Как "хорошо" жилось в СССР

0
Забаненные
+ 21
Местный
Карліто
15:36, 08.04.2015
Tranzit (08.04.2015, 14:41) писал:Руина должна осудить пакт Молотова-Риббентропа как наследие коммунизма
Цитата:2. Запрещено умышленное искажение имён, имеющее оскорбительный смысл, и прямое оскорбление действующих государственных деятелей, политиков, названий государств, национальностей, партийных направлений и т.п.
Tranzit (08.04.2015, 14:41) писал:Во-вторых, Руина должна осудить пакт Молотова-Риббентропа, который воссоединил западноукраинские земли с Большой Украиной (см. фильм Довженко о воссоединении Западной Украины с Украиной).
22 січня 1919 року Акт злуки УНР та ЗУНР.
Невігластво - нова релігія висакодуховних.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
15:43, 08.04.2015 №302
+ 1
Карліто (08.04.2015, 15:27) писал:22 січня 1919 року Акт злуки УНР та ЗУНР.Невігластво - нова релігія висакодуховних.
Міф з новоукраїнської історії. Цей "Акт" - папірець на кшталт "Конституції Пилипа Орлика" чи "Акту проголошення Української держави" Я.Стецька. Фікція, пшик - які не дали ніяких політичних наслідків.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Забаненные
+ 21
Местный
Старший сержант запаса (08.04.2015, 15:43) писал:Карліто (08.04.2015, 15:27) писал:22 січня 1919 року Акт злуки УНР та ЗУНР.Невігластво - нова релігія висакодуховних.
Міф з новоукраїнської історії. Цей "Акт" - папірець на кшталт "Конституції Пилипа Орлика" чи "Акту проголошення Української держави" Я.Стецька. Фікція, пшик - які не дали ніяких політичних наслідків.
Чудова логіка - ви там собі вирішуйте, що хочете, а ми прийдемо і зробимо як треба. Браво, "викладач".
До-речі, не гвалтуйте себе, пишіть імперською.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Карліто (08.04.2015, 15:51) писал:Чудова логіка - ви там собі вирішуйте, що хочете, а ми прийдемо і зробимо як треба. Браво, "викладач".До-речі, не гвалтуйте себе, пишіть імперською.
Давайте не будемо пересмикувати. Якщо універсали Центральниї ради мали юридичну силу і де-факто виконувалися (не скрізь), як і уніврсали гетьмана - так воно і було. Акт проголошення Державної Незалежності України - прийнятий Верховною Радою і підтверджений референдумом - це факт. Міфологія спотворює справжню історію, українцям є чим пишатися, а Злука - це символ.
P.S. Українська - моя рідна мова, тому Ваші поради недоречні. 
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Забаненные
+ 21
Местный
Старший сержант запаса, або я чогось не зрозумів або 2 ваші останні повідомлення суперечать один одному. В першому ви кажете про міф у другому про юридичну силу і таке-сяке виконання (у нас так закони працюють зараз).
Горожане
+ 180
Великий Гуру
У чому протиріччя? Злука - міф і символ, не підкріплений політично. Як Конституція Орлика чи "Акт" Стецька. Універсали УЦР і Скоропадського - юридичні акти.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Забаненные
+ 21
Местный
16:58, 08.04.2015 №307
-1
Карліто
16:59, 08.04.2015
Старший сержант запаса (08.04.2015, 16:49) писал:У чому протиріччя? Злука - міф і символ, не підкріплений політично. Як Конституція Орлика чи "Акт" Стецька. Універсали УЦР і Скоропадського - юридичні акти.
Мені це нагадує слова лавруши про рос. війська - "Покажите доказательства" (за дослівність не відповідаю та сенс такий).
Тобто, не важливо, що там хочуть люди, населення, народ - поки це не скріплено печаткою і підписом якоїсь посадовою особи це бажання/прагнення не дійсне.
Акт злуки символізував прагнення українців жити своїм життя в своїй державі. А ленін це прагнення розтоптав. Та це не проблема, бо окупація була "законною".
Я подібні аргументи вважаю казуїстикою.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
17:09, 08.04.2015 №308
+ 1
Карліто, хотів Вам навести декілька аргументів, але не бачу у дискусії сенсу. Нам, українцям, треба навчитися поважати один одного і слухати під час дискусії. Над нами уже усі сміються за "хохлосрач" - терміна подібного немає у інших народів. Починати розмову, коли один з опонентів зневажливо відноситься до іншого немає сенсу.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Забаненные
+ 21
Местный
Старший сержант запаса (08.04.2015, 17:09) писал:Карліто, хотів Вам навести декілька аргументів, але не бачу у дискусії сенсу. Нам, українцям, треба навчитися поважати один одного і слухати під час дискусії. Над нами уже усі сміються за "хохлосрач" - терміна подібного немає у інших народів. Починати розмову, коли один з опонентів зневажливо відноситься до іншого немає сенсу.
Ми вже все рік назад продискутували на дану тему, не з вами так з вашими однодумцями.
У нас різні поняття про те як бути українцем.
Терміни подібні є, пшекосрач, бульбосрач на lurkmore дивіться. До-речі, всі ці "срачи" так чи інакше пов'язані з високодуховною - "Совпедение, не думаю".
Це не зневага, а сарказм.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
17:29, 08.04.2015 №310
+ 1
Ви мене не знаєте і не знаєте про що я думаю. Так що не потрібно говорити про однодумців. Ви не знаєте як у мене душа і серце болить від того, що зробили з моєю рідною Україною. Я живу тут і працюю, нікуди не тікаю а усі негаразди переживаю з моєю країною. І мої предки жили і помирали на цій землі і за цю землю. Я на Вас ярликів не вішав - я у Вас своя думка - думайте, але не приписуйте, будь ласка, мені власних думок.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация