Кременчук

0
Горожане
+ 180
Великий Гуру

прокіп (23.09.2012, 21:20) писал:де домінували чисельно українці

Може вже досить хизуватися своїм невіглаством: звідки у ХVІІ столітті взялися українці?
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
AD
22:58, 23.09.2012
прокіп, И вот он мне сует цитату,которая его самого опровергает.
Кто такие слободские казаки?
Подданные русского царя. Без вариантов.
Это не запорожцы и никаких паланок у них нет.
Так что, достанный НЕсуздалец, (с) или пиши правду, или каждый раз в брехне будут уличать.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 2
Гастарбайтер

Цитата:Може вже досить хизуватися своїм невіглаством: звідки у ХVІІ столітті взялися українці?


Старший сержант запаса, підучись до старшини, тоді зрозумієш, що українці появилися звідти, звідки й "Слобідська Україна". Зрештою подивись якусь карту Боплана 17 століття, де зображена країна УКРАЇНА. Та будь уважним, бо дискусія йде про 18 століття. А ось звідки появилася нація з назвою прикметника (ніде в світі подібного прикладу немає) "русскіє" варто задуматися. Українці виросли з русичів, а ось "русскіє" на території угро-фінських племен з кого?

Цитата:Кто такие слободские казаки?
Подданные русского царя. Без вариантов.

Які казакі? В Слобідській Україні було навіть сурогатних казаків мало (справжнє козацтво вже згинуло), там жило в основному цивільне населення з українською мовою вжитку, що й відділяло їх від москалів. А подданостью заткни собі... Ескімоси з естонцями теж були насильно "поддани".
Горожане
+ 180
Великий Гуру

прокіп (23.09.2012, 23:06) писал:українці появилися звідти, звідки й "Слобідська Україна"

"Українною землею" або "Україною" за часів Київської Русі називали Переяславське князівство, тому що за ним, фактично, починалося Дике Поле, але переяславці себе українцями не називали. Колишні землі Великого князівства Литовського, що увійшли до складу Річі Посполитою наприкінці 16 - 17 столітті стали називати Польською Україною, але знову ж таки населення цих земель вважало себе руським народом-нащадками Київської Русі. Зі Слобожанщиною така ж сама історія.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
Пане, я спеціально для вас в іншій темі (щось про Росію) розказав про Верещинського, який вперше ввів термін "український народ". Це було десь за сто років до правління згадуваного Алєксєя. Надобраніч.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

прокіп (23.09.2012, 23:06) писал:Які казакі? В Слобідській Україні було навіть сурогатних казаків мало (справжнє козацтво вже згинуло), там жило в основному цивільне населення з українською мовою вжитку, що й відділяло їх від москалів. А подданостью заткни собі... Ескімоси з естонцями теж були насильно "поддани".


Ну вот, пришел танкостроитель и сказал,что слободские казаки уже не настояшие казаки. Он, наверное, недавно убил ежа задницей по старым заветам и вообразил себя невероятно крутым и настоящим.
А свое хамство можешь использовать для себя,вместо мозгов в пустую голову вставить.Не в пивной сидишь ,огрызок.
Веди себя нормально или пошел обратно в вонючую дыру, откуда вылез.
Если ты нихрена не знаешь,то это не значит, что что-то будет,как ты думаешь, Слободские казаки бежали туда и раньше. от Вишневецкого, и после Берестечка. когда великий украинец -неприсягавший в будущем Богун, бросил своих соратников полякам на съедение.
А потом поляки свободно вошли в Киев. потому что великие казаки руки приложить к лопате боялись, и вечно царям их приходилось заставлять вокруг Киева укрепления ставить. Как царь заставит, так Киев поляки и Выговский не возьмут.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
прокіп, Я ось знайшов Ваші винаходи:

Цитата:1.Устройство для обжарки изделий в жире 30.09.1990 г. автор: Некоз Роман Степанович. № документа 01595424
2. Установка для тушения пожара сухими веществами 05.07.1979 г. автор: Некоз Роман Степанович. № документа 00671806
3. Устройство для изготовления и наложения скоб 23.07.1989 г. автор: Некоз Роман Степанович. № документа 01495218


розкажіть нам краще про них - це для кременчужан буде набагато цікавіше ніж вільне трактування історії.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 2
Гастарбайтер

Цитата:розкажіть нам краще про них - це для кременчужан буде набагато цікавіше ніж вільне трактування історії.


Є кращі та не всі знайдуться по причині таємності. Я раджу краще шукати простоююче виробництво в Кременчуці, подарую місту, де я виріс, класний інноваційний проект.
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

прокіп (24.09.2012, 19:19) писал:Я раджу краще шукати простоююче виробництво в Кременчуці, подарую місту, де я виріс, класний інноваційний проект.


На выбор:
завод КрАЗ, Эксперементально-механический з-д, ЖБШ, ДСК, ДОК, фабрика Трикотажного полотна, Пивзавод, обувная ф-ка и её филиал...
Достаточно?

AD (24.09.2012, 19:51) писал:Любопытна реакция представителей "Свободы"


Они вменяемые люди, хоть и национал-фашисты!
Горожане
+ 298
Великий Гуру

Iva (24.09.2012, 20:47) писал:На выбор:
завод КрАЗ, Эксперементально-механический з-д, ЖБШ, ДСК, ДОК, фабрика Трикотажного полотна, Пивзавод, обувная ф-ка и её филиал...
Достаточно?


Есть ещё много маленьких предприятий, многие из которых имеют неплохую базу и рабочих с руками. Так что было бы желание и толковая идея - сделать не проблема. Разве что идея не такая классная - типа книги "Історія українського невігластва"
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте