Беспроводный интернет в Кременчуге

0
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель (20.07.2013, 16:31) писал:у наших тролейбусах Wi Fi потрібен чи краще


А чем плохо?
Или СМИ Мельника хотят и эту идею обгадить?!
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 11
Гражданин
Kanarsky
18:28, 20.07.2013

Kanarsky (20.07.2013, 17:23) писал:А чем плохо?
Или СМИ Мельника хотят и эту идею обгадить?!



к писателю троллейбусы не ездят - обиделся наверно... вот если б 15-Б эту услугу предложили, то был бы целиком за!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
В принципі на сайті газети опитування є. Дівчата у мене їх пишуть як на конвеєрі. СМІ, а мова в цьому випадку про "Програму плюс" ніколи і нікого не обгажує. Цим газету ніхто не дорікне - але й падать навколішки та кричати ура ми теж не будемо. Все ж - не діти. Є тема і є погляди з різних сторін. І не більше . До речі, - провайдер який це втілює в життя,,так скажемо - мій гарний товариш.

Да і не дуже часто читаю в маршрутці. На 15-Б - це нереально. На зупинці можна зробити, але для чого ? Приїхав на роботу чи додому і комп увімкнув. Колись хотів увійти в Інет у парку але потім зрозумів - що це помилка
Горожане
+ 11
Гражданин
писатель, ну если "гарний товариш" то пусть и внедряет, или вы против? сами ж говорите что в парке вам wi-fi не нужен...

писатель, ну если "гарний товариш" то пусть и внедряет, или вы против? сами ж говорите что в парке вам wi-fi не нужен...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
в парку потрібен але там швидкість така що довго не посидиш. тому і думаю аби з цього не вийшло щось не дуже потрібне
Горожане
+ 11
Гражданин
писатель, зачем он вам в парке "потрібен"? сами ж говорите, дома и на работе есть работать надо, а не "довго" в парке сидеть...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
20:50, 20.07.2013
Не трошки не так - є такі новини, які побачив, написав і швидко поставив на сайт. Це не завжди - традиційно ну його в баню - я нікому не конкурент і тут немає конкуренції. Це не газета - де пишеш в повному обсязі. Але все буває. От наприклад таку новину з заголовокм "Валерій Литвиненко не буде посилати кременчужан на флюрографію в Козельщину" написав би біля управління міського охорони здоров"я. Порадував би людину. А так у понеділок буду настрій чиновнику піднімать
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

писатель (20.07.2013, 16:31) писал:у наших тролейбусах Wi Fi потрібен чи краще хай його зроблять в місцях масового відпочинку нормальним


писатель, а это вещи взаимосвязанные, или как? Пусть и там и там делают
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Не знаю - по моєму в парках інший провайдер. В тролейбусах другий буде робить
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

писатель (20.07.2013, 19:55) писал:Не знаю - по моєму в парках інший провайдер. В тролейбусах другий буде робить


Так в чем проблема? Один пусть делает высокоскоростной в троллейбусах, другой увеличивает скорость, там где есть.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте