писатель (28.02.2012, 16:29) писал:читав Вирського - там інший підхід.
мало ли кто что читаетвы можете выложить другую информацию, на ваш взгляд верную, в противовес предоставленной AD или все так же будете умело выкручиваться
только потому что кто-то не любит тебя так, как тебе хочется, не значит, что он не любит тебя всей душой…
Товариство - я вас розумію, що ви теж за те, що наші концтабори були самими концтабірними у світі. І при цьому ніхто з вас не запитає, а що там робить півтори сотні заручників? І ніхто також не задасть питьання - наскільки тут далеко ми пішли від фашизму. Бо концтабори там теж були. Викручуваться Нюра - це коли почну писати, що самий гарний вбивця в світі Онопрієнко. Він коли людей вбивав - то посміхався. І на цьому буду висновки робить. І буде це теж саме. Але концтабір - це концтабір і писати, що життя у ньому гуманне на свідченнях з НКВС і все ? Чесно не очікував такого. Це з тієї ж опери, коли пишуть сьогодні про покращення життя, беручи в основу лише урядові дані про ріст ВВП. Один в один. Тільки щось ніхто цьому не вірить. Бо поряд з цим є питання цін, є питання щодо збільшення чисельності тих, хто не може з зарплати оплатити компослуги. Багато чого є
писатель, а повашему нужно было и дальше пресовать тюремные камеры и так переполненные? вы хоть читали кто там содержался?
Цитата:За дезертирство засуджено 10 осіб, строки від 8 до 20 років, частіше 8 і 10 років. За бандитизм і контрреволюцію засуджена 1 особа на 15 років. За бандитизм 7 осіб (від 5 до 15 років, але частіше 10 і 15 років) За керівництво бандою (Коломієць Г.С.) на 5 років. За озброєний грабіж 3 особи (термін у всіх три роки) За вбивство 1 особа – 3 роки. За крадіжки 5 осіб – строки від 4 місяців до 1 року. За зберігання зброї 1 особа – 10 років. За дискредитацію радянської влади 2 особи – 10 і 15 років. За контрреволюцію 4 чоловіки з строком до закінчення громадянської війни. За халатне ставлення до службових обов'язків - 1 людина на 1 рік [4, 32].
или повашему убийц и воров и задерживать не стоило?
...все что нам нужно для счастья - быть увлеченным чем-либо
Данних у мене немає , а запитання є по одному джерелу є Перше - написано про заручників, яких приблизно півтори сотні . Як я розумію - це діти та жінки. Що це за люди, чи було їх вбито чи випущено. Звідки і хто вони ці жінки, чоловіки та діти ??? Друге - незрозуміло, чи годували в концтаборі і чи годували людей взагалі.
Ні - їх випустили та ще й грошей дали. Так що стало з чоловіками, жінками та дітьми, яких взяли у якості заручників в концтабір? Чим їх годували , якщо годували. Отож - а ми пишемо : наші концтабори самі найкращі концтабори. То оті пункти висновків викидаємо . Натомість пишемо - не вдалося встановити, що сталося з півтори сотнею заручників. Не вдалося встановити - хто вони і що це за люди. Також не вдалося встановити - годували взагалі людей у концтаборі, чи все було як в Дахау? А далі - на ці питання продовження буде в наступних публікаціях.
Iva (28.02.2012, 18:22) писал:Старший сержант запасаГде можно спрятаться от знатоков-пустозвонов?!
Давайте не будем столь категоричны. Писатель подверг критике источник - это его право. Но он не обратил внимание на то что
AD (24.02.2012, 19:02) писал:Метою цієї роботи є введення в науковий обіг раніше маловідомих архівних матеріалів із зазначеної теми, а також опис архівного фонду ФР-2210 Державного архіву Полтавської області.
, в этом его "недосмотр", а так же на то, что
AD (24.02.2012, 19:02) писал:Автором планується подальше вивчення архівних матеріалів фонду та публікаціі на цю тему.
Так что я думаю, что наш уважаемый AD порадует нас ещё работами на сей ниве и рассеет сомнения писателя.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит". Артур Шопенгауэр
писатель (28.02.2012, 16:59) писал:Данних у мене немає , а запитання є по одному джерелу є Перше - написано про заручників, яких приблизно півтори сотні . Як я розумію - це діти та жінки. Що це за люди, чи було їх вбито чи випущено. Звідки і хто вони ці жінки, чоловіки та діти ??? Друге - незрозуміло, чи годували в концтаборі і чи годували людей взагалі.
Заложники- мужчины.От 22 лет до 62 . У самого младшего фамилия Такового-Зять. Я сначала думал,что так записали его,потому что перед ним его тесть в списке.А нет,такие фамилии на Черкасщине были. Кормили ,естественно. Когда людей не кормят,один смертный случай в несколько лет невозможен. Когда кормить было нечем,как это было в одном из уездных центров,так там народные суды людей в тюрьму не отправляли,чтоб они там с голоду не умерли. Тогда население, видя что воров не сажают,само стало их изводить.
писатель (28.02.2012, 17:10) писал:Ні - їх випустили та ще й грошей дали. Так що стало з чоловіками, жінками та дітьми, яких взяли у якості заручників в концтабір? Чим їх годували , якщо годували. Отож - а ми пишемо : наші концтабори самі найкращі концтабори. То оті пункти висновків викидаємо . Натомість пишемо - не вдалося встановити, що сталося з півтори сотнею заручників. Не вдалося встановити - хто вони і що це за люди. Також не вдалося встановити - годували взагалі людей у концтаборі, чи все було як в Дахау? А далі - на ці питання продовження буде в наступних публікаціях.
Сполошное ляля. Установить можно,все их дела там.Умерло из них трое -четверо в Черкассах.В Кременчуге заложники не умирали. Кто они -чаще крестьяне . Вот Например "Например, дело №184 состоит из одной страницы. На этой странице без использования стандартной формы отражено, что Артюшенко Кузьма Трофимович 62 лет, национальность – украинец, из крестьян, занимался хлебопашеством ,имел 16 десятин земли. Женат, имеет 2 детей. Помещен в лагерь с 30.04.1921 года как заложник согласно решению начальника уезд (далее неразборчиво) от 20.04.1921 года до особого распоряжения. Освобожден 3.11.1921 года. Этим сведения о Артюшенко исчерпываются."(с)
Кормили. Собственно, в Дахау тоже кормили. Хотите узнать как питали- поезжайте в Полтаву,там три -четыре дела продуктам посвящено. Можете для сравнения уточнить,чем кормили красноармейцев в дивизионах ТАОН,которые здесь размещались. Это дело тоже есть.
Благими намерениями вымощена дорога к AD (c) Старший сержант запаса.
гражданин
гражданин
гражданин
гражданин
Артур Шопенгауэр
(c)
Старший сержант запаса.