Кременчугский Медиа Холдинг

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Відповідь дуже проста для комунальної газети. Сайта немає, бо немає коштів. Коштів немає - не вистачає журналістів і так по колу...
U2
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
хм..а чому не зробити його на одній платформі з сайтом міської ради?
відсутність коштів підтверджую мою ідею, о реформації комунальних ЗМІ, по прикладу того, що зроблено у Києві, коли комунальні ЗМІ почали заробляти кошти. І тут я згоден з думкою, що - "Світова криза сприятиме покращенню контенту друкованих засобів масової інформації...Інформація сьогодні — це предмет першої необхідності для людини, що живе в сучасному, постіндустріальному інформаційному суспільстві.Навіть в умовах фінансової нестабільності він не стане від неї відмовлятися. Можна запастися сіллю, сірниками, нафтою, але не можна створити запас актуальної інформації" http://imi.org.ua/index.php?option=com_con...74958&Itemid=42
Моя думка, що саме комунальні\державні ЗМІ повинні показати приклад усім іншим ланкам "державного механізму" , як треба ,виконуючи свої функції, ще і заробляти кошти!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Колись давно ми обмежили на Новинах Полтавщини доступ до частини новин за прикладом УНІАН. І тоді нам заявили, що це неправильно, бо сайт комунальний.
U2
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
не зовсім зрозумів приклад з "Новинами Полтавщини"...
до речі, стосовно сайту і коштів, то є безкоштовні сервіси - блогпост http://blogggpost.blogspot.com/ чи живийжурнал livejournal.com, тому це не є проблемою...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Два варіанти в цій справі. Перший - йти методом підписки залишаючи відкритими частину новин і заголовки. Другий - набирати рекламу на сайт.
U2
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
згоден!
яким шляхом іде "ВК" , а яким "П+" ?
думаю багатьом буде цікаво дізнатись...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Програма плюс в частині новин співпрацює з Новинами Полтавщини. Дівчата з Полтави молодці. Ще у співпраці - полтавський журналіст 'Обкому'. Щодо обміну новинами, то звісно, щоб я робив без своїх друзів - місцевих кореспондентів з інформагенств. По 'Віснику Кременчука' - не знаю. У кожного свій метод роботи.
U2
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
так а що ж робити з реформування комунальних ЗМІ?чи знову класичне - "маємо те , що маємо"....
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте