Хлопці - не про те мова. У нас памятників переможцям є і ми згадуємо їх щороку. Отак мені колись чорнобильці казали, що їх вже прирівняли к ветеранам війни, бо про існування згадують так само як і про існування ветеранів - раз на рік. Або до жінок,, бо тих теж вітають раз на рік. Та одна справа якщо є Мамаєв курган у Волгограді. А інша справа - Мамаєв курган у Кременчуці. Є різниця невелика
Yara писал:Ага. И наши не гибли. И вспоминать их не надо...
Так наши "профессиональные украинцы " : писатель и романстепанович (забаненый за невменяемость) выступали за отмену празднования Дня Победы. И естественно им такие памятники незачем. Скорее бы вытравить память да историю переписать с украинской на "трипильску" вот их задача.
В наше время верить нельзя никому, иногда даже самому себе...Мне можно :)
Цитата:Так наши "профессиональные украинцы " : писатель и романстепанович (забаненый за невменяемость) выступали за отмену празднования Дня Победы. И естественно им такие памятники незачем. Скорее бы вытравить память да историю переписать с украинской на "трипильску" вот их задача.
Господи - а хто з тих, хто кричить про патріотизм скаже - а де в місті знаходиться Друга братська могила ? Хто коли там був в останній раз ? Чи стане у нас більше розуміння тих подій, якщо ми обставимося суцільними меморіалами і чи станемо частіше до них ходити ? Оце головне, бо тут кількість не переростає в якість, прости Господи. У нас у місті, хто пробував перерахувати кількість пам"ятних дошок , меморіалів, пам"ятників, братських могил ? Немає мудрості в цьому - твердженнях, наведених Роджером.
писатель писал:Господи - а хто з тих, хто кричить про патріотизм скаже - а де в місті знаходиться Друга братська могила ?
По номерам, я и где Первая не знаю! Просветите! А Третья и Четвёртая где? А есть ещё и Пятая, Шестая....! Не могли бы вы опубликовать весь список номерных братских могил? Столько лет живу в городе и ни чего про это не знаю! Стыдно как-то!
xlm, Который в парке не далеко от набережной? С какой целью насыпали не скажу наверняка. Может была когда-то задумка, что-то в виде альпийской горки соорудить или какой памятник поставить. Вот эпопею с памятником Пушкину не знаю. Только не сразу ему место нашлось. Может и сюда первоначально поставить хотели. Тот курган ровесник парка, может даже помоложе будет. Когда парк разбивали территорию выравнивали, насыпали его уже позже.
Цитата:Который в парке не далеко от набережной? С какой целью насыпали не скажу наверняка. Может была когда-то задумка, что-то в виде альпийской горки соорудить или какой памятник поставить. Вот эпопею с памятником Пушкину не знаю. Только не сразу ему место нашлось. Может и сюда первоначально поставить хотели. Тот курган ровесник парка, может даже помоложе будет. Когда парк разбивали территорию выравнивали, насыпали его уже позже.
Тут наступне - курган цей насипали мабуть на початку 70-х років. Але згодом було правильне рішення, нехай поправлять якщо не так і у нас спорудили приблизно тоді ж меморіал військовополоненим, поруч з зупинкою палац КрАЗ. І там справді був концтабір великий і вбивали людей у ньому. Господи - вічна пам"ять загиблим. Але мене ось шо злить в цьому питанні. Не та дурна гора, на якій колись каталися на лижах. А меморіальна дошка лікарю Жванії, який тоді в цьому таборі працював, що був горі. Оце вбиває. І дошка ця лежить в музеї і не хочуть її прикріпити на стіну будинку, що напроти. Але дошку цю слід переробить. Написати - на цьому місті був будинок в якому жив відомий кременчуцький лікар Жванія, який врятував не одну сотню військовополонених Радянської Армії.
На старых картах Кременчуга, а это период 1700 -1800 годов, в районе парка, и на месте института как раз просматриваються обозначения 5-6 курганов. И я сравнивал с месторасположением того,что возле туалета, то есть очень большой процент совпадения что он еще того периода
(c)
Старший сержант запаса.