Конференція-2017

0
Горожане
+ 63
Почетный
гражданин
[quote=Старший сержант запаса]... здається, що не тільки не тільки ми з Вами на конференції були...[/quote]
Нас попалили!!!
[thumb]http://www.kremenchug.ua/uploads/forum/posts/2011-01/1296419358_ispug_kot.jpg[/img]

Усе пропало, шеф!
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
Так,кроме четырех уже известных участников конференции появлятся пятая ?
Ряды все ширятся .....
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Шановні друзі-краєзнавці! Так як я є секретарем оргкомітету конференції, будь ласка, напишіть в даній темі хто планує брати участь в даному заході.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 101
Почетный
старейшина
Принимать участие это присутствовать, или обязательно материал, статья? Присутствовать хочу обязательно. Материал пробую подготовить до 31 марта.
Горожане
+ 180
Великий Гуру

АДА писал:Принимать участие это присутствовать, или обязательно материал, статья? Присутствовать хочу обязательно. Материал пробую подготовить до 31 марта.


В першу чергу мене цікавлять краєзнавці, які бажають виступити з доповідями, тексти яких будуть надруковані в збірці матеріалів. Я тоді електронною поштою (або при зустрічі) надішлю запрошення, для оформлення реєстраційної форми (нам необхідно буде випустити програму конференції). Захід наш не закритий, тому якщо в когось виникне бажання просто прийти на засідання секцій, я думаю з цим проблем не буде.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
Ох, ребяты!
Закончил своё "произведение". Много чего не попало. И так в 12 листов, со скрипом, едва уложился.
В списках ополченцев уже больше четырёх сот фамилий! По многим фамилиям удалось найти документы в ЦАМО, но, конечно далеко не по всем. А ещё 1055 сп 297 сд и 81 полк 5-й (26) дивизии НКВД по охране ж.д. сооружений - такое же белое пятно, как и ополченцы. А ещё и хлопцы с БАО там воевали. О них вообще ни чего не известно, пока.
Есть чем на пенсии заниматься!
Горожане
+ 101
Почетный
старейшина

Iva 12.03.2011, 18:26 писал:Ох, ребяты!
Закончил своё "произведение". Много чего не попало. И так в 12 листов, со скрипом, едва уложился.
В списках ополченцев уже больше четырёх сот фамилий! По многим фамилиям удалось найти документы в ЦАМО, но, конечно далеко не по всем. А ещё 1055 сп 297 сд и 81 полк 5-й (26) дивизии НКВД по охране ж.д. сооружений - такое же белое пятно, как и ополченцы. А ещё и хлопцы с БАО там воевали. О них вообще ни чего не известно, пока.
Есть чем на пенсии заниматься!


Кстати в Пухальщине (село) стоит памятный камень погибшим в тех районах в 1941-1943. До 10 фамилий 1055 полк 297 сд
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
Iva
20:54, 12.03.2011

АДА 12.03.2011, 18:46 писал:Кстати в Пухальщине (село) стоит памятный камень погибшим в тех районах в 1941-1943. До 10 фамилий 1055 полк 297 сд


Туда я ещё не дошёл!
Но возьму на заметку!
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Шановні колеги! До закінчення прийому матеріалів на конференцію, яка відбудеться 11.05.2011 р. залишається трохи більше двох тижнів (31.03.11). Буду вам дуже вдячним за попередню інформацію про участь в конференції: тим, хто виявить бажання буде надіслано запрошення, в якому буде потрібно заповнити анкету учасника, та надіслати (або принести в паперовому вигляді) на мою адресу (повідомлю в приватному повідомленні). Окрім того не забувайте, що:
І. До статті обов'язково додаються:
1. Електронний варіант статті на зручних для авторів носіях (дискета, CD-R, флеш-карта).
2. Друкований примірник статті з підписом авторів.
3. До статті додається авторська довідка, в якій зазначається:
- прізвище, ім’я по-батькові (повністю);
- фото автора статті (портретний варіант);
- вчений ступінь, вчене звання;
- місце роботи, посада;
- контактна адреса, телефони;
- назва статті поданої до збірника.
ІІ.Структура дослідницької статті повинна містити наступні частини: 1) Вступ; 2) Аналіз джерел; 3) Мета роботи; 4) Матеріал і результати дослідження; 5) Висновки. 6) Література та джерела.
Структура статей, що написані на основі спогадів, повинна містити такі частини: 1) Вступ; 2) Коротка біографічна довідка про автора спогадів (бажане фото автора); 3) Польовий матеріал (спогади); 5) Коментарі інтерв’юера.
Не забувайте, будь ласка, про правила оформлення статей (пост №25). Неправильно оформлені статті до розгляду братися не будуть.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
Iva
20:56, 15.03.2011
Старший сержант запаса
У меня статья практически готова. На конференции постараюсь быть, но так далеко загадывать не могу.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте