Кременчук політичний

2016-02-03T14:19:30+02:00 2017-03-26T23:48:17+03:00
0
Жандармы
+ 180
Великий Гуру
Відкрити ще одну тему у "Політиці та економіці" мене надихнули новини по "Візиту": ось уже більше трьох місяців вони і журналісти "програми плюс" поливають брудом новообрану міську владу і частину депутатського корпусу. Головні зірки у їх репортажаж - О.Піддубна, Д.Терещенко, Г.Іванян, М.Порицький і різноманітні "громадські активісти", яких не хочуть вводити до міськвиконкому. Головні антигерої - міський голова В.Малецький і добре нам відомий Р.А.Ульянов. Безумовно, без доброї волі Р.А.Ульянова ця тема не буде об'єктивною, але я думаю, що кременчужанам/форумчанам усе ж таки цікаво дізнаватися й місцеві новини.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Отец-основатель
+ 425
Аксакал
Kanarsky
15:05, 03.02.2016
Старший сержант запаса (03.02.2016, 14:19) писал:Головні антигерої - міський голова В.Малецький і добре нам відомий Р.А.Ульянов.

И за что поливают? "Визита", к счастью, не имею.

Смотрю вчера сессию горсовета, выходит на трибуну ulysses и начинает про "конфликты интересов" и "противодействие коррупции". Думаю, ну вот оно, на форуме промолчал, сейчас начнётся мочилово членов исполкома. Ан нет, Шаповалы-Ганночки и пр. мелочь, эдакое алаверды местной прокуратуре. Разочаровался.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Жандармы
+ 180
Великий Гуру
Kanarsky (03.02.2016, 15:05) писал:И за что поливают? "Визита", к счастью, не имею.
Я вчора перед тим як вимкнути телевізор (близько першої години ночі) випадково потрапив на "Час новин" "Візита". Міського голову і депутатів від БПП (і зокрема Р.А., на якого часто наводили камеру) спочатку "ганьбили" за не введення до складу виконкому якихось "громадських активістів". На передовій "ганьбування" - О.Піддубна, А.Павленко (є ще така поборниця прав "активістів"). Потім показали опитування "пересічних" кременчужан, які одностайно була "ЗА" введення активистів до складу виконкому. Потім почали ганьбити за провал "боротьби зі снігом": знову Піддубна + Терещенко, Іванян і Порицький. Тут перепадало виключно Малецькому + експрес-опитування кременчужан. Питання: "Хто має нести відповідальність за жахливий стан доріг і тротуарів" - відповід - Малецький. Одна молода людина щось почала намагатися говорити, що у центрі не так усе й погано, одразу: А Ви звідки? - З Раківки? - А там як? -Погано... А хто за це має відповідати? - Малецький" І так далі. Потім почали говорити про якісь суди: я, чесно кажучи, не в курсі, можливо ulysses, пояснить: там і Проценки якісь, і Усанова - усі хворіють. Знову прізвище шановного Руслана Анатолійовича пролунало: не з'явився до суду. Ось мені і цікаво у цій вакханалії розібратися, та й не тільки мені, думаю. Я на ФБ наших журналістів і депутатів заходжу - зараз дедалі менше, там справжні баталії вирують. Хотілося б тут щось почитати.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 370
Аксакал
ulysses
19:43, 04.02.2016
Старший сержант запаса (03.02.2016, 14:19) писал: Головні зірки у їх репортажаж - О.Піддубна, Д.Терещенко, Г.Іванян, М.Порицький і різноманітні "громадські активісти", яких не хочуть вводити до міськвиконком

Все дуже і дуже просто.
Певні люди, після загибелі Бабаєва, взяли під контроль все комунальне господарство та почали його доїти.
На вибори склалась коаліція: регіонали ( перейменовані в оппоблок) + УКРОП ( корбан і все таке - ви в курсі). Же...го, коли його прокатили з включенням його людей до партійних списків, приєднався до пулу грошима + медійно.
Зцементували злучку Візитом + ПП, мером собі призначили Іваняна і вже святкували перемогу

Ця кліка ніяк не може повірити в те, що наша команда їх обійшла, як в перегонах на міського голову, так і в депутатських перегонах, коли змогла зібрати більшість.
Тому інформаційне "мочилово" йде з усіх можливих калібрів + провокації на сесіях + робота через правоохоронні органи ( протоколи про корупцію тощо).

З комунальних підприємств ми їх потроху вичищаємо, після цього починаємо збирати факти розкрадань, а вони - мільйонні, і до поліції.
Таке нікому не сподобається.

Старший сержант запаса (03.02.2016, 15:17) писал:там і Проценки якісь, і Усанова - усі хворіють

Епідемія в місті.
Це колишні депутати, а зараз заступники міського голови, на яких склали протоколи про повязані з корупцією порушення ( голосували на сесії за умови праці виконкому та за своє призначення у виконком).
Одужають, зявляться до суду, вирішимо справи у суворій відповідності до закону.
Вороги використовують ці протоколи, як чергові інформаційні приводу. Думаю, вони вже виглядають з ними доволі комічно, а коли дійде до результатів та оголошення правових позицій - то подвійно комічно.
Але то така публіка, якій у Сірка очі позичати - то як руки помити )
Мф.6.33
Жандармы
+ 180
Великий Гуру
ulysses (04.02.2016, 19:47) писал:ulysses
, дякую за відповідь. трохи зрозуміло стало. Поясніть, будь ласка, що це за "громадські активісти", яких хочуть включити до міськвиконкому? Вони десь працюють, щось корисне для міста роблять, чи тільки баламутять воду? Хто їх висунув у "громадські активісти"? Чи можу я стати громадським активістом?
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 370
Аксакал
Старший сержант запаса (04.02.2016, 20:06) писал:що це за "громадські активісти", яких хочуть включити до міськвиконкому? Вони десь працюють, щось корисне для міста роблять, чи тільки баламутять воду? Хто їх висунув у "громадські активісти"? Чи можу я стати громадським активістом?

Я в блозі написав відповіді на ці питання.
можу продублювати:
Цитата:В Кременчуці стала дуже популярною тема «громадського контролю» за роботою міської ради, який проявляється у різних формах: починаючи від криків «ганьба» на пленарних засіданнях і закінчуючи спробами уведення до складу виконавчого комітету міської ради так званих «громадських активістів». На останньому я хочу зупинитись докладно, оскільки це є предметом багаточисельних навколо політичних спекуляцій. Ті, хто спекулює «громадськими активістами» виходить з того, що ці активісти, немов би, представляють інтереси громади і тому до них слід прислухатись і виконувати їх бажання, бо інакше – ти виступаєш проти громади. Але є прості питання, неупереджені відповіді на які розставляють все по своїм місцям. Хто визначив, що, наприклад, умовна Тіщенко, - представляє інтереси громади, а умовний Бокован, за якого проголосувало стільки громадян, що його обрано депутатом міської ради – не представляє? Хто уповноважив умовну Тіщенко або умовного Красовського репрезентувати інтереси громади? За якими процедурами проходило таке уповноваження? Яку саме громаду вони представляють? Яка кількість цієї громади? На яких умовах вони це роблять? Чи не призначили вони самі себе «активістами», і тепер вимагають силою горла прислухатись до них? Чому саме умовні Тіщенко, або умовна Дашко, або умовний Красовський, політичні невдахи, які програли вибори, яким виборці дали свою оцінку, залишивши їх за бортом виборчих перегонів, мають бути членами виконавчого комітету міської ради, а не ті люди, яких визначать законно обрані депутати, і за якими стоять реальні виборці? Відповіді на ці питання є простими. Є реальні політичні сили, які несуть відповідальність перед виборцями за результати своєї роботи. Саме ці, і виключно ці, політичні сили, які взяли на себе політичну відповідальність, і повинні формувати виконавчі органи влади та реалізовувати своє бачення розвитку та життя міста. За якою такою збоченою логікою, керувати містом мають ті, хто програв вибори, не несе ніякої політичної відповідальності за результати такого керування, та ще й посиленно паплюжить політичних переможців? Є очевидним, що введення таких людей в керівництво містом буде означати створення самому собі перешкод в реалізації передвиборчих програм. Хто розумний так буде чинити? Як може рухатись автомобіль, якщо його передні колеса їдуть вперед, а задні – назад? Чи далеко він проїде? Неважко бачити, що карта «громадських активістів» розігрується тими політичними силами, які або не отримали підтримки виборців, або не увійшли до складу умовної коаліції та не взяли на себе політичної відповідальності за функціонування міста. Через таких «громадських активістів» ці сили намагаються влізти у владу через вікно, коли їх не пустили через двері. І роблять це вони для того, щоби мати більше можливостей гальмувати роботу діючої влади, більше можливостей для створення її негативного іміджу, більше можливостей для свого реваншу. Звичайно, що інтересами виборців та громади тут і не пахне

Kanarsky (03.02.2016, 15:05) писал:сейчас начнётся мочилово членов исполкома.

За що я маю їх мочити?
Kanarsky (03.02.2016, 15:05) писал:пр. мелочь

3.2 мільйони гривень - не зовсім дрібниця.
А рибу покрупніше з минулих каденцій ми на криміналі не спіймаємо - вони ж не ідіоти. Таку рибу можна з річки викинути лише політичними методами, що і було зроблено
Мф.6.33
Жандармы
+ 180
Великий Гуру
ulysses! Якщо я правильно бачу ситуацію, то лише "Автограф" залишається газетою, яка не займається відвертим цькуванням міського голови, його команди, більшості депутатського корпусу. Чи не замало цього? Чому влада не звертається до громади (її здорової частини) за підтримкою, чи є правові заходи припинити цю ганебну практику цькування? Чи не варто створити дійсно нормальний колегіальний орган не з т.н. "громадських активистів", а із справжніх авторитетних осіб: науковців, митців, правників тощо, які б могли допомагати місцевій владі, а не заважати їй?
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 370
Аксакал
Старший сержант запаса (04.02.2016, 20:53) писал:Чи не варто створити дійсно нормальний колегіальний орган

навіщо плодити безліч органів?
Коли потрібні чиновникам консультації, вони звертаються до експертів.
Чому всі вважають, що нам слід обовязково "допомагати", і ця допомога має бути обовязково через додатковий орган?

Якщо у когось є пропозиції - двері міськради відкриті, і електронний звязок з виконавчим комітетом, є сервіс петицій, є депутати, яким можна дати свою пропозицію і які їй дадуть рух тощо. Інструментів для роботи - безліч.

Але людей у нас більше цікавлять не іструменти, їх цікавлять більше - клейноди ;)

Старший сержант запаса (04.02.2016, 20:53) писал:Чому влада не звертається до громади (її здорової частини) за підтримкою, чи є правові заходи припинити цю ганебну практику цькування?

Ми спілкуємось з адекватними людьми і чуємо їх.
Правових заходів припинити цькування немає. Люди, які це роблять - це люди без совісті, бо вони маніпулюють іншими людьми під гаслами "свободи слова" і " це моя думка, маю на неї право!".
Кожний народ заслуговує на ту владу, яка ним керує.
Якщо люди поведуться на маніпуляції - вони оберуть собі маніпуляторів.
Мф.6.33
Отец-основатель
+ 425
Аксакал
Kanarsky
14:35, 05.02.2016
ulysses (04.02.2016, 20:21) писал:За що я маю їх мочити?
Я по глупости своей неправильно оценивал расклад сил. Теперь вижу, что конечно же не за что
ulysses (04.02.2016, 20:21) писал:3.2 мільйони гривень - не зовсім дрібниця.
Да мелочь для городского бюджета - $120 тыс. по текущему курсу Смех и грех. Предполагаю, на одной только соли, которой якобы высыпали десятки и десятки тонн, за последний месяц наверняка больше списали. А с учётом описанного выше противостояния, совсем печально, банальный передел.
ulysses (04.02.2016, 19:47) писал:мером собі призначили Іваняна і вже святкували перемогу
Жаль, Иванян - нормальный чувак. И мэр из него получился бы не в пример нынешнему студенту с его полоумными кадровыми назначениями.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Жандармы
+ 180
Великий Гуру
Старший сержант запаса
14:59, 05.02.2016
Kanarsky (05.02.2016, 14:32) писал:Жаль, Иванян - нормальный чувак.
Да ну: это же банда экс-регионалов. Братки из 1990-х: там у них в команде и Дениска Терещенко, скандально известный по разным коррупционным делам, скупивший кучу участков по Кременчугу и Порицкий - который сейчас вместо Мельника "Визитом" заправляет.

Мне лично надоели одни и те же лица в горсовете: Малецкий привел адекватную молодёжь - пусть набираются опыта. А опыт тех, кто делил землю и разворовывал деньги пусть останется при них, но не во власти.
Артур Шопенгауэр

Доступ закрыт.
  • Вам запрещено отвечать в темах данного форума.