Герої соціалістичної праці

0
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (05.11.2011, 22:16) писал:Написано ж для вас - пізніше

Цитата:Але це було вже пізніше - після того як інспектор з міському партії розповів учням у великому залі про переворот у Чилі і смерть Альєнде.


Головне, аби я не перепутав услід за вами 70-й та 80-й рік


Вы вообще анализируете,что пишете? То,что один кусок текста другому противоречит ? Начинается про 70 год и автоматически перескакиваете на 73 год?
Здесь корректора нет, чтобы ваши автососкоки править...
А 70й и 80 -это вы путаете,ибо 70 год-это вы про одну картошку на столе писали,а 80й- про службу.
Про службу Ива с вами полемизировал,а не я. Следите за своей "стрелкой осциллографа" (с),пожалуйста.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Писатель,как всегда все попутал. И 1970 и 1981 год у него смешались в кучу.

ад пише
тут питання вже про мрт по моєму
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (05.11.2011, 23:31) писал:

Цитата:Писатель,как всегда все попутал. И 1970 и 1981 год у него смешались в кучу.

ад пише
тут питання вже про мрт по моєму


И что это за словесная окрошка без знаков препинания ?
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
ну хто серед ночі , лежачі, коми ставить ?
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
Ночью запятые лень ставить,днем думать над написанным....
Так и проходят годы в бездне игнорации...
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ад, ну куди мені нещасному гнатися за вашим інтелектом. Все таки ігнорація, а не прострація з дуже глибокими думками
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (06.11.2011, 00:03) писал:Ад, ну куди мені нещасному гнатися за вашим інтелектом. Все таки ігнорація, а не прострація з дуже глибокими думками


Ну вот, пнули и писать стал со знаками препинания....
А гнаться -уже поздно. 48 лет форы....
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Скромність має бути завжди і не кажіть ніколи про себе - нехай кажуть інші.. Порада така . Бо прийде хтось і запитає - а хто такий Ад ? Всіх істориків знаю і тих які є, і тих кого немає. Осташко читав, Вирського читав, Євселевського читав, Твердохліба з Ревигуком теж читав. Кульчинського теж читав. А хто такий Ад - не знаю.Мабуть чоловік якийсь з сусіднього провулку.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (06.11.2011, 00:12) писал:Скромність має бути завжди і не кажіть ніколи про себе - нехай кажуть інші.. Порада така . Бо прийде хтось і запитає - а хто такий Ад ? Всіх істориків знаю і тих які є, і тих кого немає. Осташко читав, Вирського читав, Євселевського читав, Твердохліба з Ревигуком теж читав. Кульчинського теж читав. А хто такий Ад - не знаю.Мабуть чоловік якийсь з сусіднього провулку.


Человек .укрывающийся под ником писатель,настолько невежественен,как выяснилось,что если он говорит,что кого=то не знает,то это не о чем не говорит.
Как ничего не говорит и то,что он кого-то читал из-за его привычки переврать все и вся.
Слова же о том,что он знает всех историков,вызывают только смех.
Ладно,резвитесь.Я уехал за границу,поэтому не как обсуждать степень вашего невежества.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 63
Почетный
гражданин

писатель (06.11.2011, 00:12) писал:Осташко читав, Вирського читав, Євселевського читав, Твердохліба з Ревигуком теж читав. Кульчинського теж читав.



- Історика-краєзнавця "Осташко" (род. відм.) немає. Очевидно, мова йде про Осташко Олексанра Іларіоновича.
Повторіть правопис чоловічих прізвищ на "о" у різних відмінках.

- Історика-краєзнавця "Ревигука" немає. Очевидно, мова йде про Ревегука Віктора Яковича (див. тут).

- Великі сумніви стосовно історика "Кульчинського". Знаючи Ваші уподобання, ризикну припустити, що мова йде про Кульчицького Станіслава Владиславовича (див. тут).
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте