Курганы

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Cписок є , завтра кину - перелік
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
AD
16:41, 18.01.2012

писатель (17.01.2012, 19:48) писал:

Цитата:Ну ладно бы писатель в своей газетке для базарных старушек написал!
Поэтому байками меня потчевать не надо. На это есть писатель.


Бідолахи ви мої Іва та Ад. Ад - байки це те, що ви висловлюєте на людях і їх від ваших пропозицій піт прошибає. А кургани - є археолог Полтавський - Супруненко. Він цю тему добре знає і сам копав немало. Останіій раз на місці майбутнього комбінату "Ворскла сталь".


Не скрывайте от новичков свой талант- перепутать все ,что скажут и насмешить народ.
Вспомните про то,как заставили воевать два народа, разделенные многими веками? И это тоже Супруненко рассказал?
Не верится...

Sinoptik (17.01.2012, 23:27) писал:

писатель (17.01.2012, 19:48) писал:. А кургани - є археолог Полтавський - Супруненко. Він цю тему добре знає і сам копав немало.



Вот с ним я и познакомился на кургане возле Ерестово. Кто во что верит - дело каждого. И дело тут не в серьезности и взрослости людей )

Перед тем, как плевать или хохотать, почитайте материалы людей которые "в теме" не один десяток лет http://www.kurgan.kiev.ua/

AD (17.01.2012, 17:31) писал:Так что все логично. Читайте внимательнее....



На заборе всякое пишут. Читаем внимательно. Или надпись на заборе стала влиять на суть предмета ? )


Вам захотелось потроллить? Это не ко мне,это к модератору.Пусть он дает добро на это.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 67
Гражданин

AD (18.01.2012, 14:42) писал:Вам захотелось потроллить? Это не ко мне,это к модератору.Пусть он дает добро на это.



Что то у Вас с определениями странно все... уже и троли мерещатся ))) раз с 1 раза не вошло, перестану пытаться (по поводу "скифских"). Good luck !
В детстве я молил Бога о велосипеде. Потом понял, что Бог работает по-другому. Я украл велосипед и стал молиться о прощении
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ад- та не нервуйте ви так , бідолашний ви мій - тут мови немає про некропіль на площі Перемоги ( це не засідання в мерії де потрібно озвучувати свої думки). Статтю допишу і оприлюдню дані про кургани в Кременчуці - довідки відповідної мені не знайшли , а книгу дали про старожитності. Автори Супруненко, Кулатова, Мироненко, Кракало, Тітков
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (18.01.2012, 15:01) писал:Ад- та не нервуйте ви так , бідолашний ви мій - тут мови немає про некропіль на площі Перемоги ( це не засідання в мерії де потрібно озвучувати свої думки). Статтю допишу і оприлюдню дані про кургани в Кременчуці - довідки відповідної мені не знайшли , а книгу дали про старожитності. Автори Супруненко, Кулатова, Мироненко, Кракало, Тітков


Пишите,что хотите. В вашем издании хоть корректор есть,может,и смысл поправит...

Sinoptik (18.01.2012, 14:52) писал:

AD (18.01.2012, 14:42) писал:Вам захотелось потроллить? Это не ко мне,это к модератору.Пусть он дает добро на это.



Что то у Вас с определениями странно все... уже и троли мерещатся ))) раз с 1 раза не вошло, перестану пытаться (по поводу "скифских"). Good luck !


Что,разоблачили? Отдыхайте, тренируйтесь,мож пойдет лучше....
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ад, разоблачати думки одне одного точно варто. Але ладно - ось будете молодшим науковим співробітником в музеї, і Іва з вами, тоді і почнемо (вакансії відкриті у відділі авіації та космонавтики нашого музею, але слід зв"язуватися з завідуючим відділом)
Горожане
+ 67
Гражданин

AD (18.01.2012, 15:31) писал:Что,разоблачили? Отдыхайте, тренируйтесь,мож пойдет лучше....



Логика у Вас... на уровне пенопластовой фанеры ))) и еще тролем обзываются ) забавный тип ))))
В детстве я молил Бога о велосипеде. Потом понял, что Бог работает по-другому. Я украл велосипед и стал молиться о прощении
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
18:51, 18.01.2012
Карта схема є. В ній є перелік курганів . Пишуть наступне
Олефірівка село - курган
Вільна Терешківка - група курганів
Ялинці - група курганів та майдан "Три брати"
Червона зНамянка - кургани
Кременчуцький нафтопереробний завод - кургани
Молодіжний пл. Кагамлицька - група курганів
Кременчук, вул. Ломоносова - рештки кургану, вул. Петровського - рештки курганів вул. Ціолковського - Індустріальна - група курганів
с.Піщане - курган та група курганів
Кохнівка - ріг вул. Некрасолва і Полтавського проспекту - курган
Кременчук - кладовище біля 1 лікарні кургани і майдан
Всього у переліку схеми місце знаходження пам"яток археології на території міста Кременчук та його околиць - 81 назва

Щодо знахідок - Малокохнівський гранкар"єр - частина бивня мамонту - зберігається в нашому музеї. Там же у 1951-54 роках знайшли - ще кістки мамонта, шерстистого носорога, гігантського оленя ( глибина в шарах піщано-гравійних відкладень - 5 метрів.
До речі - Крюківські знахідки яких теж немало взяті з шламонакопичувача сталеливарного заводу у 1978-1980 роках коли був зведений піщаний насип розміром 1 км на 1 км вважається , що знахідки з нього - з стародавнього поселення Раківське.
Слухайте - тут у нас Шилов та Супруненко перекопали все що можна. В усякому випадку великий курган №1 "Кормилиця" неподалік Єристово, за 12 км від Комсомольську вони розкопали ще у 1993 році

Ще завод силікатної цегли, де робітник заводу зібрав унікальну колекцію речей доби бронзи та пізнього українського середновіччя

Ще кургани
район НПЗ, група у складі трьох курганів розташована за 06,-07 км на південний схід від залізничної платформи Кагамлицька.
Виявлена в результаті обстеження археологів ЦОДПА восени 2003 року. Насип кургану №1 має висоту 2,5 м. Діаметр - 25 метрів. Інші два розорені кургани - висота 0,4 - 0,5 метрів діаметр 15-20 м.
Взагалі - це посібник для Іви - написано де копать.
Але Іва - знаючи вашу любов до кладовищ - ще один курган на Молодіжному знаходиться за 0,25 км на південний захід від Молодіжного, поруч з 2-м ( старим) Червонознамянським кладовищем. Висота кургану 0.5 метри, діаметрр 10-12 метрів. Пр и огляді виявлено поодинокі уламки кружальних античних амфор доби раннього залізного віку. ( Іва - будете копать - обережно з селянами. Бо як влізете на кладовище, то будуть всім нам грецькі амфори
Да і тираж цієї книги 310 примірників. Науковий редактор О. Супруненко. Книга повинна також бути ще в музеї. Я просив її не там
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (18.01.2012, 15:57) писал:Ад, разоблачати думки одне одного точно варто. Але ладно - ось будете молодшим науковим співробітником в музеї, і Іва з вами, тоді і почнемо (вакансії відкриті у відділі авіації та космонавтики нашого музею, але слід зв"язуватися з завідуючим відділом)


Меня и тут неплохо кормят.(с)

Sinoptik (18.01.2012, 16:01) писал:

AD (18.01.2012, 15:31) писал:Что,разоблачили? Отдыхайте, тренируйтесь,мож пойдет лучше....



Логика у Вас... на уровне пенопластовой фанеры ))) и еще тролем обзываются ) забавный тип ))))


Кто-то вроде попрощался,а теперь стонет ,путая тексты и фанеру...
Ничего не поняли- еще попробуйте....
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ад - проявимо мудрість і толерантність в усьому і скрізь, а то точно - скажуть - "дитячі ігри дорослих дядьків"
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте