Чтобы помнили

0
Горожане
+ 4
Гастарбайтер

Цитата:Як кажуть у нас на Україні "Я Вам про індики, а Ви мені про кури дикі".Единственная польза от такого диалога, что адвокат Ульянов Вам за каждый пост "Спасибо" ставит. Даже за такой:



Я чесно кажучи, слабко розбираюсь у всіх цих фішках: хто кому які подяки ставить і що це дає. Насправді оці штуки вигадали злі програмери, аби на наших з Вами емоціях заробляти. Бо ми оце витрачаємо свій час на диспути, сваримось одне на одного. А вони сидять собі, тільки статистику підраховують: більше відвіувачів - більше реклами на форумі Ось і приклад - людина увімкнула креативне мислення і з нічого гроші заробляє. Будемо іти шукати її "ягуар", а чи подякуємо за можливість поспілкуватися?
Горожане
+ 180
Великий Гуру
[quote=Юлія Билина] Будемо іти шукати її "ягуар", а чи подякуємо за можливість поспілкуватися?[/quote]
"Дался вам этот "Студебеккер" "Ягуар", кто он вам, родственник, этот "Студебеккер" "Ягуар", может дядя ваш "Студебеккер "Ягуар"?" (с)
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 4
Гастарбайтер
А якщо серйозно, то людина, яка найбільше нас дратує - це дзеркало, в якому ми бачимо власні ж риси (яких пора позбавлятися).
Горожане
+ 180
Великий Гуру
[quote=Юлія Билина]А якщо серйозно, то людина, яка найбільше нас дратує - це дзеркало, в якому ми бачимо власні ж риси (яких пора позбавлятися).[/quote]
Меня, лично, абсолютно никто не раздражает. Может быть, разве что, в данный момент я сам: вместо того, чтобы заниматься написанием научной статьи то и дело "заскакиваю" в данную тему.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
Старший сержант запаса,
Я тоже никак не возьмусь, несмотря на неучастие в этой теме....
Надо отрываться,чтобы запомнили наш совместный труд....
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 4
Гастарбайтер
Забаненные
+ 33
Почетный
гражданин
[quote=адвокат Ульянов]Я вам напишу, але ви ж все одно не повірите. Все таки напишу.[/quote]
Давайте поверим в это вместе:
[quote=адвокат Ульянов]Моя офіційна заробітна плата в 1992 році була 430 доларів США на місяць ( виплачувалась в доларах), в 1993 - 750 доларів США, не рахуючи заробітної плати в російських рублях. Після першого ж рейсу я прибав собі в 22 роки б/у автомобіль, відеокамеру, музчиний центр і тому подібне. Після другого - міг піти і одразу купити собі одно- двокімнатну квартиру. Згадайте, що таке були ці гроші в 1992-1993 роках. За три місяці практики після 3 курсу я заробив більше, ніж моя мати за рік роботи на фабриці[/quote]
................................................................................ ................
[quote=адвокат Ульянов]моя головна критика цієї країни, а радше - такого суспільного устрою - відсутність свободи для проявлення ініціативи та свободи в духовній сфері. мені казали як і що треба робити, щоб я не робив - крім морального задоволення я нічого отримати не міг, і при цьому за мене вирішували, що мені читати та як думати.[/quote]
................................................................................ ................
[quote=адвокат Ульянов]Професію юриста я обрав не тому, що вона обіцяла мені гроші - про них в момент вступу до вузу я думав найменше, а тому, що бачив, що я за своїм складом розуму не технарь, а гуманітарій. Критерієм обрання професії було отримання задоволення від роботи, а не гроші.[/quote]
Из этих противоречивых заявлений ясно одно:
вы пытаетесь не понятно для чего идеализировать и себя,
и свою жизнь и речи свои для обитателей форума.
[quote=адвокат Ульянов]Так що ваша ядовита слина, випущена в мій бік щодо "гонорарів" - мимо.[/quote]
Нет, это по идеи мои слова должны быть:
" Ах, опять мимо!Опять он выкрутился, ловкач эдакий "
Даже если у тебя нет ничего – у тебя есть жизнь, в которой есть всё!
Горожане
+ 180
Великий Гуру
[quote=адвокат Ульянов]Я вже просив інших, а тепер і вас особисто попрошу - може не треба додумувати щось таке, чого ну ніяк в моїх постах не було.[/quote]
Буду стараться.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Забаненные
+ 33
Почетный
гражданин
[quote=адвокат Ульянов]servo,
я так і знав - абсолютно безнадійно...[/quote]
адвокат Ульянов,
просто не надо нести чушь!
Вы на даты свои взгляните и прикиньте- где вы, а где СССР.
Вы не жиле при СССР, вы застали его будучи юнцом,
а то что описываете -это ваше субъективное мнение.
Миллионы людей старшего поколения жили там и застали те последние годы - они жалеют!
Вы видели какие очереди стариков возле сберкасс собираются за своими "совковыми" заработанными деньгами?
Им плохо и не уютно в этой новой стране, она их ограбила
и всем адвокатам на это наплевать.

[quote=адвокат Ульянов]Набагато легше повірити в найгрубішим способом виготовлену брехню, ніж простій правді.
Ви - яскравий приклад істинності цього правила, яке знає навіть ритор - початківець.[/quote]
Меньше всего рассчитывал на оценку своих способностей от провинциального юриста
Даже если у тебя нет ничего – у тебя есть жизнь, в которой есть всё!
Горожане
+ 4
Гастарбайтер
servo

Цитата:просто не надо нести чушь!
Вы не жиле при СССР, вы застали его будучи юнцом...
Миллионы людей старшего поколения жили там и застали те последние годы - они жалеют!
Вы видели какие очереди стариков возле сберкасс собираются за своими "совковыми" заработанными деньгами?
Им плохо и не уютно в этой новой стране, она их ограбила



Знаєте, я теж - молода людина. Але Ви хороше питання порушили. Хотілося б, щоб і відповіли на це питання: хто пограбував тих людей? Чи ця країна, яку Ви так звинувачуєте? А чи ті вожді, яким було прийнято молитися? Я молода, але добре пам'ятаю, як розвалювався СРСР. Як закривалися райкоми комсомолу і партії. І як в міськкомі комсомолу почали замість партквитків видавати "акції".. Пам'ятаєте, хто був творцем перших фінансових пірамід? І куди в одну мить поділося "золото" партії? Знаю людину, яка поплатилася життям, намагаючись розслідувати шлях капіталів Компартії. Вадим Бойко. Його заживо спалили у власній квартирі. І ще одне питання: а хто ж оті "господарі життя", які на сьогодні стали власниками заводів, мають мільйонні рахунки в банках? Ким вони були тоді, за Союзу?
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация