Я не купую нічого у «Фокстроті»

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
12:07, 05.01.2013
Яка тут в біса заздрість? Чому і кому заздрить ? Грошам ? Так всього не заробиш ніколи й всі ми уходимо з цього світу такими ж як і приходимо - без нічого. Тут більше про гіркі почуття, бо точно нічого у нас не зміниться і не покращиться. Й так триватиме ще з два десятка років. Оце найгірше, а решту всього можна пережити.
Far
Горожане
+ 66
Заслуженный
пенсионер
у Фокстроті купляла дуже давно. спочатку це був фотоапарат, який зламався не прослуживши і року. Ремонтувати не захотіли, оскільки схилилися на те, що у них немає сервісного центру. Я не стала морочити з ними голову, тому що на той рік модель була стара (плівкова) і вже вирішила купити цефрофік. Потім ситуація з телефоном. Пройшов рівно рік, і він став гальмувати) Ну, це ж треба, рівно після того, як закінчилася гарантія. Довго не відвідувала магазин. Ціни були високими. Але, одного дня довелося купити там соковижималку. Тому як основної моделі не було в магазинах Кременчука, та і ціна була аукціонна. Претензій немає - функціонує. Може тому, що користуємося не часто)))
Але скажу так, що кожен магазин належить "якомусь" дядькові/тіткові. І якщо осмислитися, то тоді не в один магазин не зможешь попасти із-за своєї гордості...
— Я знаю ВСЁ! — сказала Википедия.
— Во мне всё можно найти! — похвастался Google.
— Я самый главный в мире! — заявил Internet.
— Ну, ну… — тихо ответило электричество.
Горожане
+ 509
Аксакал
писатель, як на мене - то у Фокстроті вже давно ніхто нічого не купує Там же ціни - космос.
Це взагалі велика загадка для чого і на що він взагалі існує. Можна було б припустити, що для відмивання коштів..
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 38
Почетный
старейшина

Белокурая Жози (08.01.2013, 10:55) писал:Це взагалі велика загадка для чого і на що він взагалі існує. Можна було б припустити, що для відмивання коштів..



Розница очень неплохо приносит денег Фокстроту. Народные массы рекламу по телеку смотрят, и покупают за недорого по акции всякий ширпореб.
Горожане
+ 509
Аксакал

killerbean (08.01.2013, 11:06) писал:покупают за недорого по акции всякий ширпореб.


Ширпотреб по акции в Фокстроте в разы дороже того же, без акции, купленного в другом месте:-)
Говорю же - ценник у них задран не по-людски.
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 51
Заслуженный
пенсионер

Белокурая Жози (08.01.2013, 11:13) писал: ценник у них задран не по-людски.


Но пипл то хавает.
All we need is love(c)
Горожане
+ 38
Почетный
старейшина
killerbean
13:19, 08.01.2013
Ага, знаю, сам там работаю, и ничего не покупаю.

Это бренд такой - дорогой. Покупайте в www.5ok.com.ua, это тот же Фокстрот, только другой бренд, и все дешевле Фокса.
Горожане
+ 509
Аксакал

ViewPoint (08.01.2013, 11:14) писал:Но пипл то хавает.


Да берут меня сомнения все равно. Я в Фокстроте была где-то полгода назад. Да и то - по пути на второй этаж, заглянула просто из интереса. Увидела пустой зал и скучающих продавцов. У них настолько атрофировалось чувство "словить покупателя", что они мое появление просто созерцали безучастно:-)) Обреченно, я бы сказала:-))) Выглядела я вполне презентабельно:-))))

killerbean (08.01.2013, 11:16) писал:Ага, знаю, сам там работаю, и ничего не покупаю.


Ага!..Сейчас-то мы и выведаем всю инсайдерскую информацию:-)))
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 38
Почетный
старейшина

Белокурая Жози (08.01.2013, 11:20) писал:Ага!..Сейчас-то мы и выведаем всю инсайдерскую информацию:-)))



Ну кроме финансовой стороны вопроса (тут не владею вопросом, да и нельзя по бумажкам мне ничего такого разглашать) могу все рассказать, все равно эта вся инфа есть в инете, если хорошо пошариться.
Горожане
+ 17
Почетный
гражданин
Странно, мы вот осенью когда от родителей отселялись купили там микроволновку и стиралку. Перед этим прозондировали все цены по городу. Но в Фокстроте выгоднее всего купили.
Per aspera ad astra!
49° 01' 32,3" N
33° 27' 58,6" E
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация