jenyok писал:А еще в Африке, представляете? sec Да и сейчас 900 млн людей голодают cray
Ну, Вы по-видимому свечки держать по таким поводам не горазды - нечто другое Вас "сподвигает"... Может, чего и не так сказала...пардон...но стеб в подобной теме считаю неуместным.
Скорблю.
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Об этом периоде знаю из рассказов бабушки, и задолго до этого времени, когда некоторые ведут споры и драматизируют ситуацию. Бабушка рассказывала, что говорила ее мама о тех временах. Так жуть просто Если где-то ели стебли от кукурузы, то это еще ничего, а вот если в селах Киевской области люди ели детей своих же, умерших от голода... вот что было на самом деле. Каждому решать самому, что об этом Дне думать и как поступать. У меня свечка есть...
26 листопада наша держава із жалобою пригадує своїх синів і доньок, невинно загиблих у часи голодомору 1932-1933 років. Голодомор дійсно став одним із найжахливіших і найжорстокіших періодів в історії нашої країни, адже у мирні часи від лютої голодної смерті гинули люди. Щохвилини від голоду вмирало 17 чоловік , 1000 - щогодини, майже 25 тисяч - щодня. Голод охопив весь Центр, Південь, Північ та Схід сучасної України. 52,8% загиблих припадає на теперішні Полтавську, Сумську, Харківську, Черкаську, Київську, Житомирську області. Не оминув голод і наш Кременчук. І хоча за офіційними даними в самому місті голодомору начебто не було, але тисячі людей із найближчих сіл приходили до міста у пошуках роботи та їжі, та, так і не знайшовши їх, помирали прямо на вулицях. Про це сьогодні страшно навіть говорити, і не дай Боже, коли-небудь ще пережити подібне нашому народу. Сьогодні ми з болем і гіркотою згадуємо ті страшні роки, і ще раз , і ще раз низько схиляємося у скорботі за померлими та нагадуємо живим, щоб знали, щоб пам’ятали, щоб не допустили подібної трагедії у майбутньому.
Офіційні заходи з вшанування пам’яті померлих у 1932-1933 роках проходять по всій державі, в тому числі і у Кременчуці. 25 листопада об 11 годині біля Хреста пам’яті жертвам голодомору, що на кладовищі біля першої міської лікарні, відбудеться мітинг – реквієм. 26 листопада, в суботу, о 16.00 Кременчук приєднається до Всеукраїнської акції «Запали свічку». У цей час на площі Незалежності буде викладено символічний хрест із запалених свічок. Тож запрошуємо кременчужан взяти участь у цих заходах. Звертаємося також до всіх водіїв, які будуть в цей час за кермом, з проханням зупинити на хвилину свій транспортний засіб і вмиканням сигналів віддати данину пам’яті жертвам голодомору. А увечері, шановні городяни, давайте виставимо на підвіконня своїх квартир запалені свічки, як символ пам’яті, як пересторогу на всі грядущі покоління і віки. Нехай не згасає свіча пам’яті, і нехай наше майбутнє буде обов’язково щасливим.
То сьогодні на панахиді були присутні представники УПЦ МП разом з єпіскопом Кременчуцьким та Лубенським Миколаєм. Здивувало звісно це. Бо жодного разу з часу встановлення хреста на кладовищі, ( вул. Бетонна) ( 17 років з того часу минуло) не бачив там представників Московського патріархату. І запитую їх представника - кажу - що сталося, що ви змінили свою традицію? Ви ж ніколи цього не визнавали а тепер вас- кажу, тут дуже багато? Всі керівники єпархії. Відповідає він мені - краще пізно ніж ніколи. Хіба це погано ? Ні,- кажу , - не погано. Просто раптова зміна традицій та поглядів дуже дивує
Выходит, Змей Горыныч - венец творения.
пенсионер
пенсионер
гражданин
пенсионер
гражданин
гражданин