Парк Мира

0
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Гаражная эпопея: на сессии Автозаводского райсовета гаражные вопросы и реконструкция входа в парк Мира стали основными

писатель (06.11.2013, 22:41) писал:Коваленко грає роль, але не фундаментальну і не надто вагому


От этих районных рад вообще толку никакого, одно вредительство. Давайте их распустим
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
14:59, 07.11.2013
Не Сергію - закликаю в цій справі трошки поміркувати логічно. Логіка ж тут така. Ось ми скорочуємо Автозаводську райраду. За цим скороченням у нас не буде районних депутатів. Вслід за скороченням депутатів, які в принципі зарлпату не отримують ми скорочуємо посаду секретаря райради - Віталія Добрунова , пенсіонера. І все - бульше ми тут нічого не скоротимо. Бо все інше залишиться. Всі чиновники як сиділи та ділили, так буде і далі.
Тобто була райрада, стала інша структура назвуть її відділом, управлінням, департаментом ще якимось горем і все. Завдання будуть ті, ж служби й все інше не зміниться.
Але нам - мені і вам буде гірше і набагато. Бо так сьогодні вони ділять землю відкрито, а завтра робитимуть це закрито. Сьогодні виділяють гроші через сесію райради. а завтра - розпорядженням голови департаменту, яке забудуть оприлюднити. Так що не поспішаємо в цій справі. Бо написано - риби гниє не з хвоста. Десь так
Забаненные
+ 21
Местный

Kanarsky (07.11.2013, 00:10) писал:От этих районных рад вообще толку никакого, одно вредительство. Давайте их распустим


Золоті слова. Не розумію чому місто повинно годувати десятки або й сотні нікому непотрібних паразитів.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
15:03, 07.11.2013
Хлопці - добре міркуйте. ТТам немає десятка паразитів. Тільки один який потрапляє під скорочення , але всі рішення відкриті. Завтра, після скорочення все буде закрите. То що краще ? ( побіг далі - прибіжу - добалакаємо)
Забаненные
+ 21
Местный
Карліто
15:10, 07.11.2013
писатель, якось я не помітив, що коваленкові камери та журналісти якось завадили розпорядитись грошима на свій розсуд.
До-речі, чому тільки Автозводську райраду? І Крюківську також.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Після цього щось зміниться ? До речі - вони обидва на пенсію йдуть - після 2016 року райрад цих не буде. Але гроші в парк Миру все одно закопуватимуть з такою ж інтенсивінстю. Якщо не більше

Товариство - тут потрібне інше рішення. Зрозуміло, що ці райради буде розпущено. Бо думки там всякі розумні у депутатів виникають зразка перейменування вулиці Короленка. Але сам принцип залишиться - нічого протиставити в цьому випадку
Забаненные
+ 21
Местный

писатель (07.11.2013, 16:01) писал:Після цього щось зміниться ?


Сподіваюсь буде хоч якась економія на дупотатах та апараті, хоча з підходом наших "управлінців" видатки ще й зрости можуть...

писатель (07.11.2013, 16:01) писал:До речі - вони обидва на пенсію йдуть - після 2016 року райрад цих не буде.


Ммммм, цього не зрозумів. Існування рад залежить від існування голів? Можуть же ж і нових обрати/призначити.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте