Технологии на выборах

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Не думаю, я що наші діти війни - пенсіонери голосуватимуть так як їм скажуть. Це не ті пенсіонери, які були 20 років тому. Нинішні настоялися в чергах до суду, а взамін, про це теж писали в газеті отримали урізані пенсії. Не впевнений я , що замість 20 тисяч гривень, які йому (пенсіонеру) недоплатили, людина візьме 20 гривень і скаже - дякую. Ну і студенти наші певно, що вони теж бачать як нині живуть люди. Хоча потрібно сказати - все може бути. Мало кому Бог розуму не дав
Горожане
+ 3
Гастарбайтер

vinus (05.02.2012, 23:30) писал:писатель, за 5 кг сахара проголосуют. если вам скажут в принудительном порядке голосовать за ПР иначе уволят, Вы как поступите?

Вы что, первый раз замужем? Будут заставлять на работе - соглашайтесь (ну не терять же работу), а в кабинке..., кто ж Вас проконтролирует?

vinus (06.02.2012, 10:31) писал:"покращенні" ...студентам по 100 грн на пивасик хватит.

Насчёт студентов - эта категория давно уже знает как с одного голосования срубить деньги у 5-6 полит. партий.
Выли не только собаки, но даже лошади.
А.П. Чехов.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Побував на відкритті приймальні у нашому місті партії "Удар". І кажуть там , що скоро приїде до Кременчука Володимир Кличко.
Він відома людина і популярна. Але партія його у Кременчуці - ну точно партія дрібного та ще дрібнішого бізнесу - все земля та кіоски. Запитав Дениса Терещенка - що кажу вас привело сюди після соціалістів і регіонів. Каже - краще з дурнями втратити. Та отож, думаю
Да, й їде до нас у неділю Олег Тягнибок - зустріч по моєму в 11 -00 у міському палаці культури, не знаю чому "Свобода" місцева з цього приводу оголошення не робить
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин
писатель, А приймальня Удар в їхньому офісі, що в Бізнес Букеті?
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель (08.02.2012, 10:08) писал:Запитав Дениса Терещенка - що кажу вас привело сюди після соціалістів і регіонів


Повнимательнее нужно Виталию кадры на местах подбирать.

писатель (08.02.2012, 10:08) писал:що скоро приїде до Кременчука Володимир Кличко


Так Владимир или Виталий?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Віталій, офіс їхній на вул. Перемоги біля 4 школи
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру
Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Показова річ однако - бояться Каспарова, тому і страдають прости Господи херней.
Горожане
+ 43
Местный

писатель (12.02.2012, 08:22) писал:бояться Каспарова


Да, да! Это вс:е кровавая гэбня! Лично Путин виноват во всем произошедшем!
А не пиар (что более вероятно) или шутка.
ЛОЛ.
Зы. Можно не отвечать.
Кашу в голове лапшой на уши не испортишь
У.Черчиль: "Меня часто спрашивают: за что мы сражаемся? Вот перестанем сражаться, тогда и узнаете"
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
17:35, 12.02.2012
Проблема тут - патякать можна все що забажаєш. А хернею, як там показано, починають страдати, коли справи такі самі хренові і виходу іншого немає. І жарти в Росії теж такі самі - точно у психлікарні. Уроды, прости Господи - така моя особиста думка і іншого пояснення тут немає.
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация