Концентрационные лагеря Кременчугской Губернии

0
Концентрационные лагеря Кременчугской губернии в 1920-23 годах.: Когда?
В 1920-23 году.
(5/45.45% голосов)
Не было вообще.
(6/54.55% голосов)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
13:59, 07.04.2012

Цитата:Им ответили-столько нет. Будем присылать помаленьку.И прислали десяток человек,которые разгрузили ДВА вагона.


AD не пробували у сорок років розвантажити хоча б вп"ятьох один вагон. Коли кожен мішечок так кіло по 50 важить?Можемо спробувати - зробимо екперимент - ви, я , Іва, адвоката попросимо, Старшого сержанта . Якраз так , що б вік був всіх під 40 років. І спробуємо вп"ятьох розвантажити лише один вагон.
Цікаво - згадаємо молодість, думаю, що і ви теж вагони розвантажували , і зробимо висновок - наскільки людина у нашому віці годиться для роботи в концтаборі?Хліба на обід наберемо чорного, водички у пляшку. А потім висновок і оприлюднимо. Тільки лікар ще потрібен - уточнити - у кого після вагончика інсульт , інфаркт, або просто загострення давньої язви шлунку
А так 12,5 відсотків в першому кошторисі виділяли на медицину. Але якщо перший, то був другий і третій. А за третім кошторисом про медицину не згадували. А ще 30 відсотків грошей - виділяли на похорони тих 60-річних, які вп"ятьох розвантажували по вагончику і після цього спокійно помирали.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (07.04.2012, 12:42) писал:

Цитата:Им ответили-столько нет. Будем присылать помаленьку.И прислали десяток человек,которые разгрузили ДВА вагона.


AD не пробували у сорок років розвантажити хоча б вп"ятьох один вагон. Коли кожен мішечок так кіло по 50 важить?Можемо спробувати - зробимо екперимент - ви, я , Іва, адвоката попросимо, Старшого сержанта . Якраз так , що б вік був всіх під 40 років. І спробуємо вп"ятьох розвантажити лише один вагон.
.


Для тех ,кто изображает из себя знатока без должных обоснований к этому напомню,что в 1920 м вагоны были меньше чем сейчас.Для них же хочу сказать,что в КЛ сидели всякие люди и Иван Альховский 26 лет,и меховщик 62 лет. Так вот меховшик 62 лет как слабосильный кашу варил,а Иван,который был помоложе и чернорабочим был,то есть привык к физическим нагрузкам, мог и вагоны грузить.
Так что очередная тирада мимо цели.
Или писатель думает,что туда посылали только интеллигентов ,которые ничего тяжелее карандаша не держали? Тогда скажу,что он как всегда демонстрирует незнание.Сидели там больше люди, привычные к физическому труду .
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Для тех ,кто изображает из себя знатока без должных обоснований к этому напомню,что в 1920 м вагоны были меньше чем сейчас.Для них же хочу сказать,что в КЛ сидели всякие люди и Иван Альховский 26 лет,и меховщик 62 лет.


Жаль , що ви не погоджуєтеся на експеримент.Тим більше вагони раніше були справді меншими - не 60 тон в кожному, а лише 30.
А те що труд, тим більше в концтаборі , робить людину людиною - хто цього не знає ? Як там було написано в "Заксенхаузі" чи "Бухенвальді" на воротах з цього приводу ?
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (07.04.2012, 12:42) писал:Цікаво - згадаємо молодість, думаю, що і ви теж вагони розвантажували , і зробимо висновок - наскільки людина у нашому віці годиться для роботи в концтаборі?Хліба на обід наберемо чорного, водички у пляшку. А потім висновок і оприлюднимо. Тільки лікар ще потрібен - уточнити - у кого після вагончика інсульт , інфаркт, або просто загострення давньої язви шлунку А так 12,5 відсотків в першому кошторисі виділяли на медицину. Але якщо перший, то був другий і третій. А за третім кошторисом про медицину не згадували. А ще 30 відсотків грошей - виділяли на похорони тих 60-річних, які вп"ятьох розвантажували по вагончику і після цього спокійно помирали.


Писатель как всегда болтает,о чем ничего не знает. Книга больных имеется,и никаких там инфарктов,инсультов нет. Читать ее-сплошное наказание для глаз,но разобрать можно.И в личных делах указано какой труд кто может выполнять.И после выздоровления-тоже.И на какой срок.
Поэтому насчет отсутствия больницы- очередное незнание. И очередной треп.
Поскольку в Крем.концлагере умер только один человек (из 156 человек только на тот момент),то из этого следует вывод,что режим был не убийственным .Ни работа,ни еда,ни болезни.
Теперь поковыряйте пальцем такм,где ковыряете с целью извлечь вдохновение, и вытащите на свет божий еще одну порожденную незнанием мысль.
И охота человеку позориться, споря о том,о чем ничего не знает и демонстрируя полную некомпетентность...
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Друже - мова про речі стандарнті .
Називаються вони так - концентраційний табір комуністів чи фашистів - це дуже погано. А от будинок відпочинку - це дуже добра річ.
І ніколи не потрібно писати, що режим при якому хапали заложників за все і про все - був не вбивчим
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (07.04.2012, 13:24) писал:

Цитата:Для тех ,кто изображает из себя знатока без должных обоснований к этому напомню,что в 1920 м вагоны были меньше чем сейчас.Для них же хочу сказать,что в КЛ сидели всякие люди и Иван Альховский 26 лет,и меховщик 62 лет.


Жаль , що ви не погоджуєтеся на експеримент.Тим більше вагони раніше були справді меншими - не 60 тон в кожному, а лише 30.
А те що труд, тим більше в концтаборі , робить людину людиною - хто цього не знає ? Як там було написано в "Заксенхаузі" чи "Бухенвальді" на воротах з цього приводу ?


На вашем кабинете тоже написано "Какой-то там редактор",но должно быть написано другое :" Осторожно! Человек без стыда и знаний !"
Ага,значит писатель пытался меня обмануть,думая,что я поведусь и надорвусь.Такой дешевый прием его правильно характеризует.Что он разбирается в истории еще хуже,чем в вагонах. Поскольку вагоны были и менее 30 тонн. Смотря какого года выпуска и под какой стандарт.
Счастливого пути по пути лжи и обмана.

писатель (07.04.2012, 13:33) писал:Друже - мова про речі стандарнті .
Називаються вони так - концентраційний табір комуністів чи фашистів - це дуже погано. А от будинок відпочинку - це дуже добра річ.
І ніколи не потрібно писати, що режим при якому хапали заложників за все і про все - був не вбивчим


С демагогией- на митинг. Там такие дешевые приемчики оценят.Гнилыми овощами.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
17:05, 07.04.2012

Цитата:Ага,значит писатель пытался меня обмануть,думая,что я поведусь и надорвусь.Такой дешевый прием его правильно характеризует.Что он разбирается в истории еще хуже,чем в вагонах. Поскольку вагоны были и менее 30 тонн. Смотря какого года выпуска и под какой стандарт.


У мене написано на дверях - "зупиню прояви шизофренії безкоштовно і швидко". Це спеціально, щоб ви знали AD - коли будете цікаві, тобто "космічеські" ідеї на широкому загалі пропонувати, зажди знайдеться той, хто все це пригальмує.
Але послухайте що я вам скажу щодо ваших думок про концтабори . Вони нагадують мені дослідження: у якій країні сифіліс чи гомосексуалізм кращий ? От і починають доказувати тоді - у нас краще. Але про те, що сифіліс наш чи китайський, це завжди погано - не кажуть. Звісно можна продовжувати робити свої висновки: яка купа гною ( концтабір у вашому варіанті ) - справа чи зліва, є більш гуманною.
Але вся справа в тому що ,як тут не крути , але мова завжди буде йти про перегній. Тобто зміст першого і другого завжди буде одним.
І тут так само - концтабір це не будинок відпочинку і не заміський табір для відпочинку дітей. Це просто концтабір. Були в ньому умови, звісно були . Папір все терпить, писати можна все. Але зміст від цього не змінюється. І нічого ні вам, ні мені тут не змінити. Змінити можемо лише в одному випадку - якщо поставимо на собі експеримент з виживання і щоденного розвантажування вагонів. Гірше, що вам це не до вподоби . Але це вже інша справа
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (07.04.2012, 16:00) писал:У мене написано на дверях - "зупиню прояви шизофренії безкоштовно і швидко". Це спеціально, щоб ви знали AD - коли будете цікаві, тобто "космічеські" ідеї на широкому загалі пропонувати, зажди знайдеться той, хто все це пригальмує.


В надписи не хватает немного: "Чужую беду руками разведу,а у своей -концов не найду".
Писатель,а как вам приятнее будет -послать вас туда,куда заслужили или модератору пожаловаться?
Коль вы такой большой специалист по навозу,так и сидите в оной купе и пишите в журнал "Мой родной гной" о деталях своего плавания в нем.
Я исследую то,что мне интересно,и то что пригодилось бы городу,а советы специалистов во всем и ничем- мне нафик не нужны,Ибо они принадлежат человеку,который не заслужил уважения ни за знания, ни за мораль. поэтому он не должен указывать кому-то,как ему нужно писать (ибо не пример этого), как это морально( ибо мораль -не для него),никак правильно проводить исторические исследования( ибо в истории полный нуль).
Возможно,он может научить,как правильно воровать кирпич или чему-то в этом роде,но пока его не попросили поделиться советом,как это правильнее,может оставить все это при себе.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
18:24, 07.04.2012
АD - удачі у вивченні. Ніхто не проти. Але традиційно, люди які досліджують геморой - роблять висновки про те, як зробити так, щоб його не було. Але жодного разу не бачив висновку, що той чи інший геморой - кращий.
І робіть свої дослідження . Вони дуже наукові , все з одного джерела. Ми ж всі беремо з вас приклад - робимо такі дослідження з міліції кожен тиждень. Регулярно у вівторок в 10-00. От тільки коли бачимо протиріччя, починаємо задавати запитання. Вам простіше - запитань задавати нікому та й навіщо, бо висновок - ліва купа гною краща, права - гірша, вже давно готовий.
От тільки погано, що в цьому перегної алмазів і немає.
Горожане
Блиц-мать

писатель (07.04.2012, 17:22) писал:Але традиційно, люди які досліджують геморой - роблять висновки про те, як зробити так, щоб його не було.


Что касается геморроя - то да, Вы правы. А если человек любит вязать (на спицах или крючком), то просто вяжет, потому что нравится сам процесс.
И не факт, что будет носить шикарно связанную вещь. Здесь дело в самом процессе
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте