Первые пятерки в местный и районные советы

0
Горожане
+ 4
Гастарбайтер
Mashenka

Цитата:а на 11 участке никого нету???



Нє, ні на 11, ні на 12 чомусь нікого не висували. Чому, не знаю. За попередніми нашими "розвідданими" на 11-й планувалася Ірина Анатоліївна Дроздова, директор м'ясокомбінату. Її Бабаєв навіть представляв на своїй першій зустрічі в мікрорайоні. Але ні в партійному списку "Батьківщини", наскільки я пам'ятаю, її немає, ні на мажоритарці. Може, в списках ПР? Не знаю.

Від "Фронту Змін" на 11-му окрузі буде балотуватися Сергій Іванов, засновник клініки "Арніка". Знаю його рік. Враження дуже позитивні. Схоже, дійсно людина порядна. І, незважаючи на те, що не бідна - жодної зоряної хвороби. Коли ми збирали гроші Аліні, саме він оплатив перший укол на 4 тисячі грн.

Від "ЄЦ" на 11-му окрузі Протасов Ігор Миколайович. Хто такий - не знаю.
Ми зараз збираємо списки, постараюсь по мірі можливості викладати інфу. Чи будемо друкувати на сторінках мажоритарників офіційно - не знаю. Гадаю, що будемо, але це залежить від ТВК.



Добавлено спустя 2 минуты 45 секунд:

91972


Опис і межі усіх округів - і в міську раду, і в районні надруковані в цьому номері газети "Вісник Кременчука" в додатку "Офіційні документи". Можна придбати в будь-якому кіоску преси і в приватних розповсюджувачів.
Зверніть увагу на табличку на першій сторінці - там розписано, до якого округу яка дільниця належить. На жаль, не змогли підписати кожен округ, тому що районні не співпадають із міськими.

Добавлено спустя 7 минут 57 секунд:

Мажоритарка від "Фронту Змін" На жаль, біографічних даних немає

округ
1 Пасішніченко Костянтин
2 Овчарено Олег Іванович
3 Бережний Олег Іванович
5 Корсовська Марина Борисівна
7 Артюшенко Вікторія Валеріївна
8 Тищенко Валерій Анатолійович
9
10
11 Іванов Сергій Вікторович
12 Шаповалов Юрій Анатолійович
13
14 Урін Олександр Веніамінович
15 Середа Максим Володимирович
16
17
18 Тур Юлія Іванівна
19 Билина Юлія Леонідівна
20
21 Гончаренко Вікторія Василівна
22 Матвєєв Віталій Олександрович
23 Татаринов Олександр Анотолійович
24 Мовчан Василь Григорович
25 Масляк Юрій Олексійович
26 Скогарєв Олег Юрійович
27 Крикуха Олександр Іванович
28 Кравченко Дмитро Васильович
29 Дробот Іван Іванович
30 Капінос Андрій Андрійович
Горожане
+ 180
Великий Гуру
[quote=Юлія Билина]18 Тур Юлія Іванівна[/quote]
Конкурент пана Ульянова
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Там другий конкурент. Пан Ульянов від Ігоря Кушніра втік, а от Юрія Гриценка ( представника команди Володимира Матицина) по моєму йому оминути не вдалося. А тут проблеми великі. Бо вже всі свої дитячі майданчики поставили, а адвокат - ні.

Добавлено спустя 18 минут 59 секунд:

Так шо Старший сержант - пресу у Вісник гукаєте на круглий стіл? Але одразу валідол візьміть , бо буде дуже жарко. Питання наші - відповідь ваша . Ігра така - ви балакаєте, а ми пишемо що Бог в торбу дав.
Горожане
+ 63
Почетный
гражданин
[quote=Юлія Билина]Опис і межі усіх округів - і в міську раду, і в районні надруковані в цьому номері газети "Вісник Кременчука"[/quote]

Враження, що форум - лише місце для посиленої реклами доморощеної преси.

Соромлюся запитати, а викласти електронку по розподілу виборчих дільниць у цьому розділі ніяк?
Горожане
+ 25
Старожил
А остальные списки мажоритарщиков кто-то выложит? Больно интересно по сколько человек на округ получится.
Женщина-тоже человек!
Горожане
+ 63
Почетный
гражданин

Anusik писал:А остальные списки мажоритарщиков кто-то выложит?



... и тут придет ответ в лоб: "Читайте "Вісник Кременчука", купуйте в усіх кіосках міста"

Я вот распределение участков попросил и получил примерно такой.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Міська виборча комісія повинна замовити до півтисячі посвідчень кандидата в депутати міськради. І який сенс у викладенні списків ? Кожен і так дізнається - до нього прийдуть і не один раз.
Горожане
+ 63
Почетный
гражданин

писатель писал:І який сенс у викладенні списків


Я прохав лише розподіл дільниць.

писатель писал:Міська виборча комісія повинна замовити до півтисячі посвідчень кандидата в депутати міськради.


Чим це мені, як виборцю, допоможе? Я хочу знати, хто йтиме по моїй дільниці і від якої партії.

писатель писал:Кожен і так дізнається - до нього прийдуть і не один раз


Хто прийде, з якою метою і чому не один раз?

Вдячний за Ваш коментар, до нього у мене було одне питання, хто може поділитися схемою розподілу виборчих дільниць ("ВК" купувати все одно не буду), тепер запитань стало відразу багато, а ясності ще менше.

P.S. Одесса-мама отдыхает с их плоским способом ответа на вопросы.
Горожане
+ 2
Местный

писатель писал:а адвокат - ні.


Ну мы можем что-то придумать))))))))) По-боле майданчиків)))))))))
Проблемы нужно решать по мере их поступления.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Чим це мені, як виборцю, допоможе? Я хочу знати, хто йтиме по моїй дільниці і від якої партії.


Адреса яка - кажіть . В блокнот подивлюся - відпишу.

Цитата:Я хочу знати, хто йтиме по моїй дільниці і від якої партії.


Вже цього тижня ваш під"їзд обклеять листівками. У ваші поштові скриньки накидають звернень, газет, плакатів а під вашим будинком терміново пофарбують лавочку і на ній напишуть - хто це зробив. Поінформованість буде - 100%.
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация