В Кременчуге появится новая улица и два сквера

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:В итоге они все загаживают людям мозги чушью.


Ад - ну як вам пояснити? Не буде Полтавська область Российской губернией. Ну не буде і все. Ну було вже - досить

Цитата:Так может стоит сначала у этих самых людей и спросить, - хотят ли они этого. И заодно рассказать им, кто эти украинские люди, в честь которых улицы надо назвать. Я уверена, что 99,9% населения Кременчуга никогда не слышали о них.


100 відсотків точно - тому і почну збирати підписи за Махно якраз на вулиці Чкалова. Аргумент в цій справі - памятник який там поставили козаки місцеві і думаю, вони мені і допоможуть
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (13.10.2011, 23:34) писал:

Цитата:В итоге они все загаживают людям мозги чушью.


Ад - ну як вам пояснити? Не буде Полтавська область Российской губернией. Ну не буде і все. Ну було вже - досить


А можете не пояснять. Цена вашим познаниям и пояснениям известная.
Продолжайте производить помои для народа.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
00:49, 14.10.2011
Ну на цьому і розійдемося - скажемо так - я вас люблю і без вас нікуди. І нічого поганого не скажу. Одне тільки - хамство це ще не ознака розуму. Швидше - навпаки
Горожане
0
Аксакал
Читая писателя, в очередной раз убеждаюсь в избитом: "Хуже коммунистов - только антикоммунисты".
"Если кто-то вас не переваривает, значит не сумел сожрать". :)
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (13.10.2011, 23:48) писал:Ну на цьому і розійдемося - скажемо так - я вас люблю і без вас нікуди. І нічого поганого не скажу. Одне тільки - хамство це ще не ознака розуму. Швидше - навпаки


Поэтому не оскверняйте своими измышлениями тему История и география.
Продуцируйте свой контент в других темах.Там вас еще не знают,сойдете за умного и воспитанного.
На время.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
0
Командировочный
Вопрос к писателю от чего умерли Ленин и Шевченко ?
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

kvasolya (14.10.2011, 16:59) писал:Вопрос к писателю от чего умерли Ленин и Шевченко ?


Неужели умерли?
А улица имени чупа-чупс - не плохо звучит!
Да, а Холодный Яр это тот который под Чигирином?
Горожане
+ 180
Великий Гуру
На комиссии по увековечиванию и переименованиям очередная "потасовка". На манеже - те же. Что - то писатель об этом ничего не пишет?
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
11:47, 21.01.2012
Пишу по цій комісії. Цікаве засідання було, дебати різні з приводу перейменування частини вулиці Насосної на вул. Буднього. Останній - колишній кременчуцький мер в 1943 році. Теж сказав пару слів на засіданні, І точка зору моя - чиновники мерії вирішують такі питання без згоди чи думки кременчужан. Хто їм давав таке право вирішувати все без людей ? Я їм такого права як виборець точно не давав, бо не вірю в тій компанії нікому.
Бо ці хлопці зважають на різні речі звісно. Але в першу чергу перевага з увічнення віддається таким же чиновникам як і самі - бо брати по духу. Такий висновок зробив з виступу Григорія Брижахи - заступника голови Автозаводського району. (Запропонував йому переменувати Автозаводський район Кременчука на Коваленко-Брижахівський) Теж саме і щодо виступу мого - наїхав на мене секретар міської ради Василь Івко, що я не учасник комісії і права голосу не маю. Але ладно..
Але в газеті розтовк всіх і першу чергу тому, що людей вони ( комісія) про свої наміри до відома не ставлять і кременчужанам нічого про свої дії не кажуть. Несправедливо це.
А щодо рішення, то по Євселевському і Литвиненко воно позитивне. Щодо увічнення прізвища колишнього мера пана Буднього , то віддадуть це питання на КВБЗ з проханням встановити дошку на підприємстві. Але чому, що і як - розписав у газеті
Натомість, отримав завірення від чиновників, що тепер про збори цієї комісії інформуватимуть громадськість за два тижня. Точки зору людей збиратимуть - порядок дня засідання виставлятимуть на сайт міської ради і прийматимуть листи - як письмові, так і електронні. Думаю, що це буде зроблено
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
Не было в 43 году в Кременчуге мэра. Были посты бургомистра (при оккупации) и председателя горисполкома.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте