Кременчуг для людей?

0
Горожане
+ 36
Почетный
старейшина

TheNameless (06.04.2012, 17:05) писал:История с холодильником на крыше бывшего ЖЭКа получила продолжение!!!!

о, а там у вас ещё и раковина валяется )))
"То, что люди говорят обо мне, никак не характеризует меня. Но очень хорошо характеризует их."
Горожане
+ 1
Залетный
там много "полезных" вещей)))) так что пока не поздно....
Фотограф Позняк Станислав
Все виды фотоуслуг от предметной до свадебной
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
21:00, 06.04.2012
Де холодильник ? Сьогодні запитую - а правда кажу, що ваш підрозділ таким способом - холодильник на даху інопланетян в Кременчук приманює. А що в холодильнику лежить для гостей - там самогон який , ковбаса, сало? Холодильник на даху є, а ковбаса де ?
В общем засперечався серйозно але вже за іншою темою та іншою людиною
Горожане
+ 1
Залетный
писатель, холодильник перекочевал в подъезд - фото выше!
Фотограф Позняк Станислав
Все виды фотоуслуг от предметной до свадебной
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Тепер запитуватиму далі у департаменту соціального захисту .
Запитаю приблизно так - а правда , що ви не встигли з проведенням тендеру на пільгові перевозення пенсіонерів на городні ділянки ? А правда, що причина того, що не встигли з тендером - бо ваш департамент під офісом центру на № 3-у Занасипу був зайнятим тим, що сміття розкидував, або навпаки зносив до купи до себе під вікна

Але якщо серйозно то мені більш цікаве інше - мер міста Олег Бабаєв оприлюднив плани з розширення вулиці Пролетарської. І хто що думає з цього приводу ?
Горожане
+ 1
Залетный
писатель, Я наверное "За" - вчера минут 30 !!!!!! эту улицу проезжали на маршрутке... Только вот куда ее расширять? Парковку запретить на участке от перекрестка Ленина и до рынка НЕРЕАЛЬНО...
Фотограф Позняк Станислав
Все виды фотоуслуг от предметной до свадебной
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Вулицю розширять на одну смугу в напрямку від аптечного складу до магазину Тисяча дрібниць , по цій стороні за рахунок тротуару
Горожане
+ 1
Залетный
ну я не знаю, там в час пик пробки жуть...
Фотограф Позняк Станислав
Все виды фотоуслуг от предметной до свадебной
Горожане
+ 85
Заслуженный
пенсионер
Кошмар Ирода
23:02, 06.04.2012

TheNameless (06.04.2012, 20:45) писал:ну я не знаю, там в час пик пробки жуть...


Поэтому и будут расширять, ввиду того, что одна полоса для движения постоянно занята под паркинг/ шопинг/базаринг, а если тротуар подвинут, то будет реально ехать в сторону моста, особенно в выходной, я двумя руками-За!!!, Бабаев-умница!
У настоящей любви нет срока годности:-)
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин
запретить парковку.
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте