В депутаты дорога одним олигархам?

0
Горожане
+ 4
Гастарбайтер
адвокат Ульянов

Цитата:Всі будуть в раді знову



Напевне, так. І навіть якщо не пройдуть по округу, то за партійним списком.

Я теж не можу однозначно відповісти на питання: якщо склад ради вже можна спрогнозувати, то чи варто боротися за мандат?
Може, це й наївно, але я гадаю, що варто.
А ще важливіше визначити, чого ми все таки від них хочемо
Тому що навіть взяти тих самих людей, які були депутатами двох і більше скликань, то за невеликим винятком - в четвертому і п'ятому скликанні - вони поводилися абсолютно по-різному!
За мажоритарки вони знаходили час і на прийом виборців, і на проблеми людей. Більшість, виходячи до мікрофону, починала свій виступ фразою "Мої виборці з такого мікрорайону вимагають від мене..."
Це було якихось 5 років тому! А зараз ми з колегами підраховували, із 60 депутатів цього скликання взагалі на сесіях більш-менш активно виступають до десятка депутатів. Усі інші просто сидять мовчки.
Є приклади, коли окремих депутатів їх колеги досі в обличчя і по іменах не знають!
Що вже говорити про питання, які вони піднімають? Якщо раніше народ до крику сперечався, чи дозволяти річпорту намивати пісок і чи не зашкодить це острову Шеломай, то зараз навіть на громадських слуханнях з приводу побудови нового терміналу "Нібулону" (а там передбачається дійсно глобальне будівництво якраз на межі з заповідником "Білецьківські плавні") ніхто навіть питання цього не поставив. Та й депутатів на громадських слуханнях, здається, було двоє чи троє. І єдине, чим вони цікавились: що це можна з "Нібулону" вибити окрім грошей на стадіон. Я розумію, стадіон - це дуже важливо. Але ж ми можемо дійти до того, що на тому стадіоні нікому буде грати...
Це літо (і ситуація з Дніпром) показала, що це не просто страшилки вчених. Ми таки довели матінку-землю...
Так питання: ми й далі будемо мовчки спостерігати, як ці "обранці народу" тупо вирішують свої земельні проблеми? Може, їх все таки треба озадачити і нашими. Хоч трішки
Зараз намагаюся пригадати конфлікти
Горожане
+ 4
Гастарбайтер

Цитата:Було б гарно жирним шрифтом бачити прізвища цих супер-людей.
Вважаю, що кожен, хто за них проголосує на цих виборах - це той, хто бажає місту і країні лише зла, і нічого крім зла. Буде робити він це від своєї розумової недолугості, чи умисно - справи це не змінює.
Приклади їх діяльності наочні: хоча б Білла на місті шматку парку. Без будь-яких аукціонів, які б дозволили поповнити міський бюджет.
Я розумію. Нічого особистого. Тільки бізнес.



Відразу не помітила прохання адвоката Ульянова озвучити перелік депутатів фракції БЮТ. Виконую прохання:

Бабаєв Олег Мейданович, 1965 р.н., голова правління, ВАТ „Кременчукм’ясо”
Березенський Ігор Антонович, 1969 р.н., керуючий, Крем. філія Акціонерно-комерційного „Промислово-фінансового банку”, член партії ВО „Батьківщина”
Джигіль Андрій Іванович,1969 р.н., голова правління, ЗАТ СП „Кребо”, м. Кременчук, член партії ВО „ Батьківщина”, „Блок Юлії Тимошенко”.
Євдокимов Ігор Володимирович,1969 р.н., заступник голови правління, ЗАТ „Нафтохімік”, м. Кременчук, член партії ВО „Батьківщина”, „Блок Юлії Тимошенко”.
Калашник Віктор Васильович,1963 р.н., голова правління, ЗАТ „Лікарня „Нафтохімік”, м. Кременчук, член партії ВО „Батьківщина”, „Блок Юлії Тимошенко”.
Кареліна Таїсія Іванівна,1964 р.н., головний лікар, санаторій-профілакторій „Берізка”, м. Кременчук, безпартійна.
Кузнєцова Наталія Володимирівна,1963 р.н., майстер виробничого навчання, ВПТУ №7, м. Кременчук, член партії ВО „Батьківщина”, „Блок Юлії Тимошенко”.
Ляпун Микола Миколайович,1960 р.н., директор, Торговий дім ХК „АвтоКрАЗ, м. Кременчук, член партії ВО „Батьківщина”, „Блок Юлії Тимошенко”.
Мамон Людмила Леонідівна,1945 р.н., директор, гімназія № 5, ім. Т.Г. Шевченка, м. Кременчук, позапартійна, „Блок Юлії Тимошенко”.
Наливайко Андрій Володимирович,1967 р.н., директор,ТОВ „Ізумруд”, м. Кременчук, член партії ВО „Батьківщина”, „Блок Юлії Тимошенко”.
Погрібний Андрій Михайлович,1971 р.н., директор, ТОВ „Голландські троянди”, м. Кременчук, член партії ВО „Батьківщина”, „Блок Юлії Тимошенко”.
Столяр Петро Дмитрович,1966 р.н., помічник голови правління, ЗАТ ТД „Укртатнафта”, м. Кременчук, член партії ВО „Батьківщина”, „Блок Юлії Тимошенко”.
Сьоміна Ірина Миколаївна,1957 р.н., директор, Кременчуцька міська дирекція Фонду соціального страхування у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, м. Кременчук, позапартійна, „Блок Юлії Тимошенко”.
Холод Євгеній Миколайович,1964 р.н., директор, ТОВ „Кременчуцька торгова гільдія”, м. Кременчук, позапартійний, „Блок Юлії Тимошенко”.

Це список, за яким депутати пройшли в міську раду в 2006 році. відтоді сталися незначні зміни. Головою фракції замість О.Бабаєва, який став нардепом, обради Євгена Холода.
Один із членів фракції Віктор Федорченко - помер.
Стали депутатами замість двох людей Матицина, яких викинули через рішення суду (внаслідок конфлікту між Матициним і Бабаєвим) Віталій Надоша та Михайло Гуртовий. Вони також, наймовірніше, балотуватимуться за писками "Батьківщини". Хоча, щодо В.Надоші ситуація незрозуміла, бо брат в ПР.
З інших людей за списками "Сильної України" може піти Наталя Кузнєцова.

Зате до "Батьківщини" приєднається Ірина Дроздова, директор ВАТ "Кременчукм'ясо" та Петро Пугач, власник видавництва „Християнська Зоря”, що був депутатом від партії „Віче”.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
[quote=Юлія Билина]балотуватимуться за писками "Батьківщини"[/quote]
Краще не напишеш
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Забаненные
+ 33
Почетный
гражданин
на подъезде появился бегло приклеенный листок
"в здании бывшего жека возле школы 18
работает приёмная Юрия Шаповала
с 10 до 16"
На кой ..... его туда прицепили?
Жильцы микрорайона до этого времени не знали где найти своего депутата?
А теперь то он им зачем?
Было бы не плохо получить от этих людей "другой формации находящихся на своих местах" отчёт о том что они там сделали и кому помогли и в чём .
Даже если у тебя нет ничего – у тебя есть жизнь, в которой есть всё!
Горожане
+ 4
Гастарбайтер

Цитата:на подъезде появился бегло приклеенный листок
"в здании бывшего жека возле школы 18
работает приёмная Юрия Шаповала
с 10 до 16"
На кой ..... его туда прицепили?
Жильцы микрорайона до этого времени не знали где найти своего депутата?
А теперь то он им зачем?
Было бы не плохо получить от этих людей "другой формации находящихся на своих местах" отчёт о том что они там сделали и кому помогли и в чём .




Наскільки я знаю, Шаповалов в тому районі депутат - не перше скликання. Так що навряд чи його народ не знає. Не хочу його захищати. Але зазвичай усі депутати, які на своїх округах не перший рік і нікуди не перебігали, хоч-не-хоч, а таки щось роблять. Бо в кожному мікрорайоні є така рада громадськості, яка їм все одно життя спокійного не дасть. Принаймні на такі свята, як 9 Травня, День міста і т.п.


А якщо серйозно, дійсно хотілося б почути від учасників форуму рецепт ідеального депутата

А то ми все претензії і претензії. А за що ж саме будемо голосувати?
Горожане
+ 101
Почетный
старейшина
[quote=адвокат Ульянов]А як, на вашу думку, має виглядати та діяти ідеальний депутат Кременчуцької міської ради?
В чому має полягати його поміч і кому і, головне - якими засобами, він має помагати?[/quote]
Хороший вопрос!
Так как у нас уже плохая привычка все депутаты ...... и дальше только ругательства.
Нужно подумать, что бы ответить.
Забаненные
+ 33
Почетный
гражданин
[quote=Юлія Билина]Наскільки я знаю, Шаповалов в тому районі депутат - не перше скликання. Так що навряд чи його народ не знає.[/quote]
Не первое, согласен.
Но знают ли его?
Обращаются ли к нему?
Нужен ли он им вообще и хватает ли у него времени для этого?
Ведь с одной стороны бизнес требует личного участия, а это время.
С другой стороны : может ли человек "другой формации" быть депутатом от народа чья формация ещё та, старая, и он для них как "инородное тело" с полным непониманием их проблем и соответствующим отношением к ним.
[quote=АДА]Хороший вопрос!
Так как у нас уже плохая привычка все депутаты ...... и дальше только ругательства.
Нужно подумать, что бы ответить.[/quote]
Ну почему же ругать?
Я не знаю хорошего ответа на этот хороший вопрос по этому давайте думать вместе:
-сколько поручений избирателей он принял
-сколько выполнил
-какова плотность этой работы за весь период депутатства
ну и так далее.
Даже если у тебя нет ничего – у тебя есть жизнь, в которой есть всё!
Горожане
+ 4
Гастарбайтер
servo

Цитата:Но знают ли его?
Обращаются ли к нему?



Более точно могла бы ответить на этот вопрос, если бы жила на этом округе.
Но написала именно о совете общественности, потому что в течение нескольких лет представители этого совета (а они есть почти в каждом микорайоне) носят нам время от времени благодарности тем депутатам, которые им помогают.
Фамилия Шаповалова встречается часто. Впрочем, как и многих других: Медведовского, Порчиряна, Дроздовой, Сеня, Миненковой, Пугача, Погребного, того же Бабаева
Понятно, что чаще всего именно тех, кто имеет деньги. Хотя я лично помню такого достаточно легендарного депутата на Молодежном (ныни, к сожалению, покойного), как Леонид Скульбеденко. Простой работяга с КрАЗа решал очень много именно хозяйственных проблем округа - колонку поставить, дорогу заасфальтировать и т.п.


Цитата:Нужен ли он им вообще и хватает ли у него времени для этого





По нашим наблюдениям, более эффективно работают те депутаты, которые имеют грамотного помощника, который ведает именно работой с избирателями. Должна сказать, что даже из людей обеспеченных помощников имеют не все.


Цитата:может ли человек "другой формации" быть депутатом от народа чья формация ещё та, старая, и он для них как "инородное тело" с полным непониманием их проблем и соответствующим отношением к ним.



Формация здесь ни при чем. Важны приоритеты, которые человек ставит лично для себя, когда решает баллотироваться в совет любого уровня. Вариантов два: либо реализоваться как личность. Либо просто заработать на политике, как в любой другой сфере бизнеса.
К сожалению, очень у многих именно этот мотив.
Требование: отделения бизнеса от власти было одним из ключевых в 2004-м.
Думаю, рано или поздно мы все таки к этому придем.
Нужно время, чтобы переболеть всеми болезнями роста нового государства.

Я лично против "люстрации" по имущественному принципу. в 1917 году мы уже это проходили.
Важнее создать условия, при которых понятие "общественная деятельность" четко бы ассоциировалось с понятием "не прибыльное, но очень интересное дело".
Тогда бы каждый выбирал то, что ему нужно в данный конкретный момент времени. Ведь люди бизнеса имеют и очень много положительных качеств, благодаря которым стают успешными.
Поверьте, не имея таланта и трудолюбия - ничего не достигнешь. Такие примеры тоже сплошь и рядом.
Другое дело, когда бизнесмены привносят в политику правила бизнеса.

Но это уже вопрос к обществу - насколько оно готово разделять эти понятия, анализировать, выстраивать приоритеты и в конце-концов, иметь хорошую память.
Мне кажется именно об условиях, которые мы должны выставить политикам мы должны говорить в первую очередь. А уже потом обсуждать соотвествуют ли их качества этим условиям. А у нас получается наоборот
Горожане
+ 28
Почетный
гражданин
Прочитала я все посты и решила узнать кто у меня депутат на округе: Гуртовий Михайло Олександрович. Кто это? И как отвыглядит и вообще что сделал для округа нипАнятно...

Добавлено спустя 1 минуту 9 секунд:

посмотрела фотографию, я его вообще никогда не видела
Молодой девушке требуется некоторое время, чтобы найти мужчину на всю жизнь. Это не мешает ей тем временем выходить замуж. (с) Колетт, фр. писательница
Горожане
+ 4
Гастарбайтер
Mashenka

Вообще-то Гуртовой - личность в городе довольно известная. До Бабаева возглавлял городскую "Батьківщину". Работа в райдержадминистрации во время правительства Тимошенко.
До того, по-моему, муниципальній футбольный клуб "Кремень" создавал. Насколько успешно - не знаю. Еще до того на НПЗ работал.
Как депутат просидел молча 5 лет. Кажется, один раз выступал с трибуны, когда возникло подозрение о готовящихся фальсификациях списков избирателей перед последними выборами президента. Даже депутатский запрос подготовил. Больше инициатив не помню
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация