Народний депутат України від Кременчука Юрій Шаповалов

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Спрошу по-другому: деньги не пахнут?


В смисле ? Газета розміщує рекламу з відповідними позначками - політична реклама. Це правило без змін. А щодо мене особисто, розчарую, але грошей не беру. І на час виборів останніх журналістом не працював. Був у відпустці за свій рахунок - допомагав екс-нардепу В.Тарану, якого знаю особисто вже років з 20
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Отже завтра в 13-00 наш нардеп- ( тут не дуже хороше слово) бо від правди нікуди подітися, проведе свою першу прес-конференцію для ЗМІ.
Його люди цей сайт читають й до їхньої уваги наступне. Абі ніхто з нас не багатів різними нерозумними думками, питання журналісти задають по черзі, спокійно і без шуму.

1 питання - то дуже інтересно, що він КОНКРЕТНО буде (якщо буде) робити для кременчужан (зрозуміло за виключенням таких кременчужан як Бабаєва і Ко, бо для них він робитиме усе). Завчасно можна казати, озвучити - зрозумілої відповіді на нього не буде, проте варто спробувати - а раптом....
2 питання спросите его, не желает ли он добровольно отказаться от мандата по причине наглого нае... обмана своих избирателей?!
3 питання - як йому вдалося прогуляти одне з небагатьох засідань ВР і де він був під час голосування за першого заступника голови ВР?
4 питання - яка доля одоробла, яке він зібрався тягти з Києва (ялинка) до Кременчука і звідки до нього взагалі прийшла ця неординарна думка

Товариство - кому цікаво - включайтеся. Все ж подія рідкісна бо наступна прес конференція, щось мені здається, буде років через 5

Да ну і звісно чому голосував за Миколу Азарова - це саме просте запитання
Горожане
+ 30
Гастарбайтер
писатель, А де відбудеться ця прес-конференція?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
В мерії

малий зал №1

Все напишу сюди - в тему, все що відповість - без питань
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель (27.12.2012, 14:39) писал:Товариство - кому цікаво


Александр, в том-то и дело, что видимо мало кому интересно.
Каждый получил своё: нардеп - титул, привилегии и новые возможности; избиратели - в ...надцатый раз самообманулись.
Теперь первый не горит желанием что-то объяснять, а последних мало интересует, что он будет делать последующие 5 лет, так как понимают, что всё у него будет хо-ро-шо, в отличие от них. Кому этот цирк нужен?

Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 112
Заслуженный
пенсионер
Жаль , что нельзя его отозвать с депутатов по причине обмана.
Горожане
+ 509
Аксакал

Fogel (27.12.2012, 20:08) писал:Жаль , что нельзя его отозвать с депутатов по причине обмана.


Я Вас умоляю..Даже если можно было бы - пришел бы другой такой же. Здесь дело не столько в людях, сколько в явлении. А оно, явление, таково, што в политику идут исключительно из шкурных интересов.
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
12:53, 28.12.2012
Прес-конференцію перенесено в бар "Паравоз". От сиджу і думаю, щоб б таке цікаве і потрібне нардепу подарувать ? Гроші в мене є - 30 гривень здачі залишилося - заплатив за колегу за Інет.

І даже приблизно знаю, що я куплю в магазині. Гарне таке - і головне потрібне
Горожане
+ 38
Почетный
старейшина

писатель (28.12.2012, 10:56) писал:Прес-конференцію перенесено в бар "Паравоз".



Ну слава богу хоть не в сауну.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Гарна думка - в сауні така пресуха була б. Класна. Пиво там всяке
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация