Програма ВО "Свобода"

0
Горожане
+ 36
Почетный
старейшина
1. Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями, які повернулися з-за кордону для постійного проживання і роботи в Україні.

2. Дозволити набувати громадянство України у виняткових випадках особам, які проживають в Україні не менше ніж 10 років, вільно володіють українською мовою, знають історію Української Держави та Конституцію України. Заборонити цим особам набувати громадянства України, якщо їх притягали до кримінальної відповідальності.


а зачем? Я лично столкнулась с этой проблемой, приехала учиться, но, как не резидент, должна была оплачивать обучение в двойном размере, если бы не удалось получить гражданство, уехала бы обратно, нафига оно мне надо? Почему такая дискриминация? К чему она?

5. Конфісковувати у порушників Закону про громадянство набуте в Україні майно та капітал на користь держави.

Угу,а человека депортировать. Хотя , я думаю, такие люди и работать буду и налоги оплачивать...

10. Встановити заборону усиновлення українських дітей чужинцями.

Ага, и этим значительно урезать шансы ребёнка получить маму и папу.
"То, что люди говорят обо мне, никак не характеризует меня. Но очень хорошо характеризует их."
Горожане
+ 509
Аксакал

Морская (23.12.2011, 19:18) писал:3. Реалізувати програму "Репродуктивне здоров'я нації". Заборонити переривання вагітності, окрім випадків, зумовлених медичними висновками та доведених у судовому порядку фактів зґвалтування. Прирівняти у кримінальному законодавстві незаконне здійснення абортів до замаху на вбивство.

Вот с этим, я думаю, народ , то есть, женщины, будут ооочень не согласны.



Морская, поддерживаю тебя! Во-первых, взять и запретить - это увеличить кол-во криминальных абортов. Помню, кин какой-ио смотрела на эту тему..несколько историй из жизни разных женщин, которые вынуждены были это сделать и какой трагический конец это имело.
Во-вторых...Э-эээ..постараюсь помягче это сказать. Например, один мой хороший друг 10 лет проработал собственным корреспондентом газеты Правда в Латинской Америке, в частности - в Бразилии. Это самая большая католическая страна. Аборты - грех по религиозным канонам. Так вот там небывалое распространение получили различные сексуальные извращения..или как еше это назвать, не знаю..
Пункт абсолютно негодный..
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
xlm
Горожане
+ 32
Гражданин
Ну этож элемнтарно Ватсон. Патриот - человек любящий свою Родину, место где родился. Который каждый день делает что-то новое для страны и для народа, при этом уважая народы соседних стран. Мы вообще последнее время, в частности при Юще, только и слышали, нация ,нация. И забыли слово Родина. А нацык - это истеричный патриот. Я, Я, кляти москали, кляти ляхи. Украина понад усе, говори украйинскою, и тд. И все это с пеной у рта.

Цитата:У своїй основі націоналізм проповідує вірність і відданість своїй нації, політичну незалежність і роботу на благо власного народу, об'єднання національної самосвідомості для практичної захисту умов життя нації, її території проживання, економічних ресурсів та духовних цінностей.


Под этими лозунгами сжигали евреев, геев и цыган. Потом дорвались до славян, но не тут то было..
Горожане
+ 509
Аксакал
Белокурая Жози
21:30, 23.12.2011

Морская (23.12.2011, 19:25) писал:1. Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями, які повернулися з-за кордону для постійного проживання і роботи в Україні.

2. Дозволити набувати громадянство України у виняткових випадках особам, які проживають в Україні не менше ніж 10 років, вільно володіють українською мовою, знають історію Української Держави та Конституцію України. Заборонити цим особам набувати громадянства України, якщо їх притягали до кримінальної відповідальності.



В усьому світі є необхідниій термін проживання в країні для набуття громадянства. Здається, 5 років - це загальна цифра. 10 років - занадто..
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 36
Почетный
старейшина
Морская
21:34, 23.12.2011
8. Культивувати кращі традиції української педагогіки. Припинити практику механічного копіювання іноземних зразків, зокрема Болонського процесу.

А зря, я училась по Болонской системе, очень нравилось, материал усваивается лучше. А чего бы не копировать,если своего толкового не придумали?

адвокат Ульянов (23.12.2011, 19:21) писал: Але в такому випадку більше треба приділяти уваги вихованню та цензурі, чим переслідуванню дівчат

вот и я о чём, в школах доступно рассказывать, прививать сексуальную культуру, а то, похоже, до сих пор секса нет в СССР Украине.

Белокурая Жози (23.12.2011, 19:26) писал:Так вот там небывалое распространение получили различные сексуальные извращения

ну щас вроде, если взрослые и по обоюдному согласию, то вроде как и не извращение...
"То, что люди говорят обо мне, никак не характеризует меня. Но очень хорошо характеризует их."
Горожане
+ 509
Аксакал

xlm (23.12.2011, 19:26) писал:Под этими лозунгами сжигали евреев, геев и цыган. Потом дорвались до славян, но не тут то было..



xlm, націоналізм і нацизм - різні поняття. Не треба валити все в одну кучу, не розібавшись. Те, про що Ви говорите - це нацизм.
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 36
Почетный
старейшина
Порушити кримінальну справу за фактом Голодомору 1932-33 рр., який визнано державою геноцидом українського народу, тобто злочином, до якого не застосовуються терміни давності.

Кому это надо и зачем?
"То, что люди говорят обо мне, никак не характеризует меня. Но очень хорошо характеризует их."
xlm
Горожане
+ 32
Гражданин

Цитата:націоналізм і нацизм - різні поняття. Не треба валити все в одну кучу, не розібавшись. Те, про що Ви говорите - це нацизм.


Это те же яйца, только в профиль.
Горожане
+ 36
Почетный
старейшина
Добитися від Росії повернення заощаджень громадян України (83 млрд.крб. станом на 1991р). нет слов.

18. Оголосити 14 жовтня (св. Покрови – покровительки українського козацтва, день створення УПА) державним святом – Днем Української Зброї. Скасувати святкування 23 лютого – так званого "дня захисника вітчизни" (Савєтской Армії).
кажется уже и нет, на 6 декабря перенесли. Сколько ещё раз переносить будем?

2. Припинити всяку участь України в наддержавних євразійських утвореннях з центром у Москві: Союзі Незалежних Держав (СНД) та Єдиному Економічному просторі (ЄЕП).

А что, мешает? Типа всё сами сможем?
"То, что люди говорят обо мне, никак не характеризует меня. Но очень хорошо характеризует их."
Горожане
+ 36
Почетный
старейшина
6. Делімітувати (встановити договором) та демаркувати (позначити на місцевості пограничними знаками) державні кордони України, у тому числі – морські. В разі подальшого зволікання Росії – встановити державні кордони в односторонньому порядку (за прикладом Естонії).

8. Культивувати кращі традиції української педагогіки. Припинити практику механічного копіювання іноземних зразків, зокрема Болонського процесу.


Так брать чужой пример или нет?
"То, что люди говорят обо мне, никак не характеризует меня. Но очень хорошо характеризует их."
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация