"Лишние" жертвы "голодомора"

0
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

адвокат Ульянов (27.04.2012, 18:16) писал:Довго сміявся.Російську культуру ( в сукупності науки, літератури і інших витворів людського розуму та рук), як речі в собі, або в контексті світової культури тощо не маю ніяких підстав вважати недостойними моєї уваги, так як ця культура мені близька і зрозуміла. Вважати цю культуру не достойною уваги - то самодурство.Може, спробуєте таки зрозуміти, про що я пишу, коли пишу про Росію?Я пишу про той негатив, який несе російський шовінізм , а не російська культура, по відношенню до України та українців і який виявляє себе по відношенню до нас в політичній, мовній, культурних сферах.А Чехов, Толстой. Рєпін, достоєвський, Чаадаєв, Коровін, Соловйов і тисячі інших російських культурних геніїв - не маю абсолютно нічого проти.


А теперь моя очередь смеяться. Кто-то недавно написал,что "не читаю ни одного российскомовного издания"(с).
Или Вы хотите сказать,что все российские издания- сплошной шовинизм?
Или опять нужен Ястржембский?

адвокат Ульянов (27.04.2012, 18:16) писал:Так, я пропагую Томаша Масарика, якого можна образно назвати російським словом "чєловєчище" і стави би ті принципи, які він сповідував в теорії і на практиці у взірець як нам, так і росіянам. Його можна охарактеризувати як " національна людина світу". Чехи на початку 20 століття мали такого Президента, а ми і на початку 21 не можемо мріяти про людину таких масштабів у себе...


И через год после смерти этого "человечища" чехи позорно продали его детище немцам.
Хочу также напомнить,что несколько раньше Вы издевались над СССР,что он наплодил людей с антисоциалистическими взглядами.Не хотите поиздеваться над Масариком. с которым произошло тоже самое- наплодил миллионы людей,которым независимость ЧСР была совсем не настолько нужна,как ему ?
Еще напомню,что из миллионов чехов хорошо если несколько тысяч решили сражаться за торжество идей Масарика.Остальные преданно работали на поработителей, с чувством и любовью,с полной отдачей сил и творчески( "Хетцер").
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Где модератор? Что за бедлам в теме?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Зараз усе до голодомору зачистимо...
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру
AD, Зараз десь тему про Забужко нову треба найти: Батько - засновник забороняє тут бавитися.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

Старший сержант запаса (27.04.2012, 20:46) писал:AD, Зараз десь тему про Забужко нову треба найти: Батько - засновник забороняє тут бавитися.


Извините,я долго печатал,а тут пришел лесник и всех разогнал(с)
Ладно.
я пошел свой роман писать. Где феминизма точно не будет.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
адвокат Ульянов
Вот, видите, вы сами на свой пост по поводу СССР и ответили!
Учили то нас добру, как собственно и ваша церковь, но получается как всегда!
А факт остаётся прежним: каждый год минус ДВА Кременчуга!
Вместо планируемых 54 млн украинцев - имеем 45 млн!
Здоровье нации в целом - вызывает слёзы сожаления!
И за двадцать лет это положение не улучилось не на йоту, наоборот, продолжает ухудшаться по нарастающей.
Вот, уже и терроризм стал для Украины реальностью!
Можете всё валить на СССР, так оно, конечно проще, но проблемы сегодняшнего дня от этого не исчезнут!

Старший сержант запаса (27.04.2012, 18:36) писал:Як порівняння корейського варіанта соціалізму з нашим. Ми все бачимо!


Вроде, ветка про "липу" при подсчёте жертв голода и его сегодняшнее продолжение... Может я чего пропустил? Ветку в "социализм" переименовали?
Горожане
+ 180
Великий Гуру

Iva (27.04.2012, 22:01) писал:Ветку в "социализм" переименовали?

добре: як порівняння корейського голодомора з нашим.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
10:44, 28.04.2012

Цитата:Учили то нас добру,


Та учили нас Іва на прикладі Павліка Морозова - батьків своїх в міліцію здавати і на них доноси писати та від рідних людей відмовлятися. І відмовлялися масово. Але це нехорошо.
А щодо вимирання, то проблема тут в наступному. Люди живуть і помирають й це незмінне. Ми всі теж не вічні й по два життя ніхто не житиме. А що змінне - то це народжуваність.
То я б на вашому Іва місці, це якраз відповідає вашим поглядам, виступив би ініціатором заборони контрацепції і абортів заодно. Тоді б у нас народжувалося дітей більше. Та ще б ввів би для жінок спеціальний закон - як там в Німеччині в роки фашистів -діти, кухня, церква і все. А не те, що сьогодні виплата на кожну дитину. Оце було б по комуністичному, по вашому...
Тільки тут проблема є. Потрібно все це нашим жінкам розповісти і сказати - ось раніше ваші прабабці по семеро дітей народжували і ви робіть теж саме. От тільки, боюся я що наші жінки такого не зрозуміють.
Але хлопці - назву справді змінить, щоб не сказав ніхто про уродство та те, що танцюють на кістках ні в чому не винних людей, які від голоду штучного померли. А нинішнє покоління як ідіоти якісь без ума в голові, з пам"яті невинних жертв насміхаються.
І моє прохання з цього приводу таке ж. Варто бути нормальними людьми і назвати тему по іншому, аби з нас не сміялися і не казали: мало того, що вони самі себе гризуть, так ще й полізли у кістки невинних жертв. Розбираються - чи є смерть від завороту кішок наслідком голодомору?
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

Старший сержант запаса (28.04.2012, 01:28) писал:добре: як порівняння корейського голодомора з нашим.


Сегодняшним? А как там у них со смертностью? Далеко до нас?
Африку мы уже, почти, догнали!
Горожане
+ 298
Великий Гуру
Скат
21:46, 29.04.2012

писатель (27.04.2012, 11:40) писал:А от по темі, що тут робить Корея, то відповідь буде така ж - що тут роблять танці на кістках жертв голодомору в Україні? А саме вони нині завдяки нашим, не російським, а просто шовіністичним патріотам місцевого розливу, на цій сторінці й відбуваються.



писатель (28.04.2012, 09:10) писал:Але хлопці - назву справді змінить, щоб не сказав ніхто про уродство та те, що танцюють на кістках ні в чому не винних людей, які від голоду штучного померли. А нинішнє покоління як ідіоти якісь без ума в голові, з пам"яті невинних жертв насміхаються.

І моє прохання з цього приводу таке ж. Варто бути нормальними людьми і назвати тему по іншому, аби з нас не сміялися і не казали: мало того, що вони самі себе гризуть, так ще й полізли у кістки невинних жертв. Розбираються - чи є смерть від завороту кішок наслідком голодомору?



А потому что такие журналисты как Вы нагородили вокруг голода 1932-1933 года массу лжи, мифов и дезинформации.

Вам ведь не нужна правда - Вам нужно сенсация как журналисту и побольше "антимоскальских" обвинений как "свідомому українцю". А то что там происходило в действительности и самое главное почему - Вам не надо. Особенно если правда противоречит Вашим взглядам.

Что ж. Это не первый случай когда если теория не сходится с фактами, то тем хуже для фактов.

А на жертвах голода танцуют все те, кто не разбираясь в причинах и последствиях голода, не подсчитав жертв, начал использовать их для нынешних политических целей, при этом не брезгуя подлогами, сознательной ложью и дезинформацией.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте