Опалювальний сезон 2013-2014 у Кременчуці. Ваші зауваження

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Кажуть мені - та не може буть. Уточнюють - написав на сайт газети - нехай займаються
Горожане
+ 12
Гастарбайтер

писатель (21.10.2013, 10:05) писал:Кажуть мені - та не може буть. Уточнюють - написав на сайт газети - нехай займаються


Таки может(((
Повторюсь, сегодня вторник, 22.10.13, а отопления нет. Как и горячей воды с мая месяца, она обычно появляется вместе с началом отопительного сезона.
Насколько мне известно, проблема в 46тыс. которые надо заплатить для подключение.
Все молчат, потому что не хотят неприятностей на работе.
Если хотите, можете приехать, пощупать лично батареи))
Горожане
+ 74
Великий Гуру
ок - зрозумів

Записав вашу скаргу на себе - на своє прізвище. Може так швидше буде
Горожане
+ 12
Гастарбайтер
Жалоба подействовала, спасибо!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
21:02, 22.10.2013
в смисле ? все зробили ? Любить мене Микола Паскевич - і я його теж люблю. Ну і добре - не потрібно думать над заголовками на сайт та в газету зразка - "Директор ПАТ"АвтоКраз" Роман Черняк хотів вивезти тепло з Кременчука до Полтави". Або "Нардеп Жеваго влаштував своїм працівникам морозильник у гуртожитку". Сподіваюся що до цього не дійде
Горожане
+ 12
Гастарбайтер

писатель (22.10.2013, 19:56) писал:в смисле ? все зробили ? Любить мене Микола Паскевич - і я його теж люблю. Ну і добре - не потрібно думать над заголовками на сайт та в газету зразка - "Директор ПАТ"АвтоКраз" Роман Черняк хотів вивезти тепло з Кременчука до Полтави". Або "Нардеп Жеваго влаштував своїм працівникам морозильник у гуртожитку". Сподіваюся що до цього не дійде



Нет, еще не сделали, но движение хоть какое-то началось.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
ОК - тоді як не буде - будемо обирати кращий заголовок.
Пропоную варіанти

Цитата:Нардеп Жеваго вивіз тепло з гуртожитку на вулиці Московській Кременчука до Лондона.
Керівники ПАТ "АвтоКрАЗ" борються зі своїми працівниками холодом
З гуртожитку автозаводу зроблять морозильник автозаводу...


Варіантів багато, все ж таки журналіст, тож давайте почекаємо до часу як обіцяли
Горожане
+ 74
Великий Гуру
І що кажуть ? щось обіцяють? Чи таке саме як в міській СЕС? і в музеї ?
Горожане
+ 12
Гастарбайтер

писатель (25.10.2013, 17:32) писал:І що кажуть ? щось обіцяють? Чи таке саме як в міській СЕС? і в музеї ?


Отопления до сих пор не включили...((
Горожане
+ 74
Великий Гуру
І що - включили , чи все ще мерзнете?
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте