Герої соціалістичної праці

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата: Будував - Тушинське шоссе, 8 км від Москви. Комплекс протиракетної оборони.
Шоссе в шахтах?


Іва - це трошки ближче до Москви ніж Ногінськ.

Цитата:Главное, что Вы себя в этом убедили и Вам это нравится, а мнение и знания других людей, для Вас, журналиста, - тьфу!


Причому тут - убедил не убедил. Всі наші висновки основані на особистому досвіді - на тому, що пережив і що бачив. А то - убедил не убедил, журналист, не журналист. Суть не в цьому
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

писатель (04.11.2011, 20:57) писал:Іва - це трошки ближче до Москви ніж Ногінськ.


Шахты, чи шоссе?
Кстати, не утруждайте себя географией Москвы и Подмосковья! По этому предмету у меня твёрдая пятёрка была!
А как по поводу Эвропейских ценностей?
Что предложите народу в замен тех, что были?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
22:19, 05.11.2011
Іа - у вас не було 5 по географії. Чесно, бо ви не знаєте де починається Тушинське шоссе в Москві як з нього попасти в деревню Крюково

У мене сумніви , що у вас і 4 було.

Цитата:Писатель,как всегда все попутал. И 1970 и 1981 год у него смешались в кучу.
Очередной раз выяснили ,что он за свои слова не отвечает в порядке статьи 20 пункт 3 УК Украины (лица журналистской специальности в момент ,когда они вообразили себя пророками),можно далее не анализировать...

.
Друже Ад - в 1970 році я у школі вчився і ви теж, та брав участь у шкільних мітингах, на яких вимагали свободу Луїсу Корвалану Але це було вже пізніше - після того як інспектор з міському партії розповів учням у великому залі про переворот у Чилі і смерть Альєнде. Помню мітинг такий великий був - актовий зал, виступи, Піночет

Але Іва - одного я не зрозумів. Відкрив Коваленко стели Героям праці і поряд з ними - стели присвячені почесним громадянам Кременчука. Але сижу собі і думаю - в принципі там є такі почесні , які сьогодні живі і нехай живуть довго та ніколи не хворіють. Але хіба можна живій людині памятник прижиттєвий ставить - у вигляді стели з фото ? Я особисто відповіді на це запитання не знаю, але думаю - що це прикмета погана . Нехороша
Горожане
+ 266
Великий Гуру

писатель (05.11.2011, 20:17) писал:Відкрив Коваленко стели Героям праці і поряд з ними - стели присвячені почесним громадянам Кременчука. Але сижу собі і думаю


писатель, ну, что Вы всем недовольны? Смотрите на вещи проще. Вот посмотрела на открытие аллеи Героев, послушала Коваленко и подумала, что Ваши переживания в отношении того, что можно сказать нынешнему поколению, были абсолютно напрасны, - есть, что сказать и это прозвучало. Да и молодёжь достойно восприняла это событие, осмысленно.
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
23:00, 05.11.2011
ruda98, не казав ніколи що це погано чи гарно. Натомість запитував про сенс самого явища і його необхідність сьогодні. Але у кожного є очі і вуха і сприймаємо ми все по різному. Бо одна справа - коли виступає наприклад директор медичного коледжу і друга - що думають з цього приводу його учні. Там є велика різниця. Бо сказати нинішньому поколінню можемо і ми теж всього і різного. От тільки чи вони послухають а не скажуть - у нас і так достатньо розуму, аби все робити б ез підказок.
Ну і про сам парк - ГАСК оштрафував Автозаводський район за будівництво Гонгу Миру без проекту. Тепер ці кошти району компенсують за рахунок платників податків - це приблизно 250 тисяч грн. В результаті вартість Гонгу зросте до 1 млн 250 тисяч грн.
А про памятні стели живим поряд з тими, кого немає на цьому світі , то думаю, що в цьому таки правий - живим не ставлять памятники, бо вони наближають недобрі події
Горожане
+ 266
Великий Гуру

писатель (05.11.2011, 20:48) писал:- живим не ставлять памятники


А с чего Вы решили, что это памятник? Доска почёта - это что памятник?

писатель (05.11.2011, 20:48) писал: коли виступає наприклад директор медичного коледжу і друга - що думають з цього приводу його учні


А почему Вы так плохо думаете о молодёжи?
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
23:04, 05.11.2011
Та я б не сказав , що то доска почета - фото у моїх колег на телеграфі точно є. Та і в мене на пошті теж лежить. Щось то не дошка почета зовсім. Та і про молодих людей ніколи не думав погано. Просто вони інші . Так само інші і ми - бо є різниця між нами та нашими батьками. А наскільки різні наші діти від нас - набагато. Ось старший мій від мене відрізняється дуже сильно. У нього просто інші погляди на життя. І середній - теж.
Горожане
+ 266
Великий Гуру

писатель (05.11.2011, 21:01) писал: Ось старший мій від мене відрізняється дуже сильно. У нього просто інші погляди на життя. І середній - теж.


Дети, конечно, отличаются от нас... Но те ценности, которые существуют в семье, они передаются детям. Если в нашей семье культивируется уважение к старшим, к труду, к гароям всех поколений, то и дети ценят это, и внуков так воспитываем.
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (05.11.2011, 20:17) писал:

Друже Ад - в 1970 році я у школі вчився і ви теж, та брав участь у шкільних мітингах, на яких вимагали свободу Луїсу Корвалану Але це було вже пізніше - після того як інспектор з міському партії розповів учням у великому залі про переворот у Чилі і смерть Альєнде. Помню мітинг такий великий був - актовий зал, виступи, Піночет


Вы начинаете путать 1970 и 1973 год? Уже и эти годы слились?
Экая напасть...
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Написано ж для вас - пізніше

Цитата:Але це було вже пізніше - після того як інспектор з міському партії розповів учням у великому залі про переворот у Чилі і смерть Альєнде.


Головне, аби я не перепутав услід за вами 70-й та 80-й рік
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте