В Кременчуге появится новая улица и два сквера

0
Горожане
+ 180
Великий Гуру

писатель (13.10.2011, 22:12) писал:А ті, хто не підтримував радянську владу - хто вони - нелюди чи шпіони?

Справа не в цьому: головне вбивав чи ні. Якщо він катував власний народ хоч під червоним прапором, хоч під синьо-жовтим то не можна вважати таку людину героєм.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ленін вбивав людей чи ні ? А священників вбивали за його наказом чи давали їм їсти ?

Отож і воно
Горожане
+ 266
Великий Гуру
Бред! Такое впечатление, что попала в палату №6...
Люди обезумели! Политика распространяется даже на названия улиц...
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Це не політика. Це історія така, якою вона була та не більше. А політика буде - коли почну підписи мешканців вул Чкалова збирать, аби перейментувати її на вул. Нестора Махна. Тим більше, що пам"ятний знак на цій вулиці стоїть. Ото буде політика
Горожане
+ 266
Великий Гуру

писатель (13.10.2011, 22:32) писал:А політика буде - коли почну підписи мешканців вул Чкалова збирать, аби перейментувати її на вул. Нестора Махна.


Да... тяжёлый случай! Пора на обследование
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 180
Великий Гуру

писатель (13.10.2011, 22:32) писал:підписи мешканців вул Чкалова збирать, аби перейментувати її


Чим же Вам Чкалов не вгодив?
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
23:53, 13.10.2011
Причина таж сама, що і для вас ця нещасна Холодноярівська вулиця в 2 будинки. Але йо - мені самому ця ідея сподобалася. Точно потрібно піти по людям. Думаю, що проти за нинішньої ситуації майже ніхто не буде

Абсолютно нічого проти Чкалова - сталінського льотчика, я не маю. Пілот гарний. Може він навіть колись над Кременчуком пролітав. Але памятник на вулиці стоїть Нестору Махну

ruda98 - це не тяжёлый случай!Просто хамов не люблю. И не более. и сам намагаюся нікому не хамити. Все ж таки всі вже не діти, але дорослі люди.
Горожане
+ 266
Великий Гуру

писатель (13.10.2011, 22:49) писал:Але памятник на вулиці стоїть Нестору Махну


писатель (13.10.2011, 22:52) писал:Думаю, що проти за нинішньої ситуації майже ніхто не буде


На улице Пролетарской живу я, - может назвать улицу моим именем!? Я думаю, что никто против не будет
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
Гражданин

ruda98 (12.10.2011, 22:17) писал:Странные у нас власти. Почему именно историки должны давать названия улицам, а не люди там живущие. Они-то, наверняка подобрали бы достойное название своей улице, - ведь именно им там жить...Улица Холодноярская... название напоминает какую-то холодную яму... не хотела бы жить на улице с таким названием."Пройду по Абрикосовой Сверну на Виноградную, И на Тенистой улице я постою в тени. Вишнёвые, Грушёвые..." (с)Да... это явно не про нас...


Я никогда не понимал смысла таких названий. Улица должна иметь какую-то смысловую нагрузку, акцентировать внимание на истории и культуре города, региона, страны.
Если бы нынешние люди давали названия улицам города, то у нас были бы "Чоткая", "Поцанская", "Жмуриковская"...
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:На улице Пролетарской живу я, - может назвать улицу моим именем!? Я думаю, что никто против не будет


Якщо у вас буде тачанка з кулеметом, то які питання ?

Ні назви пропонує спеціальна комісія. Але ініціативу самих мешканців, як це у випадку з майором -десантником , який памятник Махну встановив - ніхто не відміняв
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте