Gen (02.11.2012, 14:27) писал:пересмотрел - чтоб кого-то избивали,так такого нет там.........Беркут расчистил баррикаду и всё!!А вот кто забаррикадировал участок и провокаторов орущих - надо наказывать!
Беркут незаконно вынес бюллетени из помещения ОВК. Никто кроме членов комиссии не имеет права их выносить оттуда, и то только после того как посчитают, и отправят все результаты в ЦИК, а бюллетени спец. транспортом в Киев.
shadow (02.11.2012, 14:30) писал:Надеюсь Вы просто прикидываетесь Я просил Вас указать, где написано (законодательно), что "предвыборная программа - это........"
В законодательстве вообще нет понятия "предвыборная программа", и что?
shadow (02.11.2012, 14:30) писал:вот почему во всяких Мухосрансках такие страсти кипят, а в Кременчуге все тихо.
Наверное потому что Надоша не родственник нашего ген.прокурора? И хорошо что тихо. Вы хотите, чтобы были такие массовые народные волнения?
Цитата:Шо ж Надоша "Беркут" не пригнал, ОВК не избил, бюллетеней не вкинул? Блин, кругом такие страсти, а я вечно пролетаю мимо. Ни тебе взяток, ни откатов, ни продпайков. Даже в фальсификациях не предлагают поучаствовать
Не міг він пригнати Беркут. Тут потрібно знати чиї бізнес інтереси були і чиї стали
Цитата:По данным исследования SA Political Communications, Партия регионов официально потратила на предвыборную кампанию $500 млн, при расчете на то, что ПР получила около 30% голосов, стоимость одного голоса за партию составляет 180 грн. ОО "Батькивщина" потратила около $50 млн – 25 грн за голос, УДАР – $40 млн и 40 грн, Компартия Украины – $30 млн и 40 грн, ВО "Свобода" – $20 млн и 20 грн за голос, "Украина – Вперед!" – $150 млн и 1500 грн за голос.
Таким образом, наиболее дорогая и неэффективная предвыборная деятельность была у "Украина – Вперед!", а наиболее эффективная у ВО "Свобода".
А теперь оцените степень влияния их 180ти против ваших 20:)
Я не расист, я вообще считаю что расизма как и негров не должно быть.
Вже розповідав про апаратну нараду сьогодні - де я з дурного ума почав по моєму казати - з яких це пір в мерії один підприємець вручає на апаратках судові рішення іншому підприємцю. Хіба апаратні наради у міськвиконкомі для цього ? Я так з дурним умом думав, що все таки життя міста має якось буть. А воно бач як
Цитата:Победил независимый кандидат. Ведь адвокаты не врут?
З того, що робить сьогодні довірена особа пана Шаповалова якраз цієї незавісімості і не бачу. (Може погано дивлюся ?) Але мені і самому дивно - ще й результатів виборів ЦВК не оголосила, а бізнес інтереси уже вперед пішли. Щось все так швидко відбувається, аж самому точно дивно навіки. Я знав, що незалежний, але щоб так сильно незалежний, то і не знав
Цитата:Transparency International: Від українських виборів програли люди
П'ятниця, 02 листопада 2012, 12:04
Укрправда
Парламентські вибори, які пройшли з масовими повідомленнями про корупцію, не можуть стати хорошим початком для обіцяної партіями і кандидатами боротьби з корупцією.
Про це у своїй статті пише президент творчого об'єднання "ТОРО" (Контактна група в Україні Transparency International) Олексій Хмара, повідомляє Тиждень. ua.
"Вибори не пройшли добре. Навіть величезні витрати на установку камер на виборчих дільницях не забезпечили прозорого голосування. Постійні проблеми з підключенням, відсутність досвіду у використанні пошукових систем і поспішність в ході підготовки до виборів, перетворили ідею в новий вид розваги. Не дивно, що незалежні спостерігачі за виборами в значній мірі назвали цю подію фарсом", - зазначив він.
"Але вибори – це не жарт. Людям повинна бути надана можливість висловити свою думку. Всі партії і кандидати заявили, що боротьба з корупцією для них є пріоритетом номер один. Той факт, що самі вибори були пронизані заявами про корупцію, вже не є хорошим початком", - вважає Хмара.
На думку правозахисника, від цих виборів в першу чергу програв народ, а виграли – політичні партії.
"Люди програли, тому що взагалі не було реальної демократії. Не було прозорості політичних партій, уряд домінував напередодні виборів через надмірний вплив в засобах масової інформації, а судова система підпорядковується уряду, а тому інші партії не мали можливостей для оскарження", - зазначив він.
Хмара підкреслив, що Партія регіонів зберегла свою владу за пропорційною системою, а їх кандидати виграли також багато мажоритарних округів.
Однак він вважає, що опозиція також виграла, тому що загальна кількість голосів для трьох основних опозиційних партій в підсумку виявилася в два рази більшою за правлячу партію.
"Уряд каже, що він прозорий і хоче боротися з корупцією. Боротьба з корупцією мала початися з вільних і справедливих виборів. Цього не сталося. В найближчі кілька тижнів ми побачимо, чи серйозно уряд або будь-який з новообраних депутатів ставляться до боротьби з корупцією. Будучи кандидатами всі вони сказали, що почнуть "хрестовий похід" проти корупції", - підкреслює Хмара.
старейшина
старейшина
гражданин
гражданин
старейшина
гражданин
старейшина