Свобода слова в СМИ

0
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
писатель,
Александр, спасибо за статью!
Всё по-честному, снимаю шляпу!
Единственно, что хотелось бы добавить - подписи под снимками. Не совсем понятно, что на этих фотках.
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
писатель,
Вы не будете против, если завтра я статью размещу здесь на сайте?
Кстати, на сайте вашей газеты я её не нашёл... Или там она появится позже?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Іва розумієте в чому справа - газета і сайт теж - це не місце де зводять рахунки. Різні точки зору - це да, але без коментарів, що той - ось такий а цей - такий. Репортери не звинувачують людей та їх якості за виключенням криміналу не обговорюють. Це табу - писати ( кажу образно) що цей дурний, а той розумний. Бо тепер мені потрібно ставити ще одну статтю відповідь. Вже від імені Скаленка і краєзнавця Бергера.
А тема ця - взагалі ми її не піднімали. Бо мова йде про те - чи були бої при звільненні Кременчука чи не було. Але це не білі плями історії і взагалі ми цього не піднімали. Бо у своїх повідомленнях і знову кажу - ми піднімали питання допомоги влади нашим ветеранам. А були бої чи не було - для цього є історичні журнали. А як по мені, то головне що місто звільнили в 1943 році і все. Якою все ціною - кожен знає. І питання газети тут - як живуть нині визволителі і як їм допомагають. А завдання мерії зоротнє - відвести нас від цього і закинути в бік незрозумілих суперечок. Хто цього не знає? Тож поставлю ще одну статтю - відповідь і стоп. Дебати припиняються і наступну ставитиму лише з розповіддю про бургомістра Синицу Верховского якого німці розстріляли. Бо це справді невідома сторінка історії Кременчука
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
писатель,
По поводу статьи - понятно!
На её обсуждении настаивать не буду.
Я думаю, что вы согласитесь, что написана она предельно корректно и не в обиду Скаленку. Чистое сопоставление фактов!
А вот что касается боёв за Кременчуг, то это уже другая песня.
У меня собрано достаточно материалов и уже сегодня я могу с большей или меньшей степени детализации рассказать, где и как сражались за наш город все 10-ть дивизий и 1-й механизированный корпус. В каких местах шли бои и сколько бойцов той или иной дивизии в них погибло. Более того, я раскопал не мало интересных фактов рассказывающих о боях вокруг города. Всё это с номерами подразделений (до роты и взвода), с фамилиями и привязкой к местности.
Надеюсь, что раздобуду доки и с немецкой стороны. Заказ на доки 223 ПД немцев, уже ребятам отправил.
Но это уже материал для книги.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Написав висновки на сайт газети по зауваженням читачів "Кременчук он лайн". Готовий вислухати зауваження з усіх сторін
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель (18.11.2013, 10:03) писал:читачів "Кременчук он лайн"


Александр, правильно писать "Кременчуг Онлайн" и никак иначе.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
ОК - зрозумів
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

писатель (18.11.2013, 10:03) писал:Написав висновки на сайт газети по зауваженням читачів "Кременчук он лайн". Готовий вислухати зауваження з усіх сторін


Поясните о чём здесь речь?
- По какому вопросу "зауваження"?
- Ни чего не понятно!
Выражайте свои мысли ясно!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Обговорювали тему купівлі підлогомийної машини для скверу "Жовтневий" ( 580 тисяч гривень з міського бюджету) Були різні думки - зібрав все докупи
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
писатель,
- Теперь понятно!
Спасибо!
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте