Захоронения на территории артскладов

0
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

Kanarsky (09.04.2012, 14:08) писал:Я конечно извиняюсь, но может коммунистов и кладбища вынести в отдельную тему из "свободы слова"?


В таком ключе - да, нужна отдельная тема, но когда я писал своё обращение, рассчитывал, что бойцы за гласность в наших СМИ могут не только языком на форуме болтать, но и поднять вопрос о застройке наших кладбищ. Но увы... кишка тонка оказалась (как, впрочем и во всех других серьёзных вопросах).
Лично мне дальнейшее обсуждение этой темы, уже не интересно! Поэтому призываю других участников это разговора поставить "точку" на этом вопросе! Желтая пресса ни когда не поднимется выше обсуждения ОБС. Давайте на этом и закончим.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
AD
16:40, 09.04.2012

писатель (09.04.2012, 13:45) писал:

Цитата:Подкузьмить этим кладбищем советскую власть не получится, Вас тоже.


Розумієте AD в чому тут справа. Вона у наступному - у 1930, приблизно році, товариші комуністи розширили трошки артсклад. Після цього розширення, як я розумію, вони знесли все, що могли знести. Далі ж дебати на цю тему не мають змісту. Зміст лише у могильних каменях якими вимощено фундаменти колишніх споруд.
Той хто це робив - навряд чи був крутим. Окрім червоної зірки в голові і партквитку в кишені точно нічого більше не мав


Теперь у писателя железная отмазка на все случаи жизни. Ибо в тридцатом году...(и далее по тексту)
ЧТД.
Поэтому, приглашая писателя в чем-то поучаствовать,намекайте,что это поможет посрамить коммунистические идеи. Ибо иначе- не стронется с места.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:обращение, рассчитывал, что бойцы за гласность в наших СМИ могут не только языком на форуме болтать, но и поднять вопрос о застройке наших кладбищ. Но увы... кишка тонка оказалась (как, впрочем и во всех других серьёзных вопросах).


Іва ну немає тут проблем. Ось ruda98 приклад по МЖК навела. Я вам приклад навів. Тобто традиція в розкопуванні кладовищ набула свого розмаху в часи соціалізму.
І шо тут можна написать - шо ось крутий який знає про кладовище на вул. Маяковського побудувався на могилах. Але крутий цей вийде і скаже - я невеликий будинок спорудив і мені не можна, але там цілий МЖК стоїть на кістках. І скаже далі - там на пісках розстріляні кременчуцькі євреї. Багато їх було і де на їхніх черепах будинок стоїть ?
І що я йому скажу у відповідь?
Додасть - он погляньте що зробили з Реївським кладовищем, яке половину забудували артскладами в 30-х та 50-х? А ви до мене пристали, і чоловік буде правий . Бо не лише він один на мораль начхав. Інші теж. Ви ж Іва теж перекопали кладовище - кістки на смітник, дитячу гармошку в музей. Прикрилися бійцями Радянської Армії, хоча по архівних даних їх там не було. І нормально
Горожане
+ 266
Великий Гуру

писатель (09.04.2012, 16:19) писал:Тобто традиція в розкопуванні кладовищ набула свого розмаху в часи соціалізму.


Вот этого, ни я ни Вы утверждать не можем. Есть смысл поковыряться в истории царизма...
Я уже писала, что такое явление не имеет окраски... всё дело - в людях.
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:ruda98


Я дивлюся на стару хроніку, як громили церкви і це теж інша сторона цієї ж проблеми. Царизм тут ні при чому. Вся проблема справді в людях, у тому, що вбито в їхні голови. А що саме їм вбили - ми і бачимо сьогодні
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

ruda98 (09.04.2012, 16:26) писал:

писатель (09.04.2012, 16:19) писал:Тобто традиція в розкопуванні кладовищ набула свого розмаху в часи соціалізму.


Вот этого, ни я ни Вы утверждать не можем. Есть смысл поковыряться в истории царизма...
Я уже писала, что такое явление не имеет окраски... всё дело - в людях.


То же самое проделали во Львове в конце 18 века австрийцы.
Откуда писателю знать про это....
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Мені ваші австрійці якось не дуже вписуються - вони Кременчук теж перекопували ? Якщо ні, то чого про них згадувати - я ж не кажу про жертвоприношення племені майя.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (09.04.2012, 16:55) писал:Мені ваші австрійці якось не дуже вписуються - вони Кременчук теж перекопували ? Якщо ні, то чого про них згадувати - я ж не кажу про жертвоприношення племені майя.


И не будут вписываться,потому что вам не нужно что-то знать,а нужно кого-то обвинять во всем,что есть гадкое вокруг.
И если даже нет в чем реально обвинить- надо придумать.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Інших аргументів немає?

Цитата:Личаківський цвинтар

Національний історико-культурний музей-заповідник «Личаківський цвинтар» — відоме меморіальне кладовище у Львові площею 40 га. Головний вхід на кладовище розташований на вулиці Мечникова, 33, напроти — кінець вулиці Пекарської. На цвинтарі — близько 300 тис. поховань, розташованих на 86 полях, споруджено понад 2 тисячі гробівців, встановлено на могилах близько 500 скульптур та рельєфів.

Існує з 1786 року — після того, як австрійська влада заборонила ховати людей на старих кладовищах, що розміщувалися в місті навколо церков. Кладовище призначалося для Середмістя і IV дільниці Львова. На цвинтарі ховали здебільшого заможних і видатних жителів міста.

AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (09.04.2012, 17:02) писал:Інших аргументів немає?

Цитата:Личаківський цвинтар

Національний історико-культурний музей-заповідник «Личаківський цвинтар» — відоме меморіальне кладовище у Львові площею 40 га. Головний вхід на кладовище розташований на вулиці Мечникова, 33, напроти — кінець вулиці Пекарської. На цвинтарі — близько 300 тис. поховань, розташованих на 86 полях, споруджено понад 2 тисячі гробівців, встановлено на могилах близько 500 скульптур та рельєфів.

Існує з 1786 року — після того, як австрійська влада заборонила ховати людей на старих кладовищах, що розміщувалися в місті навколо церков. Кладовище призначалося для Середмістя і IV дільниці Львова. На цвинтарі ховали здебільшого заможних і видатних жителів міста.


А не пользуйтесь одним источником информации,срочно нагугленным в попытке оказаться правым.
Тем более и там есть ответ про предыдущие кладбища- куда они делись,кроме всяких капелл Кампианов и Боимов из которых перенесли на новые...
Надеюсь,что и до 1768 года люди умирали-это понятно....
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте