Местные выборы - 2010

0
Горожане
+ 180
Великий Гуру

писатель писал:Газет ви не читаєте, радіо не слухаєте і телевізор не вмикаєте.


Это Вы меня с Афанасием Борщёвым перепутали. Добренько, завтра куплю "Программу плюс". Есть ли у меня шанс прочитать там незаангажированную информацию? Так сказать не "мочилово" конкурентов Вашего шефа? Он ведь тоже в выборах участие будет принимать?
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Не обов"язково плюс . Газет багато. Почитайте і для себе шось цікаве знайдете. Якщо в якійсь знайдете політичне замовлення - скажіть. Ваша оцінка буде цікава для журналістів
Горожане
+ 180
Великий Гуру

писатель писал:Не обов"язково плюс . Газет багато. Почитайте і для себе шось цікаве знайдете. Якщо в якійсь знайдете політичне замовлення - скажіть. Ваша оцінка буде цікава для журналістів


Слив засчитан. Значит Вы выполняете политический заказ?
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ага - відстрелюю по дорозі всіх кого побачу. і все рівно не зрозумів я - куди слив, який слив? Чи ви бачили, що б хто з нас писав на замовлення. Як покажете - з мене пляшка
Газета, то такий проект бізнесовий, який залежить від читача. Його замовними матеріалами не переконаєш. Простіше і спокійніше називати речі своїми іменами.
Горожане
+ 180
Великий Гуру

писатель писал:Та інформуємо на всю катушку - в газеті все це є.Стоїть, Хто, куди та для чого


писатель писал:Не обов"язково плюс . Газет багато. Почитайте і для себе шось цікаве знайдете


Вот это (то что выше) и называется "слить тему": почитайте - в газете всё есть, а потом почитайте газеты

писатель писал:і все рівно не зрозумів я - куди слив, який слив?

"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ви запитали за тему виборів - відповів. Але казати - ось це краще, а те гірше - не варто. Читач сам і в даному випадку ви - обере, що потрібно. Для чого нав"язувати ? Це зайве
Горожане
+ 180
Великий Гуру
писатель,
Розумієте. Не все, що знають журналісти, вони пишуть в газетах, та і газети кременчуцькі відрізняються одна від одної (редакційна політика, Ви це чудово розумієте). От і запитую я у Вас, як у маститого кременчуцького журналіста: "Що ж в місті відбувається, у відношенні виборів 31.10.10?" А Ви мені пропонуєте спочатку свою газету почитати, а потім інші. Я ж не політичний оглядач і не політолог, щоб робити огляд преси, виявляти загальні тенденції (хоча, певно, за такої ситуації прийдеться перекваліфікуватися). Мені цікаво узнати "справжні новини", а не відредаговану газетну версію.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Мені цікаво узнати "справжні новини", а не відредаговану газетну версію.


Чесно - різниці немає між одним та другим. Який сенс редагувати - що є , то є. Трошки ви там заблуждаєтеся - паніка, списки... Першого точно ніде немає
Але як списки оприлюднять ото буде сміху. Оприлюднювати ж почну вже з цього тижня. Тут головне, аби прізвища в цих списках не почали змінювати
Горожане
+ 180
Великий Гуру

писатель писал:Трошки ви там заблуждаєтеся - паніка, списки


Ви були на засіданні "Фронта змін"? А в мене інформація з "перших рук".
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Господи, та чого Ви переживаєте за Фронт змін ? Ці хлопці і так прорвуться. Урін піде по своєму округу та і інші теж. Я вас умоляю - чи не паніка. До речі скажу, що сьогодні місця в списках вже не продаються на місцеві вибори. Їх вже давно продали
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация