Для того, щоб її відкрити, не варто в іншому місці, іншу школу закрити. Це непов"язані речі. Але там проблема з грошима на добудову. Є програма Президента на 2013 рік. В програмі є проектування мосту, але нічого не сказано про школу. Наскільки слідкую, то йдеться про перерозподіл бюджету, який було проголосовано минулого тижня у ВР, але в тому документі про цю школу нічого не сказано. Там мова про кошти - 13 млн грн, які виділяються на Полтавську область - тому і запитую вас про субсидії. Може ви знаєте, бо я у відпустці і на роботі буду лише в четвер і точно все узнаю.
Горожане
+ 16
Гражданин
писатель,
Где именно я писала, что , для того, чтобы открыть одну школу , нужно закрыть другую?
Где я писала, что эти вещи-взаимосвязаны???
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте