Концентрационные лагеря Кременчугской Губернии

0
Концентрационные лагеря Кременчугской губернии в 1920-23 годах.: Когда?
В 1920-23 году.
(5/45.45% голосов)
Не было вообще.
(6/54.55% голосов)
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Поскольку вы ничего не поняли,что вам говорят, идите отсюда.


Коли у дитини немає що сказати оточуючим... Не питання - пішов я далі. От тільки не надовго. Бо ви без мене пропадете

Цитата:и роман написал,а не статью.


Ну так правильно - він не страждав горем з самого початку - та не прагнув подавати однобоку статтю з висновками. Тему спочатку вивчив, потім до купи все зібрав і написав. Які тут питання
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
Iva
16:01, 28.02.2012
Старший сержант запаса
Я не против дискуссий и даже жёстких дискуссий!
Но я против пустопорожнего словесного поноса!
Для этого есть в большом количестве другие форумы, специально для этого предназначенные.
Давайте хоть какие-то темы убережём от клоунады и бесполезного срача!
Вот почитаете, что здесь по существу, а что пустой словесный понос!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
16:49, 28.02.2012
Іва - підходи змінюємо трошки. Все ж на дворі 2012 рік, а не 1952-ий. Тут немає клоунів - але я як читач кажу - хлопці - стаття однобока, висновки неправдиві, а сама робота не варта доброго слова, бо висновки зроблено на одному джерелі інформації. Так робиться лише у тому випадку, коли як написано на сайті моїх колег - піпл все схаває. Але це дурня - не схаває, та ще скаже що це неправильно. І саме це вам і кажу.
І така теза, що наші концентраційні табори кращі, бо вони найбільш концентраційні - не проходить. Бо ключові слова тут - концтабір та заручники.

До речі, аргументів, що в цій ситуації неправий - окрім слів, зразка "він тупий та ще тупіший" не побачив. Але все це - істеричні крики і нічого по змісту
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

писатель (28.02.2012, 14:41) писал:До речі, аргументів, що в цій ситуації неправий - окрім слів, зразка "він тупий та ще тупіший" не побачив. Але все це - істеричні крики і нічого по змісту


И я о том же!
Кроме словесного поноса ничего конкретного!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
17:03, 28.02.2012
Іва - для вас спеціально - ось вам аргументи, пояснення чому це так - були

Цитата:але я як читач кажу - хлопці - стаття однобока, висновки неправдиві, а сама робота не варта доброго слова, бо висновки зроблено на одному джерелі інформації.



І кажу тут ще - сама стаття тут має право на життя, бо це списані сводки в архіві НКВС ( самі в міліції переписуємо кожен тиждень такі ж) Але в такому випадку висновків тут бути не може взагалі. Розумієте про що кажу - на одному джерелі висновки не роблять. Ніколи. (Заморився вже пояснювать)
Горожане
+ 30
Почетный
гражданин

писатель (28.02.2012, 15:00) писал:Розумієте про що кажу - на одному джерелі висновки не роблять


да ну? вот ви самі в міліції переписуємо кожен тиждень такі ж, а альтернативные источники почему не используете? как-то однобоко вы свою информацию подаете.
И укажите на альтернативные источники по концлагерям, а то все что-то пишете-пишете
...все что нам нужно для счастья - быть увлеченным чем-либо
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
18:22, 28.02.2012

Цитата:да ну? вот ви самі в міліції переписуємо кожен тиждень такі ж, а альтернативные источники почему не используете?


Раз не використовуємо, то висновків не робимо. Навіть у заголовках - якщо пишемо, то кавички відкрили, цитату поставили і кавички закрили . І все "дослідження"
Але є й інші приклади - там де висновки є. Он 5 -а гімназія, інше там всяке гарне - зразка податкових пільг дітям, які не виплачували. Там інформація з багатьох джерел й інша справа відповідно. Бо якщо ми оцінки будемо на одній підбірці з міліції робить, то вийде що у нас не Кременчук , але Бруклін. А другий висновок буде - у нас всі міліціонери гарні. А третій - всі хто в міліцію потрапив, одразу добровільно розповідають про все, що у місті вкрадено за останні 20 років.
І хто цьому повірить ?

Цитата:И укажите на альтернативные источники по концлагерям, а то все что-то пишете-пишете


Перед цим казав - сама стаття має право на життя. Але чого в ній бути не може - це висновків. Бо тоді виходить однобока подача. Для того,щоб цього не було потрібно шукати ще джерела
Горожане
+ 61
Почетный
гражданин

писатель (28.02.2012, 14:41) писал:стаття однобока, висновки неправдиві, а сама робота не варта доброго слова, бо висновки зроблено на одному джерелі інформації.


кто лично вам мешает предоставить другой источник информации??? для объективного анализа, так сказать...потому как чужое легче всего критиковать, а вот самому что-то сделать иногда кишка тонка...
только потому что кто-то не любит тебя так, как тебе хочется, не значит, что он не любит тебя всей душой…
Горожане
+ 30
Почетный
гражданин

писатель (28.02.2012, 16:22) писал:Але чого в ній бути не може - це висновків.


почему? вы не разрешаете?
вам же никто не мешает мусолить информацию из книжек где авторы тоже себе выборочно источники подбирали
...все что нам нужно для счастья - быть увлеченным чем-либо
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
18:31, 28.02.2012
Не займаюся справами архівів , але читав Вирського - там інший підхід.

Цитата:почему? вы не разрешаете?
вам же никто не мешает мусолить информацию из книжек где авторы тоже себе выборочно источники подбирали


Стандарти є, вони одні для всіх
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте