В Кременчуге появится новая улица и два сквера

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
13:00, 01.04.2012

Цитата:ruda98


Загалом для увічнення історичної події потрібен лист з пропозицією та історична довідка, у якій має бути обгрунтування з проханням увіковічнити пам"ять чи присвоїти нове ім"я.
Далі ці прохання можуть бути глобальними - як то присвоєння назви новій вулиці. Можуть бути локальними - як то відкриття памятної дошки на будівлі взуттєвої фабрики, присвяченої її колишньому директору Василю Лагуті

Щодо назви вулиць, то як на мене вони повинні нагадувати про минулі події та нашу історію. Як от наприклад у нас є вулиця Постишева. Багато хто каже - слід змінити назву. Моя ж думка - назву залишити, але просто назвати: вулиця "імені ініциатору голоду в Україні Павла Постишева". Так у нас немає особливої заміни, але зміст наіменування можно чітко прослідити ( Пожартував бо щас почнеться - я за те, аби наші вулиці не носили прізвищ серійних вбивць.)
Горожане
+ 266
Великий Гуру

писатель (01.04.2012, 11:56) писал:Загалом для увічнення історичної події потрібен лист з пропозицією та історична довідка, у якій має бути обгрунтування з проханням увіковічнити пам"ять чи присвоїти нове ім"я.
Далі ці прохання можуть бути глобальними - як то присвоєння назви новій вулиці. Можуть бути локальними - як то відкриття памятної дошки на будівлі взуттєвої фабрики, присвяченої її колишньому директору Василю Лагуті


В этой теме мы говорим вот об этом:

Старший сержант запаса (12.10.2011, 21:28) писал: Гораздо интереснее, как происходила дискуссия в комиссии: Г.Т.Капустян предложила назвать улицу в честь Чучупаки (интересное бы было наименование), потом сошлись на "Холодноярской". А вот из-за скверов "Жертв Холокоста" и "Академического пани Капустян и её сторонники бодняли небольшую бучу: не понравилась им эта идея (в смысле чтобы еврейская община что-то ставила и как-то сквер называла), за одно и "Академический" сквер под "раздачу" попал. За сквер "Жертвам Холокоста" пообещали "волну народного гнева", которая обрушиться на тех, кто это решение примет. Интересно узнать: насколько Чучупака и Холодный Яр ближе к Кременчугу чем Холокост?


Поэтому я и высказываю мысль о том, что не только историки и представители власти должны решать, как назвать улицу и скверы, - это должно быть вынесено на обсуждение общественности города, которые могли бы тоже дать свои предложения, а потом уже принимать решение.
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
13:53, 01.04.2012
Назва сквера по моєму так - імені пам"яті жертв Холокосту. Суперечка була чисто риторична - як скажеш дитині - я тебе чекатиму в сквері імені жертв Холокосту. Але врешті-решт - ніхто не став висловлювати серйозні протести. Раз єврейська громада просить, то так тому і буть. Про сквер Академічний - мови взагалі не було. Рішення там навпаки приймали швидко , бо була реальна загроза , що два друга - Вова Коваленко та Гриша Брижаха разом з депутатами Автозаводської райради продадуть цю ділянку для будівництва гаражів під будинками. Тож знаючи цих хлопців,у яких замість очей долари, рішення приймали одноголосно на прохання мешканців тамтешніх будинків. Я був на цій комісії і виступав прихильником Ганни Капустян - таких суперечок тим більше за сквер "Академічний", не було по моєму взагалі. Так все - говорили про вулицю Чучупаки, але зійшлися на Холодному Яру.

Да і ставити у сквері Холокосту нічого не потрібно. Хіба Благоустрій Кременчука лавки поставить - посидіти. А так памятний камінь давно поставили і він стоїть ще з часів покійного мера Івана Пономаренка

А щодо громадськості , то її роль виконує комісія . Переважна більшість у ній - чиновники. Є депутати, є злі журналісти, якийм потрібен скандал ( вони поза комісією, хоча сказати своє слово можуть), є представники партій - ото вони і громадськість
Горожане
+ 266
Великий Гуру

писатель (01.04.2012, 12:45) писал:Рішення там навпаки приймали швидко , бо була реальна загроза


Это не оправдание! Я - за референдумы по названиям улиц, скверов, парков... Интересно было бы почитать Устав территориальной громады, что там написано в отношении референдумов, в каких случаях их проводят...
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
13:57, 01.04.2012
Референдум - це така штука - буде як з переіменуванням вулиці Крупської на прізвище Іони Київського. Фігури явно нерівноцінні. Перед Іоною програє і вождь наших комуністів , не тільки його дружина.
Але мешканці, які не знали, хто такий кременчужанин Іона Київський і що він зробив, виступили проти.
То кажу в такому випадку - тут потрібні мудрі рішення, а не референдум, на який ніхто не прийде. Або прийде чотири душі - ви , я , Капустян Ганна та Іва
Горожане
+ 266
Великий Гуру

писатель (01.04.2012, 12:56) писал:тут потрібні мудрі рішення


Я уверена, что в городе, кроме мэра, профессоров и нас с Вами () найдётся большое количество мудрых людей!
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Не сумніваюся у такому теж. Але відразу вам аргумент влади приведу на рахунок референдумів. Скажуть всі одноголосно- для їх проведення потрібні кошти. А грошей немає. І це теж правильно.
Думаю, якби євреї які 5000 років тому вийшли з Єгипту і років через 20 після виходу провели референдум, то так відстотків з 45 сказали б - хочу фараону цеглу з соломи робить. Верніть мене туди де взяли. Краще рабство, де був, ніж свобода яка буде. Але єврєям було краще - їх Моїсей вів і Бог поруч за всім спостерігав. Нам трошки гірше, але процес один і той же
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
[quote=ruda98|31.03.2012, 23:34][quote=писатель|31.03.2012, 22:26]

AD, да оставьте Вы в покое писателя, лучше расскажите, как Вы считаете, какие назания должны носить улицы Кременчуга.

И как должна проходить процедура их названия.[/quote]
Надо бы уточнить- обязательно ли для всяких юридических лиц менять уставные документы,если улица Грязная,где они зарегистрированы,перименована в улицу Чистую.
Если нет,то процесс сильно упрощается.
Часть названий улиц менять надо,не из политических ,а из более низких соображений.
У нас есть неудобства- есть улицы с близким названием- 50 лет СССР и 50 лет Октября. и 60 тоже.
Тут надо подумать,какая из них лишняя.
Есть и ниченго не говорящие названия- Квартальная,куча Малокахновских переулков- тупиков,Хорольских тоже. Зачем-то сделаны Автокразовский бульвар и Автозаводская улица.Вот они -мишени для перименования. Можно даже разорвать некоторые улицы- например ту же Героев Бреста.
Вот это будет группа перименуемых улиц.
И создать группу лиц,в честь которых будут перименовывать.
Оба списка принять на референдуме.Или нескольких референдумах.
А далее- в 2013 году город имеет сумму в _ гривен для таких дел.В 14 году- столько то.
И сессия решает- на эти деньги можно переименовать два переулка или одну улицу.Выбрали и решили.
Далее на листе ожидания сдвигается. Если мы построили еще новую улицу,то из списка уходит еще один из тех,кто в списке лиц числится.
В 2916 году к нам приехал президент ,у него под этим соусом выпросили денег на пару улиц и т.д.
Список можно пополнять,поскольку не все знают,что еще один великий жил в Кременчуге ...
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

писатель (01.04.2012, 14:42) писал:Думаю, якби євреї які 5000 років тому вийшли з Єгипту і років через 20 після виходу провели референдум, то так відстотків з 45 сказали б - хочу фараону цеглу з соломи робить.


Мама дорогая!
Вы какую травку курите?
Зачем было Моисею выводить евреев из Египта, 40 лет водить их по пустыне, и потом утопить их всех в водах Всемирного потопа?
Делать "цеглу з соломи"???!!! Ух ты!
Не зря им видать фараон (имя не подскажете ?) платил за каждый соломенный кирпич по весу золотом!
Того золота, что еврее вынесли с собой из Египта, с лихвой хватило отлить огромного идола - Золотого тельца! Это не считая многие стадА всякой живности и прочего скарба.
Неплохое было рабство! Я рабство совсем по другому представлял. - Врут учебники истории!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Та ну які питання. Звісно в Біблії написана неправда. А Іва один правду знає. Ну хто б сумнівався. Іва я вам вірю, тому і референдум не проводять. Все ждуть поки ви та я вийдемо на пенсію
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте