[Опрос] Нужно ли убрать памятник Ленину с главной площади Кременчуга?

0
Как вы считаете, нужно ли убрать памятник Ленину с главной площади Кременчуга?: Как вы считаете, нужно ли убрать памятник Ленину с главной площади Кременчуга?
1. Конечно - это пережитки прошлого
(55/49.11% голосов)
2. Нет, ничего нельзя менять
(57/50.89% голосов)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Мова не в переписувачах історії. Мова в принципах - і перший - не сотвори собі кумира ніякого і істукана теж. Це відомі слова.
Є ще така штука як ціна питання - ціна того, що людиною зроблено і якою ціною. А щодо реєстру - там справді лише два памятника : Вічно живим і Шевченку. Більше нічого там немає. А загалом мова про мораль - чим ми відрізняємося від інших ? І саме відсутністю цієї моралі відрізняємося. І памятник цей - якраз і свідчення про відсутність у нас моралі
xlm
Горожане
+ 32
Гражданин

Цитата:Розклад не буде однаковим - більшість таки розуміє , що немає сенсу себе обманювати


На голосовалку посмотрите
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

адвокат Ульянов (17.02.2013, 00:14) писал:Цей памятник на центральній площі - то символ нашого ментального рабства, як це не високопарно звучить.


писатель (17.02.2013, 11:56) писал:Чи потрібно його прибрати - з огляду на мораль - так.


В общем лейтмотив понятен. Тазик с цементом, не позволяющим нам всплыть в светлое будущее дополнился. Как только мы искореним ментальное рабстово, уровень нашей морали станет таким, что заживем так, шо весь мир обзавидуется. Где-то я уже такое слышал.

писатель (17.02.2013, 11:56) писал:Аби діти не запитували - якщо це така людина й не надто гарна, то для чого їй памятник?


писатель, а Вы расскажите, дополните рассказ экскурсией к памятникам Котлову, революционным матросам Днепровской флотилии, Борцам за Власть Советов, комсомольцам, воинам - освободителям. Дополните свой рассказ Вашим видением ситуации, что все эти люди ошибались, что их представления о морали отличались от Ваших. Заодно расскажете, что такое мораль, и почему сейчас она двойная.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
15:46, 17.02.2013
Чого на голосувалку дивитися? Щороку кількість людей є, яка до памятника Леніну квіти кладе 7 листопада та в квітні. Там і десятитисячної частки кременчужан не буває

Я не казав , що ми маємо міняти всю історію докорінно. І так само впевнений , що матроси ті боролися не для того, аби через 15 років після революції люди пухли з голоду і тисячами помирали. Є різниця в цій справі - невелика
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

писатель (17.02.2013, 13:42) писал:Щороку кількість людей є, яка до памятника Леніну квіти кладе 7 листопада та в квітні. Там і десятитисячної частки кременчужан не буває


Леди Вам уже написала, сколько людей приходят к Шевченко. Мораль у нас такая - бабло рубить и школы закрывать Вы уже не с нами?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
А мораль наша в тому, що ми не кажемо : что такое хорошо и что такое плохо. Бо слова наші з ділами розходяться.

Я до тих, що бабло на школах роблять - не належу.
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин
shadow
16:00, 17.02.2013

писатель (17.02.2013, 13:48) писал:А мораль наша в тому, що ми не кажемо : что такое хорошо и что такое плохо.


Вы Бог? Вы это знаете? Если Вы уберете памятник Ленину, чем с точки зрения морали Вы будете отличаться от революционеров, разрушавших памятники кровавого режима царизма?
Патамушо с точки зрения Вашей сегодняшней морали сейчас это хорошо, а тогда было плохо?

писатель (17.02.2013, 11:56) писал:А то приїжджають пам"ятаю журналісти з Британії і відразу на площу. Подивиться , а потім в Гардіан чи ще куди видає статтю "Сурові кременчуцькі будні". І починає - похмура осінь, похмура бетонна людина на площі...І це теж є


А это перл. Забыли добавить из солнечной Британии. Вы съездите, походите по Лондону, полюбуйтесь веселенькими памятничками в солнечную погоду
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Я просто кажу, що колись ми маємо почати казати правду. І не закликав його розрушити, аби не уподоблятися тим, хто каже - хто не з нами, той проти нас. Але можна його перенести - хай стоїть чи лежить собі десь

А щодо Британії, то наскільки пам"ятаю їх журналіст у нас з памятника починав, але ж потім спілкуванням з людьми завершував. Там мова не йшла лише про одного Леніна. Про нинішню епоху більше. А памятник, то з нього починалася стаття.
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин
shadow
16:11, 17.02.2013

писатель (17.02.2013, 14:02) писал:Я просто кажу, що колись ми маємо почати казати правду.


А вот без переноса памятника ну никак не получается? Вы ж журналист - вот и пишите больше правды. Не полуправды, не вашей версии событий. Объективно оценивайте реальность. Подвижки-то у Вас уже имеются. Издавайте программу отдельно, а газету с новостями отдельно. Расскажите городу о его героях. В общем, делом займитесь.

писатель (17.02.2013, 14:06) писал:А щодо Британії, то наскільки пам"ятаю їх журналіст у нас з памятника починав, але ж потім спілкуванням з людьми завершував. Там мова не йшла лише про одного Леніна. Про нинішню епоху більше.


Вы в следующий раз у них про голод в Бенгалии спросите, у них своих тараканов столько, шо пусть сначала с ними разберутся
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Але мої вибачення далі - роботи тонна. Буду щось хороше та гарне в адресу нардепа Шаповалова сочинять на наступний номер. Як там кажуть в мультику - немає нічого кращого, ніж слова напутні розумні, добрі та правильні. Немає нічого кращого, ніж бесіда дружня. Буду дружні слова на компі виписувать

Да і скажіть будь ласка - для чого програму ТБ від новин та статтей відділять ? По моєму і так нормально. З мого досвіду - це нічого не дає
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте