Програма ВО "Свобода"

0
Горожане
+ 370
Командировочный
ulysses
21:01, 23.12.2011
Оскільки на форумі почалось зубоскальство відносно програми ВО "Свобода" то пропоную її тут відкрито обговорити.
Що саме в ній видається смішним або жахливим?
P.S.
Я не член ВО Свобода, тому захищати програму з партійний позицій не маю права та можливості. Самому теж хочеться розібратись
Мф.6.33
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин
Дякую. Як плануєте почати дискусію, за всіма розділами одночасно, чи по кожному окремо? Можливо Ви, як прихильник даної політичної сили, спочатку вкажете на пункти, з якими не згодні (якщо не помиляюсь, такі у Вас є)?
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру
Цитата: 7. Встановити в паспорті та свідоцтві про народження графу "національність". Визначати національність за Свідоцтвом про народження або Свідоцтвом про народження батьків, враховуючи побажання громадянина України.

Пусть этот умник сначала определит, что такое вообще - "національність". Каким определением он пользуется ?

- Какие параметры циркуля, с помощью которого он собирается определять : кто украинец, а кто нет ?
Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
Горожане
+ 22
Местный
пункт 9 - явная дискриминация нацменьшинств, с этим в Европу не пустят.

пункт 10 - явный перекос в сторону исполнительной власти, хорошая идея но не в нашей стране "неокрепшей" демократии. Заманчиво, но все так же отдает желанием иметь "царя", "батьку" и т.д.

пункт 11 - существующего ограничения в 10 лет вполне достаточно, а то таким обрпазом закроется доступ для тех кто получал образование за рубежом.

пункт 12 - а почему с 18?, боевиков протягивать в парламент?

пункт 16 - тоже ослабляет позиции законодательной ветви власти. Не забывайте, что изначально "недоторканність" дается для защиты от давления на депутата, а то что как они нею польщуюются у нас - это уже другая история... И вообще сам пункт чисто популистский - даже само определение поражает своей противоречивостью (разве есть "не криминальное" преступление?).

Пока все, далі буде....
Твердость - не тупость!
Горожане
+ 509
Аксакал
ulysses
21:06, 23.12.2011

A85 (23.12.2011, 18:53) писал:Цитата: 7. Встановити в паспорті та свідоцтві про народження графу "національність". Визначати національність за Свідоцтвом про народження або Свідоцтвом про народження батьків, враховуючи побажання громадянина України.

Пусть этот умник сначала определит, что такое вообще - "національність". Каким определением он пользуется ?

- Какие параметры циркуля, с помощью которого он собирается определять : кто украинец, а кто нет ?



При чому тут хто українець, а хто ні? Йдеться про будь-яку національність, цей пункт - не тест на українськість.
Чи Ви встидаєтесь своєї національності настільки, що не бажаєте бачити ії на сторінках своєго паспорту?:-)

адвокат Ульянов (23.12.2011, 19:00) писал:От цей пункт про національність мені особисто і не подобається
Якщо його і впроваджувати, то виключно на добровільних засадах - якщо хоче особа вказати національність, то вказує, не хоче - не вказує. Це її особиста справа.



Чому не подобається? Нормальний пункт. Між іншим в Україні ніколи не було та й не буде переслідувань по крові чи то за нац.признаками. Хіба в нас було гасло "Бей жидов, спасай Россию!"? та хіба в нас у смаглявих людей кавказьської зовнішньості вимагають показувати паспорт просто на вулиці?
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 36
Почетный
старейшина
7. Обмежити термін дії парламенту та місцевих рад з п'яти до трьох років. Скоротити кількість народних депутатів України у парламенті до 300.

Я вообще не понимаю, зачем их столько? А сократить до 150 нельзя?
"То, что люди говорят обо мне, никак не характеризует меня. Но очень хорошо характеризует их."
xlm
Горожане
+ 32
Гражданин
Как по мне, то от "свободы" явно исходит душок национализма. Было уже такое в истории, чем закончилось мы все прекрасно знаем. И зачем вообще указывать национальность? Это что? Или тягныбок хочет закончить как мусолини? Так это мы легко.
xlm
Горожане
+ 32
Гражданин
Национализм - это патриотизм в истерике. А от истерики ничего хорошего ждать не приходится.
Горожане
+ 509
Аксакал
Прохання цитувати зміст пунктів в тему. Тому що 1,2,3,4 повторюються в різних розділах..Не можу розібратися хто й про що пише..(((
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 36
Почетный
старейшина
3. Реалізувати програму "Репродуктивне здоров'я нації". Заборонити переривання вагітності, окрім випадків, зумовлених медичними висновками та доведених у судовому порядку фактів зґвалтування. Прирівняти у кримінальному законодавстві незаконне здійснення абортів до замаху на вбивство.

Вот с этим, я думаю, народ , то есть, женщины, будут ооочень не согласны. Может тут другое? В школах на уроках труда не только учить еду готовить, но и добавить уроки по сексуальному развитию? рассказывать прямо и открыто, откуда берутся дети, почему нужно предохраняться, как ранняя беременность может повлиять на всю жизнь, или ранний аборт так же....

С одной стороны, я вижу логику в Ваших словах

адвокат Ульянов (23.12.2011, 19:11) писал:Взагалі то, чим більше депутатів, тим ширше коло поглядів та інтересів, які вони представляють. Чим менше депутатів - тим легше на них впливати та тим вужче коло гасел, за якими вони пройдуть.

может просто не верится? что 450 народ обворовывают, что 300.... кормим их мы.
"То, что люди говорят обо мне, никак не характеризует меня. Но очень хорошо характеризует их."
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация